8 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

FLO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 290 33 56

Türkiye’de ayakkabı pazarını yönlendiren nadir markalardan biri olan FLO Ayakkabı, ülkemizin yerli markalarından biri olarak 1960 yıllarında kurulmuş bir markadır. FLO Mağazacılık olarak adlandırılan marka, 60’lı yıllarda Ahmet Ziylan tarafından kurulmuştur. Bugün gelindiği noktada doğrudan 10 bin kişinin çalıştığı markada, yıldan yıla büyüyen ve katlayan bir ekibe sahiptir. İş ortaklarıyla beraber bugün 30 binden fazla çalışana sahip olan markanın her yıl gurur duyduğu en önemli kitle ise, 55 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı yaptığı müşterileridir.

Pek çok adreste FLO, bulunabilir ve ulaşılabilir bir mağaza olarak bilinirken bugün 500’e yakın şubesiyle birlikte ülkemizde en bilindik markalardan biridir. Yurtdışında 21 farklı ülkede toplamda da 100 ve üzerinde mağaza ile birlikte tüketicilerine her zaman en iyi ayakkabı hizmetini sunmaktadır. Bugün gelindiği noktada ise 600’den fazla mağazasıyla beraber 2021’de de Flo Mağazacılık olarak ayakkabı dünyasında en iyi yerlere sahiptir.

Olası soru ve sorunlarda, şikayetlerde veya önerilerle ilgili konularda Flo Ayakkabı müşteri hizmetleri ile her zaman iletişime geçebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Flo Ayakkabı, kendi markası dışında da iş ortağı olduğu markalar veya sahibi olduğu markalar hakkında da tüketicilerinin her zaman isteklerini dinlemekte ve buna göre markasına, mağazacılık dünyasına yön vermektedir. Dolayısıyla sneaker mağaza konsepti olarak hizmet verdiği InStreet mağazalarında da yine soru ve sorunlarında direkt olarak müşteri temsilcilerine ulaşabilir, bilgi ve destek her zaman alabilirsiniz.

Flo Ayakkabı markası, en büyük ataklarından biri olarak da 2012’de yaptığı Lumberjack markasını kendi bünyesine almasıyla beraber en büyük adımlarından biri olarak ayakkabıcılık dünyasında hem mağaza olarak hem de imalat olarak en iyi işlerinden birini başarmıştır.

Flo Sahibi Olduğu Markalar Hangileridir?

Ayakkabı dünyasında birbirinden farklı markalara sahip Flo Ayakkabı, bugün hem mağaza hem de satışın arkasında imalat süreçlerinden sorumlu bir markadır. Buna göre perakende markalarının satışını yaparken diğer tarafta da toptan olarak ayakkabı satışını yaptığı pek çok marka ile anlaşmalıdır. Butigo, Dockers, Mercedes, Kinetix ve Polaris gibi ayakkabı markalarında da toptan satış desteği vermektedir.

Bugün Flo Ayakkabı’ya baktığınızda ise, direkt olarak InStreet mağazalarının sahibi olması, Lumberjack markasıyla beraber büyüme kat etmesi gibi ilerleyen bir mağazacılık serüveni bulunuyor. Olası soru ve sorunlarda da Flo Ayakkabı iletişim numarası üzerinden destek alabilir ve her zaman sizlere yardımcı olacak olan müşteri temsilcileriyle beraber görüşerek, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Online Alışverişlerde Ayakkabı Değişimi veya İadesi Nasıl Yapılır?

Flo Ayakkabı markasında online alışveriş yaptınız ve internetten ayakkabı satın aldıktan sonra sınırlı sayıdaki stoklarıyla beraber satış süreci içerisinde, değişim değil fakat iade ederek yeniden satın alım sürecine dahil olabilirsiniz. Online olarak Flo Ayakkabı’dan ayakkabı aldığınızda değişim bulunmamaktadır. Marka sahibi Flo Ayakkabı ise, mağazalarda da istediğiniz numara varsa size en yakın Flo Mağazasından da isterseniz ayakkabınızı değiştirebilirsiniz.

Olası tüm sorunlarda ise Flo çağrı merkezi ile görüşerek müşteri temsilcileriyle iletişim kurarak destek – bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmeler haftanın 7 günü boyunca saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında olacaktır. 7 gün hizmet alabilir ve destek sağlanmasını bekleyebilirsiniz.

Flo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat mesaj atarak, mail göndererek ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Olası soru ve sorunlarınızın tamamında destek alabilir ve taleplerinizin tamamına da 7 gün 24 saat boyunca destek alınmasını bekleyebilirsiniz. Eğer çağrı merkezine ulaşacaksanız haftanın her günü saat 09.00 – 18.00 normal mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

FLO iletişim Telefon Numarası: 0850 290 33 56

Aşağıda yer alan iletişim formu, Flo Ayakkabı müşteri hizmetlerine ulaşacağınız ve yazışma yaparak taleplerinizi bildirebileceğiniz formdur. Buradaki bilgileri eksiksiz doldurarak Flo Ayakkabı yetkili birime ulaşarak, taleplerinizi bildirebilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Flo Mağaza Müşteri Hizmetleri ve E-ticaret Satış Sonrası Destek olmak üzere 2 farklı departman seçiminden birini yaparak, özellikle konu seçimi gerçekleştirip görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri İletişim Formu: https://www.flo.com.tr/iletisim

Benzer şekilde de bu iletişim formu üzerinden şikayetlerinizi, öneri veya isteklerinizi de detaylı olarak bildirerek görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Çağrılarınıza bu şekilde yanıt alabilir ve yetkili birime ile görüşerek, birebir görüşmüş olacağınızı da unutmamalısınız.

Flo Ayakkabı Posta Adresi: Mahmutbey mahallesi, Taşocağı cad. No:24, 34217 – Bağcılar, İstanbul – Türkiye

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-postalar, konulara özel şekilde ayrılmış ve departmalaşmış olan konulardır. Bu anlamda Flo Ayakkabı markasıyla yapacağınız ticari ilişkilerinizden bireysel süreçlerinize kadar tüm muhatabını bulacağınız konularda bilgi ve destek alabilirsiniz. Dilediğniiz şekilde de destek ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarından da iletişime geçerek markaya ait şekilde dilediğiniz gibi tüm sosyal medya hesaplarını da takibe alarak, kampanya ve duyurular hakkında doğrudan haberdar olabilirsiniz.

Flo Ayakkabı İnsan Kaynakları E-posta Adresi: insankaynaklari@flo.com.tr

Flo Ayakkabı İletişim E-posta Adresi: info@flo.com.tr

Flo Ayakkabı Satın Alma Departmanı E-posta Adresi: satinalmadepartmani@flo.com.tr

Müşteri Hizmetleri Eposta Adresi: musteriiliskileri@flo.com.tr

FLO AYAKKABI Facebook

FLO AYAKKABI Twitter

FLO AYAKKABI İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!