FLO Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma Numarası

Ahmet Ziylan tarafından ilk olarak 1960 yılında temeli atılmış olan marka, günümüzde ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alarak Türkiye ayakkabı pazarının lideri konumundadır. Firma doğrudan bakıldığında 7000’i aşkın kişiye iş imkânı sağlamaktadır. Dolaylı yoldan ele alındığında ise 30 Bini aşan kişiye istihdam sağlıyor olan FLO Mağazacılık, bir yıl içerisinde yaklaşık olarak 45 Milyon çift ayakkabının satışını gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan mağazalarıyla herkese ulaşmayı başaran şirket, FLO markası altında toplamda 365’den fazla mağazaya sahiptir. Yakın coğrafyada yer alan yurt dışı ülkelerinde ise 50’den fazla mağazayla hizmet vermektedir. Yine FLO Mağazacılık’ın bünyesi altında yer alan Sport in Street isimle perakende mağazaları ise 63 adet mağazaya ulaşmayı başarmıştır. Bu mağazalarda ele alındığında toplamda neredeyse 500 mağazayla hizmet vermektedir. FLO Mağazacılık telefon numarası sayesinde FLO direk bağlanma sağlayabilirsiniz. 0 212 446 yirmi iki seksen sekiz numaralı hattı aramanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


FLO Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma Numarası” için 7 yorum

  1. Yeni üye oldum 20 tl indirim kazanamadim
    169 tl alış veriş yaptım indirim kazanamadim
    75 tl alış veriş kargo bedavadefiniz ben den kargo bedeli isteniyor benim sorularıma cevap bekliyorum

  2. FLO İNTERNET Magazasindan 5 adet farkli tarihlerde indirimli reklam urunu ayakkabi siparis verdim.maalesef hepside magaza tarafindan iptal edildi.aradigim zaman stok yok veya ayipli mal o yuzden gondermedik gibi mazeretler ileri surduler.bu kadar buyuk magaza olmayan urunu veya hep ayipli urunmu satar?karttan aninda ucretini cekiyorlar sonrada indirimli oldugu icin sanirim kendi personeli aliyor.yaziklar olsun.reklam olsun diye urun koymak icin bu kadar buyuk firma bu hale dusermi?

  3. Kargonuz beş para etmez telefonu arıyorum bakıyorlar müşteri var bekliyin diyo sonra telefonu kapitiyolar o kargoyu değiştirin beş para etmez ilgisizler

  4. Milletin gözünden düşüyorsunuz Bi ayakkabı söyledik 15 gün oldu daha gelmedi bugün içerisinde de gelmesse başka aykabı alacağım

  5. Biz ürünlerimizi iade ettik fakat ne arayan var ne soran halen paramızı alamadık flo artık degerini ve güvenini kaybediyor

  6. müşteri hizmetleri gibi muhattap olunacak bi doğru düzgün bağlanıp aranacak bi iletişim numarası yok sürekli bant kaydından ses dinletiliyor. kargo anlaştığı aras berbat bi şirket.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir