FoxTV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124149000

Üst marka The Walt Disney Company’nin sahibi olarak tüm dünyada karasal yayın yapan Fox Networks Group’a ait Türkiye televizyon kanalı FOX, bugün pek çok program çeşitliliğiyle reyting kıran TV kanallarından biridir. Türkiye’de yaklaşık 1993’lü yıllarda yayına başlayan, İhlas Holding tarafından kurulan TGRT’nin yayın haklarını alarak 2007 yılından bu yana aynı frekans üzerinden yayın yapan televizyon kanalıdır.

Dizi, film ve haber izleme keyfine varacağınız FOX TV’de birçok programı seyretmek, çeşitli film gecelerinde filmleri seyretmek keyifli olurken aynı şekilde günün belirli saatlerinde de haberleri takip etmek için seyredebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Fox TV’de Hangi Diziler Var?

2021 Eylül ayı itibariyle Fox TV’de bu sezon yayınlanacak olan dizilerden bazıları şunlardır; Uzak Şehrin Masalı, Evlilik Hakkında Her Şey, Kanunsuz Toprakları, Yalancılar ve Mumları, Elkızı, Elbet Bir Gün, Yasak Elma, Son Aşk, Aşk Mantık İntikam ve Sen Çal Kapımı dizileridir.

Çeşitli TV programları da üreten Fox TV’nin Çağla İle Yeni Bir Gün, Merve Yıldırım İle Benden Söylemesi, Dostumun Dünyası, Kombin Savaşları ve daha pek çok programla beraber Fox TV, en iyi şekilde yayın hayatında hafta içi her gün üretmeye devam ediyor.

Yukarıda yer alan programlarla ilgili olarak Fox TV müşteri hizmetleri ile 0212’li sabit hat telefon numarası üzerinden görüşebilir, bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda da https://www.fox.com.tr/izleyici-temsilcisi adresinde bulunan izleyici temsilcisine karşı da form doldurarak, bu konu hakkında bilgi alma isteğinizi netleştirmek için yazma nedeninizi de bildirip buradan yazabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Öneri, istek, teşekkür, şikayet ya da diğer konularla ilgili olarak Fox TV izleyici temsilciği başvuru formu üzerinden iletişim formu doldurmak gibi formu doldurarak, taleplerinizi bildirebilir, bu talepleriniz eğer TV’de çıkan bir yayınla ilgiliyse program adı ve yayın saati gibi çeşitli bilgilere de yer vererek incelenmesini talep edebilirsiniz.

Fox TV Uydu Bilgileri Nelerdir?

Fox TV’de eğer uydu bilgilerini araştırıyorsanız bunun için Fox TV iletişim numarası ile çağrı merkezi üzerinden iletişime geçmeniz gerekmemektedir. Her televizyonda olduğu gibi marka ve modeline göre uydu alıcısı üzerinden kanal arama, manuel arama, kanal ekleme ve el ile arama gibi menülerden herhangi bir menü sizin ekranda hangisi ise açınız.

Açılan menü üzerinde televizyon marka ve modele göre değişkenlik gösterecek şekilde TP frekansı, alış frekansı, frekans ya da uydu frekansı seçeneklerinden herhangi biri çıkacaktır. Burada rakam tuşlarını kullanarak FOX. TV HD’yi ayarlamak için 12329, Fox TV SD için ise 12336 numaralarını girerek devam ediniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Aynı pencerede yer alan sembol oranı ya da sembol rate yazan seçeneklerden birini aşağı yukarı yön tuşlarıyla ulaşın. Buradaki boş alana ise sabit olarak Fox HD için 6666, Fox SD kanalı için ise 5520 yazmanız yeterlidir.

Yine “POLARİZASYON” ya da “Pol” menülerinden birinde yer alan alana ise Yatay-Horizantal seçmeniz yeterlidir.

Son olarak FEC kodu yazan kısımda Fox HD için 2/3, Fox SD için 3/4 girerek tamamlayınız. Bu ayarları girdikten sonra kanal ara diyerek, kanalı arattırabilirsiniz. Fox TV’nin aranması için yapmanız gereken her şeyi yaptınız demektir.

Fox Tv Sosyal Medya Hesapları ve İletişim E-Posta Adresi

Yukarıda da paylaştığımız üzere Fox Tv izleyici temsilcisi ile görüşmek için iletişim formu doldurabilirsiniz. Aynı şekilde aşağıda da yer alan e-posta adresiyle beraber iletişimde kalabilir ve doğrudan taleplerinizi, istek ya da önerilerinizi ve hatta şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da özgün yayıncılık yapmaya çalışan ve tarafsız haber kanalı olarak Türkiye’de haber saatlerinde hizmet veren markanın bu açıdan da tüm sosyal medya hesaplarında iletişimde olabilir, takibe alabilir ve haber saatlerinde interaktif şekilde sordukları sorulara yanıt verebilirsiniz.

Eposta Adresi: izleyicitemsilcisi@fox.com

FOXTV Facebook

FOXTV Twitter

FOXTV İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!