14 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

Neova Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4441636

2009 yılında kurulan sigorta şirketleri arasında Türkiye’de aktif faaliyet gösteren sigorta markalarından biri olan Neova Sigorta, ilk poliçesini Aralık 2009 yılında Hazine Müsteşarlığı ile gerekli izinlerini alarak gerçekleştirmiştir.

Kuwait Finance House’ın iştirakleri ve Kuveyt Türk Katılım Bankası ortaklığı doğrultusunda kurulmuş olan sigorta şirketi Neova, bugün 5 bölge müdürlüğü, 117 acente ve 130 banka şubesiyle birlikte ülkemizde aktif şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Bireysel ve kurumsal ürünlerle birlikte sigorta alanında pek çok ihtiyaçları karşılamak ile kendilerine amaç edinen Neova Sigorta müşteri hizmetleri iletişime geçmek için sayfamızdaki 444’lü telefon ile direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası4441636
e-posta adresiinfo.hasar@neova.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.neova.com.tr/iletisim/bize-ulasin
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma4441636 aradıktan sonra (hafta içi 09.00-18.00) hasar ihbarı yapıp müşteri hizmetlerine bağlanmak için “3” e basınız.
zorluk2/10
süretahmini bekleme süreniz 4dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatlerihafta içi 09.00-18.00
genel merkez adresKozyatağı Mah. Saniye Ermutlu Sok. No:6 Şaşmaz Plaza Kat 3-5-12 34742 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 665 55 55
neova çağrı merkezi kısa bilgi

Neova Sigorta Bireysel ve Kurumsal Ürünler Nelerdir?

İnternet sitesinden de öğrenebileceğiniz üzerine bireysel ürünler arasında kasko, zorunlu trafik sigortası, imm sigortası, konut sigortası ya da Dask gibi pek çok sigorta türlerinden faydalanabiliyorsunuz. Kurumsal ürünler olarak da firmalara kasko, iş yeri sigortası, mühendislik sigortaları, zorunlu trafik sigortası ya da limitsiz imm sigortası gibi çeşitli ürünlerini sunan markanın bugün binlerce müşterisi, güvenli sigorta şirketi olarak sunduğu altyapısıyla beraber hizmetleri bulunuyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hasar Anında Sigorta için Ne Yapılmalıdır?

Neova Sigorta üzerinden herhangi bir poliçeniz varsa, hasar işlemleri konusunda yapmanız gereken şey doğrudan 444 1 636 no’lu telefon numarasından Neova Katılım Sigorta hattını arayarak hasar ihbarında bulunabilirsiniz. Bu işlem gibi benzer şekilde online hasar ihbarda da bulunabilir, ihbarda bulunurken de bazı önemli bilgileri paylaşarak kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

Sizlere hasar ihbar doğrultusunda müşteri temsilcisi tarafından verilecek olan hasar dosya numarası sayesinde hasar dosya numaranıza ait şekilde not eder, tüm görüşmelerinizi de kayıt altında tutarak sonuçlanmasına yönelik kısa zamanda işlem yapılmasını bekleyebilirsiniz. Tüm sorularınız, sorunlar ya da hasar dosyası hakkındaki işlemler için bilgi almaya yönelik tüm süreçler için 444 1 636 Neova Katılım Sigorta Neova Sigortacılık hattı ile Neova hasar çağrı merkezi arayıp istediğiniz gibi bilgi – destek alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Firma E-posta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda yer alan eposta adresi üzerinden istediğiniz her zaman görüş, öneri, şikayetlerinizle ilgili iletişime geçebilir, bilgi destek alabilirsiniz. Benzer şekilde sosyal medya üzerinden de Neova Sigorta markasının tüm ürünlerine ait şekilde araştırma yapmak istiyorsanız kontrol edebilir, hızlı şekilde de bilgi almak adına sosyal medyadan da iletişimde kalabilirsiniz.

Markanın doğrudan iletişim formu olarak https://www.neova.com.tr/iletisim/bize-ulasin adresini de kullanabilirsiniz. Buradan da dilediğiniz her zaman pek çok konu hakkında Neova Sigorta’ya ulaşabilir, bilgi alabilir ve sorunlarınıza karşılık alacağınız yanıtlarla beraber istediğiniz şekilde de iletişime geçmiş olabilirsiniz.

Eposta Adresi: info.hasar@neova.com.tr

NEOVA SİGORTA Facebook

NEOVA SİGORTA Twitter

NEOVA SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!