30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Evkur Müşteri hizmetleri iletişim numarası: 0212 473 46 46

Murat Halı Mağazası ismi ile faaliyetlerine başlayan firma 1994 yılında Evkur adını alarak konsept değişikliğine gitmiştir. Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde toplam 100’e yakın mağazası bulunan Evkur ürünleri arasında cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ürünleri bulunmaktadır.

Farklı ödeme imkanları sunan Evkur nakit, kredi kartı ve peşinatsız kredi kartsız sözleşmeli taksit ile ödeme yapabilmenizi sağlamaktadır. Ödeme seçenekleriyle esneklik sağlayan Evkur, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için tasarlanan ürünlere seçkisinde yer vermektedir.

Evkur mağaza zincirleri bilgisayardan ev eşyalarına kadar bir çok kategoride alışveriş yapılan büyük mağaza zinciridir. Zaman zaman mağazaya gitmektense arayarak direk telefonla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakat çoğumuz sürekli yazan telefon numaralarını aramamıza rağmen tele sekretere bağlanmak sorunlar yaşamaktadır.

Evkur Çağrı merkezi

Sizlere en basit yoldan direk evkur müşteri hizmetlerine hemen nasıl bağlanabilirim gibi merak ettiğiniz kısa kodlamayı sizinle paylaşıyorum. Evkur telefon numarasını arayarak, size bağlanan müşteri hizmetleri temsilcisi ile konuşmanın kolay yolu aşağıda verilmiştir. Evkur müşteri hizmetleri 0850 li numarası bulunmamaktadır. Evkur müşteri hizmetleri numarası 02124734646 ‘dır.

Bilhassa yeni evlenecek çiftlerimizin dikkatini çekmeyi başaran ve onlara her konuda yardımcı olmaya hazır olan Evkur müşteri hizmetleri çalışanları sayesinde çiftlerimiz evlerini dizerken sorun yaşamıyor.

Evkur müşteri hizmetleri direk bağlanmak için çağrı merkezini telefonunuzdan arayabilir veya internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Evkur iletişim bilgileri 0212 473 46 46 numaralı telefon ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz iletişim formundan rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce “0212 473 46 46” telefondan arayın.

Direk “4” tuşuna basın.

En kısa zamanda sizi müşteri hizmetlerine bağlamaktadır…. Bu anlatılan yöntemler sayesinde Evkur iletişim numarasını arayabilir, Evkur müşteri hizmetleri telefonuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!