Nestle Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4443160

Nestle adı ile bildiğimiz tam marka adıyla Société des Produits Nestlé S.A. markası, 1866 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Birbirinden farklı sağlıklı bir gelecek konusunda yatırım yaparak ürün yaratan marka, iyi beslen ve mutlu yaşa sloganıyla beraber birbirinden farklı pek çok ürünü sizlere sunuyor.

Su, kahve, sağlıklı beslenme, bebek beslenme, çikolata ve şekerler, ev dışı tüketim, evcil hayvanlara yönelik mamalar, içecek veya kahvaltı gevrekler olmak üzere birbirinden farklı yiyecek ve içecek sektöründe bugün hala üretime devam ediyor. Nestle müşteri hizmetleri üzerinden faydalanmakta olduğunuz ürünler hakkında her zaman iletişimde olabilir, merak ettiğiniz hususlarda markanın çağrı merkezi yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası4443160
e-posta adresituketici.hizmetleri@tr.nestle.com
yardım sayfasıhttps://www.nestle.com.tr/iletisim/bize-ulasin
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma4443160 aradıktan sonra 0-0-1 e bastığınızda direk müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.
zorluk1/10
süretahmini bekleme süreniz 2 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatlerihafta içi/ hafta sonu 09.00-20.00
genel merkez adresNestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.
Nurol Plaza A Blok Kat: 6 Büyükdere Caddesi No: 255 Maslak / Sarıyer 34398 İstanbul Türkiye
Tel: 0 212 329 60 00
nestle çağrı merkezi kısa bilgi

Nestle’nin Sahip Olduğu Markalar

Nestle’nin Türkiye’de şu anda sahibi olduğu markalar arasında en popüler olarak kahvaltılık gevrekler, çikolata ve şekerlemeler, kahveleri bilinir. Nescafe Gold paketlerinin çeşitleri başta olmak üzere Nesquik veya Nestle damak çikolata gibi çeşitler tamamen yaşam tarzında önemli birer rol oynayan ürün olarak bilinir.

Pek çok mağazada satışı sağlanan bu ürünlerle ilgili olarak Nestle çağrı merkezi iletişim bilgilerine ulaşabilir, her zaman iletişimde kalarak dilediğiniz şekilde hem bilgi hem de destek alabilirsiniz. İstediğiniz her zaman sizlere yardımcı olacak çağrı merkeziyle beraber kendini kanıtlamış bir marka olan Nestle’nin ürünlerine dair her zaman destek bulabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Dünya üzerinde 500’ün üzerinde fabrikası bulunan Nestle markasının bugün Türkiye’de Bursa’da 2 fabrikası bulunuyor. Burada pek çok üretim sürecinden geçen ürünleriyle beraber doğrudan ülkemizde 3800, iş ortaklarını da dahil ettiğinizde 7000’in üzerinde tahmini olarak istihdam sağladığı bilinir.

Nestle İş İlanları İçin Nereye Başvurulur?

Nestle İnsan Kaynakları iletişim için doğrudan çağrı merkezini aramak yerine LinkedIN ya da Kariyer.net sayfalarını inceleyebilirsiniz. Bu sayfalarda Nestle’nin ilanlarıyla ilgili bilgi edinebilir, açık pozisyonlarla beraber istediğiniz şekilde de kariyer fırsatlarını hem Türkiye hem de diğer ülkeler adına araştırmış olabilirsiniz.

Nestle’nin Çikolata Ürünleri Nelerdir?

Türkiye’de satışta olan birçok çikolata ve şekerleme ürünleri bulunmaktadır. Nestle markasına ait olarak da bilinen sütlü çikolata mucidi Nestle, 500 farklı fabrikasında gıda sanayi olarak güçlü bir konuma sahiptir. 1900’lü yıllarda Karaköy’de ilk şubesini açarak Türkiye’de kendi lezzetini tanıştırmayı başaran marka, 1990’lı yıllarda da Bursa’da modern tesislerini kurarak en iyi şekilde hizmet vermeye devam etti.

Bugün Crunch, Damak, Kit Kati Nesquik ve diğer çikolata çeşitleriyle beraber çikolata ve şekerleme kategorisi içerisinde oldukça popülerdir. Nestle şikayet merkezi üzerinden merak ettiğiniz hususlar, şikayet veya öneriler hakkında iletişime geçerek bilgi – destek alabilir, değerlendirdiğiniz pek çok konuda da yetkililerle görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Firma E-posta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda yer alan elektronik posta adresi üzerinden Nestle’nin tüketici hizmetleri kanalı olarak yetkililere ulaşabilirsiniz. Pek çok konuyla ilgili görüşebilir, bilgi alabilir ve merak ettiğiniz pek çok konuda da istediğiniz gibi bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nestle markasının aynı şekilde aşağıdaki 3 farklı mecrada da sosyal medya hesapları üzerinden takibe alarak takipte kalabilirsiniz. İstediğiniz şekilde iletişime geçerek, aktif şekilde sosyal medya hesaplarından doğrudan takipte kalabilirsiniz.

Eposta Adresi: tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com

NESTLE Facebook

NESTLE Twitter

NESTLE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!