Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası

evkur müşteri hizmetleri

Evkur mağaza zincirleri bilgisayardan ev eşyalarına kadar bir çok kategoride alışveriş yapılan büyük mağaza zinciridir. Zaman zaman mağazaya gitmektense arayarak direk telefonla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakat çoğumuz sürekli yazan telefon numaralarını aramamıza rağmen tele sekretere bağlanmak sorunlar yaşamaktadır.

Sizlere en basit yoldan direk evkur müşteri hizmetlerine hemen nasıl bağlanabilirim gibi merak ettiğiniz kısa kodlamayı sizinle paylaşıyorum.

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce “0212 473 46 46” telefondan arayın.

Direk “4” tuşuna basın.

En kısa zamanda sizi müşteri hizmetlerine bağlamaktadır….

Bir önceki yazımız olan Gittigidiyor çağrı merkezi direk bağlanma başlıklı makalemizde gittigidiyor 4 haneli vip kodu, gittigidiyor çağrı merkezi direk müşteri temsilcisine bağlanma ve gittigidiyor canlı destek hakkında bilgiler verilmektedir.

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası” için bir yorum

 1. Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

  İlk önce “0212 473 46 46” telefondan arayın.

  Direk “4” tuşuna basın.

  En kısa zamanda sizi müşteri hizmetlerine bağlamaktadır….
  desede yanlış tuşlama diyerek kapanıyor.
  0850808 8123 nasıloldu anlamadım bir bayan; buyrun genel müdürlük. Dahilisi 33 dediler aradım görüşme sona erdi, Oysa ben evkur sistematik çalışıyor büyük firma, büyük mağazalar zinciri sanıyordum.
  bir müşteri temsilcisi yokmuş meğer. Çok üzüldüm. 3-5 sene evvel yaptığım alışverişi bile göremiyor adıyamandaki satış mağazanız.Çok üzüldüm gerçekten Çok üzüldüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir