2 Mayıs 2021 tarihinde güncellendi.

LC WAİKİKİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444529

Fransız asıllı 3 ortak ile kurulmuş bir marka olan LC Waikiki, ilk kuruluş tarihi 1988 yılıdır. Toptan satış amacıyla kurulmasıyla beraber ticari hayatına Paris’te kurularak tescil edilerek başlayan marka sweatshirt ve t-shirt alanında şık tasarımları ile birlikte dikkat çeken bir marka olmuştur. Daha sonrasında da LC Waikiki’de üreticisi ve aynı zamanda da çok büyük bir marka olmasıyla beraber Taha grubunun bağlı Tema Tekstil, 1997 yılında LC Waikiki markasını satın alarak bugün tüm hakların sahibi olmuştur. İç piyasada çok güçlü bir yere sahip olmasıyla birlikte 2020 yılında net satışı 22.6 milyar TL, 50 bin üzerinde istihdam ve de 845 milyon USD ihracat ile beraber Türkiye’de çok büyük hacme sahip olmayı başarmıştır.

LC Waikiki müşteri hizmetleri ile hem internet alışverişlerinizde hem de dilediğiniz her zaman mağazadaki süreçleriniz hakkında tüm konularda taleplerinizi oluşturabilir, destek alabilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz her zaman 444’lü telefon numarasından aradığınız pek çok konuda da destek alabilirsiniz.

Merak ettiğiniz markanın mağaza sayısı ise bugün tam 1000’in üzerinde olmasıyla beraber LC Waikiki kurumsal hayatında sadece Türkiye’de değil aynı zamanda birçok ülkede de yerini almıştır. Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Bulgaristan, Endonezya, Katar, Karadağ, Irak, KKTCC, Malezya, Ürdün gibi toplamda 47 farklı ülkede bulunuyor. “İyi giyinmek herkesin hakkı” düşüncesiyle beraber bugün ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri oluyor.

LC Waikiki Kampanyaları Nelerdir?

Her zaman her sezonda bulacağınız taptaze kampanyalarıyla beraber sizlerde istediğiniz her zaman LC Waikiki ile birlikte kıyafetlerinizi yeniler, dilediğiniz şekilde de yenilikçi kıyafetlerden, modaya uygun tasarımlardan da faydalanabilirsiniz. Bu anlamda şu anda Chino ve dokuma pantolonları maksimum 89,90 TL’ye satın alabilir, hem kadın hem de erkek kategorisinde %50’ye varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Bugün internet alışveriş sitesinden 5 farklı ana markadan alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Bunlar Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek ve LCW Home oluyor. Bu 5 farklı kategori içerisinde beğenerek seçeceğiniz ve severek alacağınız birçok ürün bulunmasıyla siz de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Olası durumlarda ise her zaman sizlere yardım edecek olan LC Waikiki çağrı merkezi sayesinde de her zaman iletişimde kalabilirsiniz. Ayrıca Lc Waikiki şikayetlerinizi de bu telefon numarası üzerinden iletebilirsiniz.

LC waikiki Whatsapp hattı

LC Waikiki’nin sadece telefon desteği değil aynı zamanda Whatsapp desteği de bulunmaktadır. Bunun için dilediğiniz zamanlarda aşağıda yer alan link üzerinden de Whatsapp desteğine erişebilir, resmi internet sitesi üzerinden de isterseniz LC Waikiki Whatsapp desteği bilgilerine ulaşabilirsiniz.

LC WAİKİKİ WhatsApp İletişim Hattı: https://wa.link/3yovbn

Eğer LC Waikiki Genel Merkez iletişim bilgilerini öğrenmek isterseniz de aşağıdaki gibi sizde posta adresinden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir posta yolu ile gönderilerinizde ya da iletişiminizde de yine doğrudan bu adresi kullanabilirsiniz.

Genel Merkez Posta Adresi: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İstediğiniz her zaman hem sosyal medyadan takip edip hem de e-posta ile iletişimde kalacağınız LC Waikiki markasına ait şekilde istediğiniz her zaman telefon desteğinden de faydalanabilmeniz açısından LC Waikiki iletişim numarası ve şikayet hattı bu sayfada yer aldığı biçimdedir. İstediğiniz her zaman ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kaçırılmayacak fırsatlarda kampanyalar içinde aşağıdaki sosyal medya hesaplarını da takibe alabilirsiniz.

Eposta Adresi: musteri@lcwaikiki.com

LC WAİKİKİ Facebook

LC WAİKİKİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!