Realme Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0850 433 85 88

Çin markalı bir şirket olan Realme markası, bugün dünyada ürettiği akıllı telefonlar başta olmak üzere birbirinden farklı markaları tüm dünyaya sunan teknoloji şirketlerinden biri olarak anılır. 2018 yılında Oppo’nun alt markası olarak kurulan marka, bugün akıllı telefonla birlikte akıllı bileklik, IoT ve televizyon gibi teknoloji ürünlerinde üretim sağlayarak tüm dünyaya hizmet veriyor.

Yaklaşık 3 yılı aşkın süredir dünyada akıllı telefon piyasasında yeri buluna markanın sahibi BBK adlı şirket olup firmanın genel merkezi ise Çin’dedir. Akıllı telefon dünyasında küresel alanda hizmet veren, büyük bir dev şirket olan BBK Electronics ve Oppo iştirakleriyle beraber üretimlere devam eden markanın iddialı birçok telefon modelleri bulunuyor.

Satış öncesi veya sonrası, Realme destek ile görüşebilmek için 0850’li çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Markanın Realme müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde satış öncesinde, satış sonrasında iletişime geçebilir, merak ettiğiniz pek çok ürünler hakkında da istediğiniz gibi iletişimde olup yetkili servisten de bilgi alabilirsiniz. Cihazınızla ilgili sahibi olduğunuz telefonunuza ait bir problem olduğunda, uygun hizmetler hakkında bazı merak ettiğiniz hususlar olduğunda görüşmenizi telefon ile yapabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası08504338588
e-posta adresiservice.tr@realme.com
yardım sayfasıhttps://www.realme.com/tr/support
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaMesai saatleri içerisinde arayıp 2yi tuşlayabilirsiniz.
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 5 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleriPazartesi 09:00 Cuma 18:00
genel merkez adresKayıtlı Adres: No. 2 Binası, No. 24 Nichang Bulvarı, Huixing bloğu, Yubei Bölgesi, Chongqing
realme çağrı merkezi kısa bilgi

Realme Telefon Onarım Desteği İçin Ne Yapmalısınız?

Her telefonda olduğu gibi Realme telefonlarında da satın alım sonrasında özel garantisi yoksa 2 yıl garantili şekilde sizlere sunulur. Bu garanti kapsamında telefonunuzda oluşan arızalarla ilgili görüşebilmek için email adresi olarak service.tr@realme.com adresini kullanıp, burada tüm soru ve görüşlerinizi paylaşarak resmi kanal yoluyla görüşebiliyorsunuz. Aynı zamanda Realme iletişim numarası üzerinden de istediğiniz her zaman yetkilileri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Benzer şekilde bu tip konularda fikir danışmak, satış öncesi değil ancak satış sonrasındaki telefonunuz dışında da akıllı bileklik veya televizyonla alakalı konularda da istediğiniz her zaman Realme çağrı merkezi telefon üzerinden arayıp görüşme yapabilirsiniz. Burada yetkililerle yapacağınız görüşmelerde tüm sorularınızı paylaşabilir, görüşlerinizi yönlendirerek de herhangi bir destek kaydı oluşturabilirsiniz. Hızlıca görüşeceğiniz müşteri temsilcileriyle beraber iletişimde olup taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Realme Cihaz Onarım Süresi Ne Kadar Sürüyor?

Teknisyenler tarafından talepleriniz doğrultusunda incelenen cihazlarınızla alakalı olarak istediğiniz her zaman destek alabilirsiniz. Bu konuda toplam masraflarınız belirlendikten sonra sizin onayınızla beraber işlemler başlatılır. Bu konuyla ilgili Realme cihazlarındaki onarım süreleriyle alakalı olarak gönderim yaptıktan sonra 2 gün içerisinde geri gelecektir ya da geri alabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olunacaktır. Bu tip konularda gün olarak belirli bir şey söylemek pek mümkün olmasa da yetkili servis tarafından doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Elbette her konuda olduğu gibi pek çok konuda şirketlerin çağrı merkezlerini arayarak ön bilgi almak mümkün olurken günümüzde Realme çağrı merkezi telefon numarası bu sayfamızda paylaştığımız gibidir. Her konuda danışacağınız hususlarda iletişime geçer, bilgi alabilirsiniz.

Realme E-Posta ve Sosyal Medya Hesapları

İnternet üzerinden bilgi edinmek amacıyla aşağıdaki resmi sosyal medya hesapları sayesinde markanın tüm duyuru, indirim ve avantajlı bilgilendirmelerini takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz pek çok husus hakkında iletişimde kalacağınız marka sayesinde de tüm bilgilendirmelerden de haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde eposta adresi de aşağıdaki gibi olup görüş ve önerileriniz dışında resmi yazışmalarınızı da buradan yapabilirsiniz.

Realme Yetkili Eposta Adresi: service.tr@realme.com

REALME Facebook

REALME Twitter

REALME İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!