14 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124734646

Evkur; beyaz eşya, mobilya, elektronik konusunda uzman olan bir Türk perakende şirketi olarak karşınıza çıkar. 1987 yılından bu yana, merkezi İstanbul’da olan firmamız için öncelikli olan daima müşteri memnuniyeti yakalamaktır. Farklı markaların geniş ürün yelpazesiyle aktif çalışmalar sürdüren Evkur, ayrıca kendi özel markalarıyla ihtiyaca yönelik hizmet verir.

Ülkemiz genelinde fiziksel olarak satış yapan mağazaların yanı sıra, müşterilerin rahatlıkla alışveriş yapabileceği ve ihtiyaçlarını satın alabileceği bir çevrimiçi mağazaları da vardır. Evkur, bu anlamda her ihtiyaca uygun birbirinden farklı ürünü satışa sunarken; ayrıca teslimat, kurulum ve satış sonrası hizmetler gibi hizmetler de sunar. Bu yüzden Evkur, elektronik ve beyaz eşya pazarında Türkiye’nin önde gelen perakende şirketlerinden biri olarak başarısını ispat etmiştir.

İstanbul’da 25 şubesiyle beraberi toplamda ülke genelinde 88 mağazası sayesinde 42 ayrı şehirde en iyi şekilde alışveriş deneyimi sunan ve uzun vadede rahatlıkla ödeme imkânı veren bir sistem geliştirmiştir. İlk dönemlerde halı satışıyla ön plana çıkan firma, sonrasında yerli markalar başta olmak üzere uluslararası markalara kadar birçok elektronik eşyalardan bilgisayara, beyaz eşyadan spor aleti ve cep telefonuna kadar birçok ürün satışa sunmuştur. Müşterilere sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş sistemi kurarak hizmet veren markayla ilgili soru ve sorunlarınız için Evkur müşteri hizmetlerinden dilediğiniz zaman destek ve bilgi alabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri İle Nasıl İletişime Geçilir?

Evkur müşteri hizmetleri, alışveriş yaparken ya da sonrasında soru ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için çalışır. Evkur müşteri hizmetleri, müşterilerin Evkur ürün ve hizmetleriyle alakalı soru ve endişelerine yardımcı olmaktan sorumlu olan bir departmandır. Müşteriler Evkur müşteri destek hattı sayesinde; telefon, sosyal medya ya da e-posta aracılığı ile farklı kanallar kullanılarak iletişime geçebilir. Ayrıca fiziksel mağazalarda müşterilerin şahsen yardım isteyebilecekleri bir müşteri hizmetleri masası da vardır.

Evkur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Evkur müşteri hizmetleri: Pazartesi ve Cuma arası 09:00 – 18:00’de çalışmaktadır.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına Ulaşmanın Kolay Yolları

Evkur çağrı merkezine ulaşmanın en kolay yolu, telefon numarası üzerinden bağlanmaktır. 0212 473 46 46 numaraları çağrı merkezini arayarak hızlı ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanma kolaylığını yaşayabilirsiniz. Ayıca Evkur müşteri hizmetlerinin info@evkur.com.tr adresine mesaj atarak, e-posta aracılığı ile de iletişim kurabilirsiniz.

Evkur’da Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Evkur müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurumdur. Bu anlamda müşteri hizmetlerinin müşterilere yardımcı olabileceği ve sıklıkla karşılaşılan sorunlar şu şekilde sıralanabilir:

Sipariş takibi ve durum güncellemesi,

Ödeme ve faturalandırma,

Online alışveriş ve teknik destek,

Nakliyat ve sevkiyat,

Ürün bilgileri ve bulunabilirliği,

Onarım ve garanti hizmetleri,

İade ve değişimler.

Müşteriler, ayrıca Evkur iletişim ile destek alabilmek ve hesaplarını kontrol etmek, siparişlerini takip etmek ve faturalarına ulaşmak için Evkur online işlemleri ya da mobil uygulamasını kullanabilirler.

Evkur İade ve Değişim

Evkur’dan satın alınan ürünlerle alakalı yaşadığınız herhangi bir bozulma ya da arızalanma sorunları için, ürünün eline geçmesinden itibaren 6 ay içerisinde tarafımıza başvurabilirsiniz. Evkur iade işlemleri, cayma hakkı dışında kalan 14 gün ile 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik serviste gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.

Evkur’da iade işlemleri, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılabilir. Orijinal kutusu ve ambalajı bozulan (kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanan ürünlerin kabul edilmesi mümkün değildir) iade için satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekir. İade koşullarında belirtilen şartlara uygun talepler oluştuğunda; ürünün Evkur’a ulaştığı anda itibaren 3 (üç) iş ünü içerisinde ürün satış bedeli hesabınıza iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise yapılan geri ödemenin kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 1-3 hafta sürebilir. Bu süreç genel bir uygulama olduğu için, bu konuda Evkur’un bir müdahalede bulunma hakkı yoktur. İade işleminde, kredi kartına yansımasında gecikme yaşanması durumunda, bankanızdan bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evkur Online İşlemler ve Müşteri Destek Hizmetleri

Evkur online işlemler sayesinde, firmadan alışveriş yaparken tüm süreci yakından takip edebilir ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Evkur müşteri destek hattı ile iletişim kurabilirsiniz. Evkur garantili ürünler, herhangi bir sorun tespit edildiğinde garanti kapsamında onarılır.

