9 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Otoyol AŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503993505

İSTANBUL – İZMİR OTOYOLU işletmeciliği sahibi olan Otoyol AŞ İstanbul’dan İzmir’e kesintisiz olarak 3,5 saatte gitmek için otoyol yatırımı yapan şirkettir. Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’dan İzmir’e en hızlı şekilde gidebilmenin çözümü sağlayan şirketin, yap işlet şeklinde devlet tarafından aldığı yol işletmeciliği ile birlikte bugün pek çok illerde yollarda işletmeciliği bulunur.

Ücretli yol yapımı alanında ve işletilmesinde görevli şirket olan Otoyol AŞ, bugün Gebze, Orhangazi ve İzmir otoyolu ile birlikte İzmir ve İstanbul otoyolu projelerini tamamlamış şirketlerden biridir. Otoyolları ile kişilerin yolculuklarını en iyi şekilde planlamalarıyla daha uygun fiyatlı, kısa süre içerisinde şehirler arası yolculuğu hızlıca yapabilmelerini sağlayan şirket, yol yapım ve onarım hizmetleriyle beraber oksijen tesisleri yolculukta tüm vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Beklentileri karşılayacak nitelikte olan Otoyol AŞ müşteri hizmetleri ile istediğiniz her zaman pek çok konuda görüşebilir, otoyolu kullandığınız ve ödemelerle ilgili oluşacak sorunlarda da doğrudan iletişime geçerek bilgi, destek alabilirsiniz.

Oksijen tesislerinde işletme sahibi olan şirketin 33 alışveriş, eğlence mekanı bulunmasıyla birlikte 24 adet İstanbul ile İzmir arasında da akaryakıt istasyonu ile genel olarak  tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması beklenir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası08503993505
e-posta adresisorun@otoyolas.com.tr
yardım sayfasıhttps://isletme.otoyolas.com.tr/iletisim-kaydi/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08503993505 mesai saatinde aradıktan sonra 2 e tıklayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
zorluk4/10
süretahmini bekleme süreniz 4 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleriPazartesi – Cumartesi (08:45 – 16:45)
genel merkez adresÜniversiteler Mah. 1598 Caddesi Bilkent Plaza A-3 Apt. No: 3 / 44 Çankaya/ANKARA
Otoyol a.ş.  çağrı merkezi kısa bilgi

Otoyol AŞ Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Müşterilerinin güvenli ve memnun bir şekilde yolculuk yapabilmelerini sağlayan Otoyol AŞ, bu konuda yolcu ihtiyaçlarını da yol üzerinde her zaman işletmelerle birlikte sağlamayı hedefler. Buna göre 08503993505 telefon numarası ile müşteri hizmetleri üzerinden resmi şekilde iletişime geçebilir, bilgi destek alabilirsiniz. İstediğiniz pek çok konuda görüşerek birebir iletişime geçebilir, görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Otoyol Yatırım ve İşletme AŞ Geçiş Ücretleri ve Ceza Ödemeleri

Geçiş ücretleri, ceza ödemelerinizi yapabileceğiniz kanallardan biri Ziraat Bankası, bir diğeri ise QNB Finansbank şubeleri olmaktadır. Diğer alternatif yöntemler ise Igs.otoyolas.com.tr internet sayfasından direkt ödeme yapabilir, ek olarak Otoyol AŞ mobil uygulamasını indirerek direkt olark geçiş ücretlerinin tahsil edilmesi için işlemleri sağlamak olacaktır.

Bu yöntemler dışında herhangi bir IBAN ödemesi ya da yetkili olarak ücret tahsili yapan temsilcisi bulunmamaktadır. Buna göre bilgi teyidi için isterseniz Otoyol AŞ iletişim numarası üzerinden her zaman iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

Otoyol Gişelerden Geçerken Geçiş Hızı Nedir?

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Eğer Otoyol AŞ’nin otoyollarında yolculuk yapıyorsanız, gişelerden geçerken geçiş hızı bulunur ve bu hızlara uymanız beklenir. Bu hız, gişe alanlarında 20 km/saati göstermesi gerekmektedir. Bununla birlikte önünüzdeki aracın herhangi bir sebepten dolayı ani durması gibi süreçlerde de takip mesafesini koruyarak, hızınız azaltılmış şekilde gişelerden geçiş yapmanız beklenir.

Gideceğim Mesafeye Göre Ücretlendirme Nedir?

Şirketin sağladığı yol hizmetleriyle siz de gidilecek mesafeye göre fiyatlandırmayı ortaya çıkartabilirsiniz. Bunun için otoyolas.com.tr internet sitesi üzerinden Online İşlemler sekmelerini kullanarak geçiş ücreti hesaplama ile https://isletme.otoyolas.com.tr/iletisim-kaydi/ adresi üzerinden başlangıç ile bitiş noktalarını yazarak, seçtiğiniz güzergâhlara göre araç tipini seçip, fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz. Detaylara da bu sayfa üzerinden ulaşarak bilgi edinebilir, ek olarak Otoyol AŞ çağrı merkezi ile görüşüp buradan da istediğiniz gibi sorularınıza yanıt alacağınız yetkililerle görüşebilirsiniz.

Otoyol AŞ Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Otoyol AŞ’nin milli ve dini bayramlarda yaptığı özel hizmetler, ücretlendirmeler vb. süreçlerde ne gibi uygulamalar olduğunu yakından takip etmek istediğinizde sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Otoyolunu kullandığınız firmaya ait yaşadığınız olumsuz süreçlerde ise sorularınız varsa aşağıdaki espota adresinden bilgi destek alabilirsiniz. 

Eposta Adresi: sorun@otoyolas.com.tr

OTOYOL A.Ş. Facebook

Çağrı merkezini puanlayın!