Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Madame Coco, kurucusu İlhan Tanacı olan ev tekstili ürünleri satışı yapan bir firmadır. Dünya’nın önde gelen Paris modasını takip ederek, bunları ülkemiz piyasasına uyarlayıp satışa sunan yerli firma, sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Ürün yelpazesinin birçoğu Avrupa üzerinden ithal olarak getirilmektedir. Bu ürünleri ülkemizde satışa sunarak, özellikle bayanlara hitap etmektedir. İsmi Fransızca bir terimden gelmektedir.

Diğer mağazalara göre farklı bir tarzı olan Madame Coco, müşterilerinin memnuniyetine önem veren bir firma. Madame Coco müşteri hizmetleri hafta içi saat 10:00 ile 22:00 arasında telefon desteği vermekte. Bunun yanı sıra buraya tıklayarak 7/24 ulaşabileceğiniz bir iletişim formu bulunuyor.

Madame Coco müşteri hizmetleri direk bağlanmak için 0850 532 33 00 numaralı hattan iletişim kurabilir. Tüm soru ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz.


Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için 5 yorum

 1. Madame Coco’nun müşteri hizmetleri her zaman çok fazla yoğun oluyor. Hangi saatlerde ararsak operatörlere daha hızlı şekilde ulaşabiliriz acaba? Hafta içi erken saatleri mi tercih etmek gerek?

 2. Madem Coco burdan da yazayım sabah 9 dan beri arıyorum hala açan olmadı günlerdir aramak tan bıktım lütfen cevap verin
  Sipariş Numarası 1386337864312479 kargom benim nerede
  5 temmuz olan kargoya verıldı görülüyor bu ortada yok nerde

 3. Ben de aynı durumdayım 11 Temmuz’da kargoya verilmiş görünüyor ne kargo araştırması yapabiliyorum ne de madamcoco ya ulaşabiliyorum aynı şekilde asil kargo da telefonlara çıkmıyor bugün 13 kez aradım açılmıyor telefonlar.
  Madame coco ve birlikte çalıştığı asil kargo benim gibi onlarca insanı dolan…mış görünüyor

 4. Ben de aynı durumdayım 11 Temmuz’da kargoya verilmiş görünüyor ne kargo araştırması yapabiliyorum ne de madamcoco ya ulaşabiliyorum aynı şekilde asil kargo da telefonlara çıkmıyor bugün 13 kez aradım açılmıyor telefonlar.
  Madame coco ve birlikte çalıştığı asil kargo benim gibi onlarca insanı dolandırmış görünen o. Tek yol mahkeme artık. 18 gün kargo teslim edilmez mi?

  1. merhabalar, çok haklısınız, 6 bin 920 Türk Lirası altındaki tüketici anlaşmazlıklarında tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. kolaylıklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir