Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502220099

Popüler otobüs seyahat markası olan Nilüfer Turizm, 2005 yılında kurulmuş olan şehirler arası yolculuk alanında kara yolu ulaşım sektörünün öncü markalarından biridir. Nilüfer Turizm, yolcularına her zaman güvenli, kaliteli ve konforlu seyahat ortamı yaratan, günümüzde birbirinden farklı talepleri karşılayan, yeni otobüs filosu ile beraber eğitimli kadrosu sayesinde istediğiniz gibi müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde faydalanabilirsiniz.

Satın aldığınız otobüs biletinizle ilgili değişikliklerde, olası soru ve sorunlarınızda Nilüfer Turizm iletişim numarası ile çağrı merkezi yetkilileriyle görüşebilirsiniz. İstediğiniz her zaman profesyonel bir görüşme dahilinde otobüs bileti satın aldığınız gibi en iyi şekilde görüşebilir, bilgi ve destek alarak da güvenilir bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Yolcularına her zaman konforlu ve güvenli bir seyahat etme imkanı sunan Nilüfer Turizm, güvenli alışveriş imkanını da kendi internet sitesinde markasını talep eden tüm müşterilerine sunuyor.

çağrı merkezi numarası08502220099
e-posta adresiiletisim@nilufer.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.nilufer.com.tr/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08502220099 aradıktan sonra 1 e basarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
zorluk1/10
süretahmini bekleme süreniz 4 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresYeni Yalovayolu 14.km Nilüfer Turizm Tesisleri Osmangazi/BURSA
nilüfer çağrı merkezi kısa bilgi
Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Nilüfer Turizm Biletleri Uygun Fiyatlı mı?

İstediğiniz her zaman Nilüfer Turizm müşteri hizmetleri ile görüşerek bilet alabilir, satın aldığınız biletler hakkında bilgi alabilir ya da herhangi bir zaman dilimine de biletlerinizi açığa aldırmak adına da değişiklik yapabilirsiniz. Bu konu hakkında en uygun bilet satıcısı olarak da kendini tanıtan Nilüfer Turizm, uygun fiyat politikası sayesinde de her zaman müşterilerini desteklemektedir.

Uygun fiyata bilet satın alacağınız gibi seyahat koltuğunuzu seçme hakkıyla beraber Türkiye’nin dört bir yanına güvenli seyahat etken imkanından yararlanabilirsiniz. Başta büyük şehirler olmak üzere Bursa’dan Bodrum, Kuşadası, Marmaris gibi seyahatlerle dilediğiniz her zaman Nilüfer Turizm’i kullanabilirsiniz.

Nilüfer Turizm’den Popüler Otobüs Seferleri Hangileridir?

Uygun fiyatlı olarak faydalanacağınız şekilde Türkiye’nin her bir noktası için Nilüfer seyahat ile beraber otobüs bileti satın alabilir, faydalanabilirsiniz. Günümüzde Ankara’dan İzmir’e, İstanbul’dan Bursa’ya, Edirne’den İstanbul’a, Bursa’dan İstanbul’a, İzmir’den Bursa’ya ve hatta İzmir’den Ankara’ya gibi pek çok popüler seyahatlerin 90 – 110 TL arasında olacak şekilde faydalanmanız mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Birbirinden farklı çok uygun fiyatlarda otobüs seyahatleriyle ilgili olarak Nilüfer Turizm çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalar, duyurular hakkında da kendi internet sitesi üzerinde yazan bilgiler doğrultusunda her zaman markanın aktif kampanyalarını da inceleyebilirsiniz.

Nilüfer Turizm’in güvenli otobüsleri ve personelleriyle güvenli bir şekilde uzun yollarda seyahatleriniz için 0850 222 00 99 no’lu yeni çağrı merkezindeki numara ile istediğiniz şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Yolculukların konforlu, güvenli, yetkin ve uzman personellerle beraber en iyi şelkilde ilerlemesini sağlayan Nilüfer Turizm, bugün pek çok Türkiye’deki acente ve satış noktası ile beraber kalitesinden ödün vermeden en iyi şekilde de ekonomik bir şekilde seyahat süreçlerini sizlere sunuyor.

Nilüfer Turizm İş Başvurusu Nereye Yapılır?

İnternet üzerinden markanın İnsan Kaynakları hakkında sunduğu bilgilerinde de bulacağınız üzere tüm iş başvuru süreçleri için, iş başvurusu yapmak için nilufer@nilufer.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Yeteneğinizi fırsata çevirerek en iyi performansı gösterebilir ve başarılı olabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet sitesinde yazan bilgiler dışında aşağıda da yer alan eposta adresiyle beraber Nilüfer Turizm’le her türlü iletişime geçebilirsiniz. Yolcularına her zaman konforlu bir yolculuk sağlayan marka, 3 büyük sosyal medyada da yer alıyor. Her birine göre istediğinizi takibe alabilir, takipte kalarak siz de istek, öneri veya şikayetlerinizi dile getirmek amacıyla Nilüfer Turizm eposta adresi bilgilerini kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: iletisim@nilufer.com.tr

NİLÜFER TURİZM Facebook

NİLÜFER TURİZM Twitter

NİLÜFER TURİZM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!