20 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

Oris Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508008000

ORIS markası, Alfa İletişim Hizmetleri Pazarlama Tic. A.Ş.’nin kurduğu markalardan biri olarak bilinen ve abone sistemiyle müşterilerine birbirinden farklı hizmetler sunan bir Telekom şirkettir. Bugün ORIS internet, ORIS tel ve ORIS elit gibi 3 farklı isimde altyapı destekleri veren marka, bir telekom şirketi olarak tanınıyor.

çağrı merkezi numarası08508008000
e-posta adresiabonedestek@oristelekom.com
yardım sayfasıhttp://www.oristelekom.com/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08508008000 aradıktan sonra 1 e tıklayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Mesai saati dışında aradıysanız otomatik geri aranmak için yine 1’e basınız.
zorluk3/10
süretahmini bekleme süreniz 2 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatlerihaftanın 7 günü 09:00 – 17:00
genel merkez adresAlfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. – Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:15 34810 Beykoz / İSTANBUL
Oris telekom çağrı merkezi kısa bilgi
Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

ORIS İnternet Nedir?

ORIS internet ile birlikte ADSL, VDSL veya Fiber İnternet hizmetlerinden yararlanabileceğiniz marka sayesinde dilediğiniz her zaman telefon telleri ile veri transferi olarak bildiğimiz ADSL, ADSL’E benzeyen DSL teknolojisi ile orta hızda VDSL hizmetlerinden ya da ORIS Telekom’un internet abonelerine sunduğu en hızlı internet erişimi olarak fiber internet hizmetleri bulunmaktadır. Işık hızında fiber optik kabloları ile sağlanan internette hızlı kullanım en önemli amaçlardan biri olarak bilinir.

Bu tip bir hizmet aldığınızda, Oris Telekom müşteri hizmetleri ile benzer süreçlerde görüşebilir, sormak istediğiniz pek çok konuyla ilgili telefonla iletişime geçerek istediğiniz konularda da danışarak bilgi destek alabilirsiniz.

Oristel ise THK olarak bildiğimiz sabit telefon hizmeti veya coğrafi yeni numara tahsisi olarak farklı başlıklarda 2. hizmet sunar. Burada temel amaç ise sabit telefon desteği veya telefon hattı şebekesi üzerinden Telekom altyapısı ile faydalanabilirsiniz. Bu noktada yararlanacağınız Oris Telekom çağrı merkezi ile görüşerek, merak ettiğiniz hususlardan tutun da başvurulara kadar pek çok konuda hem bilgi hem de destekten faydalanabilirsiniz. İlk satış süreçlerinde de isterseniz firmanın internet sitesinde adınız, soyadınız, telefon bilgilerinizi bırakarak sizi aramalarını talep edebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Oriselit Hizmetleri Nelerdir?

Konut veya iş yerleriyle ilgili müşterilere ait olan pek çok arıza sorunları olarak söylenebilir iç tesisat, modem konfigürasyon hizmeti, modem kurulum hizmeti ya da ankastre arızası gibi konularda hizmet alabileceğiniz bu elit hizmetleriyle beraber pek çok konuda teknik destek sağlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde internet hizmeti olarak tüm abonelerinin bu hizmetlerden de faydalanması mümkündür.

Oris Telekom Hız Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet sitelerindeki yönlendirmelere göre https://onlineabone.oristelekom.com/HizSorgula/Index adresi üzerinden doğrudan bulunduğunuz konuma göre altyapı hızı sorgulaması yaparak, hangi paketin sizler için uygun olabileceği konusunda da detaylara ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Olası tüm soru, sorun veya şikayet hattı gibi bir süreçte ise 0850’li telefon numarasını arayarak burada Oris Telekom iletişim numarası sayesinde irtibata geçeceğiniz şekilde yetkililerle görüşebilir, bilgi, destek alabilirsiniz.

Oris Telekom Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda yer alan eposta ve sosyal medya hesapları ile siz de Oris Telekom’a ait tüm takipte kalabilirsiniz. Eposta ile tüm abonelik süreçlerinizle ilgili destek çıkacak şekilde yetkililerle görüşebilir, bilgi paylaşımında bulunmalarını talep edebilirsiniz. Benzer şekilde de istediğiniz süreçlerinize uygun şekilde doğrudan eposta adresi dışında sosyal medya hesaplarından da markanın abonelerine özel sunduğu hizmetlerle ilgili kampanya ve detaylar için de sosyal medya hesaplarını takip ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Eposta Adresi: abonedestek@oristelekom.com

ORİS TELEKOM Facebook

ORİS TELEKOM Twitter

ORİS TELEKOM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!