Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Madame Coco, kurucusu İlhan Tanacı olan ev tekstili ürünleri satışı yapan bir firmadır. Dünya’nın önde gelen Paris modasını takip ederek, bunları ülkemiz piyasasına uyarlayıp satışa sunan yerli firma, sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Ürün yelpazesinin birçoğu Avrupa üzerinden ithal olarak getirilmektedir. Bu ürünleri ülkemizde satışa sunarak, özellikle bayanlara hitap etmektedir. İsmi Fransızca bir terimden gelmektedir.

Diğer mağazalara göre farklı bir tarzı olan Madame Coco, müşterilerinin memnuniyetine önem veren bir firma. Madame Coco müşteri hizmetleri hafta içi saat 10:00 ile 22:00 arasında telefon desteği vermekte. Bunun yanı sıra buraya tıklayarak 7/24 ulaşabileceğiniz bir iletişim formu bulunuyor.

Madame Coco müşteri hizmetleri direk bağlanmak için 0850 532 33 00 numaralı hattan iletişim kurabilir. Tüm soru ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kipa Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Madame Coco’nun müşteri hizmetleri her zaman çok fazla yoğun oluyor. Hangi saatlerde ararsak operatörlere daha hızlı şekilde ulaşabiliriz acaba? Hafta içi erken saatleri mi tercih etmek gerek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir