Netspeed Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508005800

Türkiye’de internet sektörüne dahil olan yepyeni markalar varken bunlar arasında kendi ismini limitsiz internet, taahhütsüz internet seçenekleriyle beraber sunan Netspeed markası oluyor. İstenen ve talep edilen şekilde birbirinden farklı internet paketleri sunan Netspeed internet markası, adresinize göre tarama yaparak istediğiniz gibi altyapı uygunluğunu sizlere sunuyor. Birbirinden farklı pek çok internet tarifeleriyle beraber sizlerde avantajlı paketleri araştırabilir ve kendiniz için en uygun olanları seçebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Netspeed markasının Net Avantaj, Speedmax Avantaj ve Speedmax Avantaj Smart paketleri en popüler kampanyalı paketlerdir. Bu paketler ile ayda 17 Mbps’den 35 Mbps’ye kadar indirme hızlarına kavuşabilirsiniz. Taahhütsüz ve limitsiz şekilde tercih edebileceğiniz bu internet paketleriyle beraber dilediğiniz en iyi şekilde seçimler yapabilir, indirme hızı 100 Mbit olan 8Mbit’e kadar da yükleme hızlarıyla beraber çok rahat bir şekilde paket seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu paketlerle ilgili aklınıza takılanları dilediğiniz her zaman Netspeed müşteri hizmetleri telefon ile arayarak sorabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası08508005800
e-posta adresimusterihizmetleri@netspeed.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.netspeed.com.tr/destek
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08508005800 aradıktan sonra yeni abonelik için 2yi, eski abonelik hakkında düzenleme için 1 i tuşlayınız.
zorluk2/10
süretahmini bekleme süreniz 4 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresSaraylar Mah. 464. Sokak No:1 Durmuş Ali Çoban İş Merkezi Kat:3 No:9 20010 Merkezefendi/Denizli
netspeed çağrı merkezi kısa bilgi

NetSpeed’in Ev İnternet Paketleri Nelerdir?

Netspeed internet markasının bugün Ev interneti olarak sunduğu ADSL, VDSL ve Fiber olmak üzere 3 farklı kategori içerisinde taahhüt gerekmeden internet keyfini yaşayacağınız pek çok paketi bulunuyor. Kendinize, evinize uygun şekilde bir tarife seçerek istediğiniz şekilde hızlı ve kotasız internet paketleriyle beraber sizlerde avantajlı fiyatlarla en iyi şekilde interneti kullanabilirsiniz.

NetSpeed Yeni Adrese İnternet Taşıtabilir miyim?

Netspeed hizmetleri arasında olan yeni eve interneti taşıtma paketleriyle beraber adrese nakil etmek istediğiniz şekilde paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Online işlem seçenekleriyle birlikte 2 hafta öncesinde bildirmeniz bu işlemler için yeterlidir. Yeni eve taşınacağınız dair 2 hafta öncesinde bildirerek, altyapı sorunu yoksa internetiniz taşınmış olacağından emin olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

0850’li telefondan direkt Netspeed çağrı merkezi ile görüşebilir, burada tüm nakil işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Nakit işlemlerinde hızlı ve doğru bir şekilde işlemlerin tamamlanması için açık adresinizi net bir şekilde yazarak destekk alabilirsiniz. Ayrıca nakil işlemlerde tek seferlik sizlerden 30 TL ücret talep edilir. Buna göre nakil işleminiz yapılırken ilk faturada bu tutar yansıtılmaktadır.

Netspeed Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet altyapısı sorgulaması yapmak için Netspeed altyapı sorgulama sayfası olan https://www.netspeed.com.tr/altyapi-sorgula adresini kullanabilirsiniz. Burada hızı sorgulamak ve hizmet almak istediğiniz adres bilgilerini girerek detaylı şekilde altyapı sorgulama işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Sizden açık adres olarak Şehir, İlçe, Semt, Mahalle, Sokak – Cadde, Apartman No, Kapı No istenerek bu detaylı arama ve sorgulama işlemleri tamamlanır.

8 – 16 Mbps, 24. 35 Mbps ya da 50 – 100 Mbps arası internet hattndan en iyi şekilde destek alarak faydalanabilirsiniz. İnternet hızınız ne kadar yüksek olursa, çevrimiçi oyun oynama zevkinizi kesintisiz yaşayabilir, video izleme noktasında HD veya 4K video izleme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Firma Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

İhtiyaçlarınız, talepleriniz ve müşteri desteğiyle görüşerek bir şikayet kaydı oluşturma gibi süreçlerinizde doğrudan Netspeed iletişim numarası ile bilgi alabilir, merak ettiğiniz pek çok konuda da çağrı merkezindeki yetkililerle görüşebilirsiniz.

Ek olarak sosyal medya üzerinden de Netspeed markasının tüm hesaplarını takip edebilir, güncel duyuru ve planlı bakım çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde aşağıda yer alan eposta adresinden de istediğiniz her zaman müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Eposta Adresi: musterihizmetleri@netspeed.com.tr

NETSPEED Facebook

NETSPEED Twitter

NETSPEED İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!