Payfix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504551111

PayFix markası Türkiye’de dijital cüzdan olarak tanıtılan, yeni nesil ödeme platformlarından biri olarak bilinir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine finansal hizmetler sağlamak amacıyla kurulan bu şirekt, finansal teknoloji alanında yeniliklerin takip edilmesiyle ürettiği her t ürlü finansal çözümlerle beraber ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde sizlere çeşitli hizmetleri amaçlıyor. Genç ve dinamik bir kadrosuyla beraber verdiği hizmetler de bu ölçüde önem kazanıyor.

Resmi olarak Türkiye’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 6493 sayılı kanun kapsamında verilmiş lisansı bulunan PayFix, bugün birbirinden farklı paketlerle hem PayFix Bireysel hem de PayFix Kurumsal hizmetler veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Para yükleme, çekme, gönderme, alışveriş yapma ya da fatura ödeme gibi işlemlerinizi PAyFix cüzdanınızda bireysel olarak işlemleri yapabileceğiniz gibi eğer kurumsal bir çözüm olarak PayFix hizmetlerinden de yararlanmak isterseniz PayFix Kurumsal Kart ve Kurumsal Sanal Kart gibi ürünlerle beraber firmalara iş ortaklık konusunda hizmet veriyor. Benzer şekilde firmaların çalışanlarının da kullanacağı, güvenli ve hızlı bir harcama yapabileceği altyapı olarak da PayFix artık Türkiye’de dijital çağdaki en yeni nesil ödeme platformlarından biridir.

çağrı merkezi numarası08504551111
e-posta adresidestek@payfix.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.payfix.com.tr/sayfa/iletisim.html
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08504551111 aradıktan sonra operatöre bağlanmak için beklemeniz yeterli. Herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor.
zorluk1/10
süretahmini bekleme süreniz 2 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatlerihaftanın 7 günü 09:00 – 18:00
genel merkez adresTorun Center-Office Tower-Fulya Mah.Büyükdere cad.No:74/D İç Kapı:19 Şişli/İSTANBUL
payfix çağrı merkezi kısa bilgi

PayFix Üyesi Nasıl Olunur?

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

PayFix cüzdanına sahip olmak isterseniz eğer bunun için yapabileceğiniz şeyler aslında çok basittir. Siz de internet sitesi üzerinden hızlıca payfix.com.tr adresine girerek Payfix Dijital Cüzdan uygulamasını indirip üye olabilirsiniz. Üyelik esnasında evinizden dahi çıkmadan hızlıca cep telefonunuza Payfix Cüzdanı kurabilir ya da bilgisayarınıza da bu cüzdanı kurarak siz de bir cüzdan hesabını açmış olabilirsiniz. Üyelik esnasında oluşacak soru ve sorunlarınızda, PayFix müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi, destek alabilir; en iyi şekilde de iletişime geçebilirsiniz.

Payfix Dijital Cüzdan Avantajları Nelerdir?

PayFix cüzdan sahibi olan kişiler tarafından en iyi şekilde para transferleri kolayca gerçekleştiriliyor. Benzer şekilde bu kartı tanımlı kartlarınızla para yükleyebilir. ya da cüzdanınıza para çekerek de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı PayFix Cüzdana davet ettiğinizde ise doğrudan pek çok özel avantajların da sahibi olarak bu özel avantajları elde etmiş olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Birbirinde farklı finansal işlemlerde gerçekleştirilebilir olan, tasarruf edip en iyi şekilde avantajlı kart özelliklerinden yararlanmak adına PayFix iletişim numarası ile ön bilgi almayı istediğiniz her zaman müşteri hizmetleriyle görüşerek destek ve bilgi alabilirsiniz.

Ücretlendirme tablosuna https://www.payfix.com.tr/sayfa/islem-ucretleri-ve-limitleri.html adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada ise banka havale işlemleri, hesaplar arası para transferler, Payfix hesabında fatura ödeme ya da kurumsal kartla ilgili tüm işlemlerde ne kadar ücretlendirme olduğuna dair de bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Firma Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Dijital bir cüzdan tanımlayıp istediğiniz her yerde kullanacağınız gibi para transferlerinde de her zaman kullanım imkanını sizlere veren marka ile tanışmak için sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan destek email adresinden de iletişime geçerek, resmi yazışmalarınızı yapabilir, evrak gerekliliğinde de o adrese tüm bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Eposta Adresi: destek@payfix.com.tr

PAYFİX Facebook

PAYFİX Twitter

PAYFİX İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!