Evkur Müşteri Memnuniyeti ve Geri Bildirim Süreçleri

Evkur müşteri memnuniyeti, firmanın nitelikli çalışma prensibine sahip olmasından kaynaklı son derece önemlidir. Evkur geri bildirim süreçleri ile satın aldığınız ürün hakkında olumlu ya da olumsuz şekilde geri bildirimde bulunabilirsiniz. Bu sayede firmadan ürün satın almak isteyen potansiyel müşteriler, bir fikir sahibi olabilir.

Evkur’da Taksitli Alışveriş ve Ödeme Seçenekleri

Evkur ödeme seçenekleri, her kesime hitap eder. Beğenilen ürünü alışveriş sepetine ekledikten sonra, satın alma işlemi aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz. Kredi kartsız peşinatsız ödeme avantajları bu noktada ayrıcalıklı olmanızı sağlar. İstediğiniz ürünü tercih ettikten sonra alışverişi tamamlayarak, sepek ekranına geri gelebilirsiniz. Burada ise ödeme yöntemi olarak ‘’Sözleşmeli’’ seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ödemek istediğiniz taksit miktarını seçtikten sonra, ‘’Sonraki adım’’ butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme seçeneği, Evkur’un ayrıcalıklı imkânları arasında yer alır. Bunun için beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek, satın ala işlemine kredi kartını seçerek alışveriş işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yaparak da ürün alışverişi yapmak mümkündür.

Evkur Garanti ve Teknik Servis Bilgileri

Evkur’dan alınan ürünler konusunda yardıma ihtiyacınız varsa ve size en yakın Evkur yetkili servis numarasını öğrenmek istiyorsanız, 0212 473 46 46 numaraları telefondan Evkur müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca şu anda desteklenen tüm Evkur ürünlerin yedek parçalarını yerel teknik servis merkezlerinden satın alabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Evkur müşteri hizmetlerine sıklıkla sorulan sorular şu şekilde sıralanabilir.

Cayma hakkı nedir?

İade şartları nelerdir?

Ürün iadesi süreci sonrası, ödediğim ücreti nasıl geri alırım?

Arızalı ürün iade ve değişim nasıl gerçekleşir?

Sözleşmeli alışverişlerde sevkiyat nasıl yapılır?

Sevkiyat ve teslimat

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

En kısa yoldan Evkur müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim sorusu, birçok müşterinin kafasında soru işareti oluşmasına neden olur. Evkur telefon numarasını arayarak, size bağlanan müşteri hizmetleri temsilcisi ile konuşmanın en kolay yolu 0212 473 46 46 numaralı hattı aramaktır.

Evkur’dan Aldığım Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Ürünle alakalı karşınıza çıkan herhangi bir bozulma ya da arızalanmada için, ürün elinize geçtikten sonraki 6 ay içerisinde başvurabilirsiniz. Söz konusu olan bu cayma hakkı dışında kalan 14 gün ile 6 ay arasında ürünleri iade etmek için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından bir iade kararı verilmiş olması gerekir.

Evkur Siparişim Ne Zaman Teslim Edilecek?

Evkur sitesi üzerinden alınan ürünlerin teslimat süresi 3 ile 4 gün arası değişiklik gösterir. Teslimat süresi, satın alınan ürüne göre farklılık gösterebilir.

Evkur’da Taksitli Alışveriş Yaparken Hangi Belgeler Gereklidir?

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evkur’dan alışveriş yaparken, kredi kartı olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı yerine senetle alışveriş yapılabilir. Ancak bu noktada fiyatlarda her an artış yaşanabileceğinin bilinmesinde fayda vardır. Eğer senetle alışveriş yapmaya karar verdiyseniz, sizden istenen bilgilerin sonrasında düzenli olarak ödeme yaptığınız onaylanırsa istediğiniz kadar taksit imkanı ile Evkur’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Evkur Teknik Servis ve Garanti İşlemleri İçin Ne Yapmalıyım?

Evkur teknik servis ve garanti işlemleri için, müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz. Evkur müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda üst düzey kalitede hizmet veren Direk Bağlanma web sitesine göz atarak, karşınıza çıkan sorunlara en kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini elde etmek olduğundan, Evkur başta olmak üzere birçok kurumsal firmaya direk bağlanarak zaman kaybetmeden sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Direk Bağlanma ile Evkur müşteri hizmetlerine ulaşmak çok daha kolaydır.

Evkur Sosyal Medya Adresleri

Güvenli alışveriş imkanını yaşatacağınız Evkur’da evinize ya da hediye olarak başka bir eve alışveriş yaparken de rahatlıkla ödeme yapacağınız uzun vadeli taksitler seçebiliyorsunuz. Bu anlamda dilediğiniz gibi ürünler seçebilir ve hangi ürünü almak isterseniz de sipariş verebilirsiniz. Tüm aktif kampanyalar hakkında da yeni indirimler ve kaçırılmayacak duyuruları da yine aşağıda yer alan sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

EVKUR Facebook

EVKUR Twitter

EVKUR İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!