Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası

evkur müşteri hizmetleri

Evkur mağaza zincirleri bilgisayardan ev eşyalarına kadar bir çok kategoride alışveriş yapılan büyük mağaza zinciridir. Zaman zaman mağazaya gitmektense arayarak direk telefonla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakat çoğumuz sürekli yazan telefon numaralarını aramamıza rağmen tele sekretere bağlanmak sorunlar yaşamaktadır.

Sizlere en basit yoldan direk evkur müşteri hizmetlerine hemen nasıl bağlanabilirim gibi merak ettiğiniz kısa kodlamayı sizinle paylaşıyorum.

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce “0212 473 46 46” telefondan arayın.

Direk “4” tuşuna basın.

En kısa zamanda sizi müşteri hizmetlerine bağlamaktadır….

Bir önceki yazımız olan Gittigidiyor çağrı merkezi direk bağlanma başlıklı makalemizde gittigidiyor 4 haneli vip kodu, gittigidiyor çağrı merkezi direk müşteri temsilcisine bağlanma ve gittigidiyor canlı destek hakkında bilgiler verilmektedir.


Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası” için 2 yorum

 1. Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

  İlk önce “0212 473 46 46” telefondan arayın.

  Direk “4” tuşuna basın.

  En kısa zamanda sizi müşteri hizmetlerine bağlamaktadır….
  desede yanlış tuşlama diyerek kapanıyor.
  0850808 8123 nasıloldu anlamadım bir bayan; buyrun genel müdürlük. Dahilisi 33 dediler aradım görüşme sona erdi, Oysa ben evkur sistematik çalışıyor büyük firma, büyük mağazalar zinciri sanıyordum.
  bir müşteri temsilcisi yokmuş meğer. Çok üzüldüm. 3-5 sene evvel yaptığım alışverişi bile göremiyor adıyamandaki satış mağazanız.Çok üzüldüm gerçekten Çok üzüldüm.

 2. MERSİN şubesinden mobilya alındı teslimat adresimiz istanbul adresi yazdırıldı. 21 iş gününde teslimatın yapılacağı söylendi.21 iş günü cumartesine ve pazar yok 30 güne denk geliyor.düzenli her hafta aradım 21. iş günü aradım ürünümün durumunu sordum. hep aynı cevap üretimde fabrika sefkiyatı yapıyor bizle alakası yok sizi arararlar. Bugün 25. gün (35. Gün ) tekrar ardım yine aynı cümleler. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE Hanım efendi büyük bir hizmet hatanız var sattığınız ürünün girdi cıktı stokunu takip edemiyorsunuz ve müşterilerinize satış öncesi vadettiğiniz süreyi yerine getiremirsunuz ve sorulan soruya Gerçek satış mantığınızı ortaya cıkaran cevabınz oluyor . cevap şu…” EVKUR’UN SATİŞ ŞEKLİ BU LÜTFEN SİZİ ARAMALARINI BEKLEYİN” Bunu iyi bilin ona göre bizle çalışın işinize gelirse. Ben bunu ANLADIM. Teşekkür ederim EVKUR.. teşekkür ederim ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir