1866 yılında İsviçre merkezli olarak kurulan gıda markası Nestle, dünyanın en ünlü ve en büyük içecek ve yiyecek üreticileri arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü olan Nestle, Türkiye’de de en fazla tercih edilen markalardandır. Bebek gıdaları, süt ürünleri, kahvaltılık gevrekler, şişelenmiş su, çikolata, hazır kahve, dondurma, kedi ve köpek maması gibi ürünler sunan Nestle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Nestle’nin bünyesinde yer alan markalar arasında ise, SMA, Crunch, Damak, Deliriums, Kit Kat, Nesquik, Nestlé Gofret, Nestlé Tablet, Polo, Toto, Mövenpick, Cat Chow, Dog Chow, Gourmet Gold, Gourmet Perle, Pro Plan, Maggi, Nescafé, Nestlé Çikolata, Nestlé Sıcak Çikolata, Nesquik, Nestlé Sıcak Çikolata, Coffee-mate, Nescafé 3ü1 Arada, Nescafé Cappuccino, Nescafé Classic, Nescafé Gold, Nescafé Falcı, Nescafé MyCafe, Nescafé Xpress, Nespresso, Nesfit, Nesquik Medikal, Nestle Health Science, Maggi ve Nestle Waters yer almaktadır.

0800’lü ve 444’lü iki ayrı çağrı merkezi numarası bulunan Nestle’nin çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0800 211 02 18 veya 444 31 60 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!