Fiat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4442255

1899 yılı içinde İtalya’nın Torino kentinde kurulan Fiat markası, Giovanni Agnelli tarafından kurulmuştur. İsim 4 kelimeden oluşan Fabbrica Italiana Automobili Torino kelimelerinin baş harflerinden oluşan markanın bugün dünyada büyük bir alıcısı, büyük bir pazarı bulunmaktadır. Türkiye’de de Fiat markasının ait ticari ve binek araç modelleriyle beraber dikkat çeken pek çok otomobil detaylarıyla satışını en iyi şekilde sürdürmektedir.

Otomobil dünyasında yeni bir araç araştırması yaparken tercih edeceğiniz markalardan biri de Fiat olabilir. 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından ulaşarak, müşteri ilgi merkeziyle beraber 365 gün boyunca destek alabilir, her saat telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Canlı destek hattı bulunan Fiat müşteri hizmetleri internet sitesinde canlı destek ile beraber hafta içi her gün saat 09.00- 18.00 saatleri arasında görüşerek, hizmet alabilirsiniz. Fiat, bir Koç markası partneri olarak Türkiye’de hizmet gösteren otomobil markası olurken Türkiye’nin koşullarına uygun olarak üretilen araçlarıyla beraber her zaman ön plandadır.

Size En Yakın Fiat Yetkisi Satıcı ve Servisler

Eğer yeni bir araç alma aşamasındayken Fiat yetkili servisleriyle görüşmek istiyorsanız, doğrudan görüntülü arama yaparak satış danışmanlarıyla görüşebilir ya da dilediğiniz her zaman yetkili satış bayisine giderek de araç hakkında inceleme yapabilirsiniz. Böylelikle birebir sizinle ilgilenecek satış danışmanına merak ettiğiniz soruları sorarak da bilgi ve destek alabilirsiniz.

Eğer yetkili satıcı dışında yaşadığınız şehirdeki servisleri merak ediyorsanız Fiat iletişim numarası ile bu konuda sayfamızda yer alan 444’lü telefon numarasını arayarak bilgi alabilir ya da internet sitesinde bulunan https://otomobil.fiat.com.tr/en-yakin-fiat adresinden de servislerle ilgili olarak hem şehir hem de ilçeye dair bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Araba alışverişiyle alakalı olarak sizin aranmasını istiyorsanız bu konuda Fiat internet sitesinde de sizi arayalım sayfasını kullanabilirsiniz. Model seçimi ve iletişim bilgileriyle beraber en iyi şekilde istediğiniz gibi araçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Egea Sedan, Hatchback, Station Wagon, Cross gibi modelleriyle beraber 500 serisinde 500C, 500X SUV, 500L gibi birçok binek araçlarla ilgili doğrudan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Otomobil dünyasında gelişmiş teknoloji altyapısıyla tüm dünyaya hizmet gösterdiği gibi Türkiye’de de Koç grubuyla beraber sürdürdüğü otomotiv sektöründeki öncülüğe ortak olmak adına siz de Fiat iletişim numarası üzerinden şikayet, talep, çağrı veya benzer pek çok konularda müşteri destek hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Hem hızlı hem de dinamik çözümleriyle beraber sizlere her zaman en iyi servis desteğinden faydalanabilme konusunda da yardımcı olacak olan markanın güçlü altyapısıyla beraber 7 gün 24 saat hem yetkili müşteri desteğiyle beraber Acil Yol Yardım servisine dair pek çok konuda da birebir destek alabilirsiniz.

444’lü telefon numarası, müşteri destek uzmanlarıyla görüşme yapacağınız şikayet hattı olduğu gibi Fiat çağrı merkezi telefon numarasıdır. Buradan yapacağınız her türlü öneri ve bildirimlerinizle ilgili kısa süre içerisinde dönüş alacağınız gibi dinamik bir servis desteğinden, teknik destekten de çağrı merkezine kayıt oluşturarak bildirebilir, geri dönüş alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Fiat Sosyal Medya Hesapları

Çeşitli ÖTV indirimleri, vergi indirimleri ya da markaların yaptıkları bireysel indirimlere dair çeşitli kampanyaların sürdürüldüğü internet sitesi kadar sosyal medya hesaplarından da Fiat’ı takibe alabilirsiniz. Merak ettiğiniz birçok husus hakkında bilgi sahibi olabilir ve ilgilendiğiniz araçlarla ilgili oluşan özel indirimler, kampanyaları da kaçırmadan takip edebilirsiniz.

FİAT Facebook

FİAT Twitter

FİAT İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!