9 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Erikli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440222

Erikli suyun sahibi Nuri Nihat Aslanoba, Türkiye’de su sektörü içerisinde büyük yatırımlar yapmış olan isimlerden biridir. İşletmesini bugüne getirmesiyle birlikte 60’lı yıllarda başlayan bir serüvenin de sahibiydi. Uludağ’dan akan temiz suyun en iyi şekilde filtrelerden geçirilerek şişelenmesi süreçlerine kadar her şeyiyle ilgilenerek bugün sağlıklı su tüketimi konusunda oldukça profesyonel bir sürece sahip şekilde marka ilerletilmiştir.

Erikli markası pek çok ödül ve takdir gören su markalarından biri olurken, bugün Nestle markasıyla beraber gücünü birleştirmiş olup sektörde lider olmayı başarmakla beraber uluslararası bir yapıda da kendini göstermeye doğru yürümekte olan markadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ambalajlı su markalarının her birinde olması gereken tüm temel belgeler, Erikli markasına ait şekilde bulunur. Yüksek kalite standartlarına uygun şekilde TSE uygunluk, ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007, 19 litre ürün analiz raporları ve pet ürün analiz raporları gibi kendi internet sayfasından ulaşabileceğiniz raporları bulunur. Aynı zamanda Erikli iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi yetkilileriyle de görüşerek merak ettiğiniz bir takım sorularınız varsa onları da sorabilir ve öğrenebilirsiniz.

Günlük Tüketilmesi Gereken Su Miktarı Nedir?

Sağlıklı bir insan tarafından günlük olarak en az 1,5 litre su tüketilmesi önerilir. Beslenme uzmanlarına göre asgari su miktarı bu kadar olurken ortalama su miktarı ise 2,5 litredir. Hamile kadınlarda ise su tüketim miktarı genellikle daha fazlası gerekmekte olup bebek ile bütün olan anne, pek çok açıdan sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmesi için suya da önem vermesi gerekmektedir.

Erikli Damacana Sular Neden 19 Litredir?

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Uluslararası literatürde litre değerler genellikle galon birimi ile değerlendirildiği için damacana sularının şişelendiği damacana şişelerde de 19 litre toplamda 5 galona tekabül eder. Bu nedenle salında şişeler 5 galon halinde oluşturulmuştur. Bu Erikli Su tarafından tercih edilen değil, uluslararası geçerliliği olan bir ölçüdür.

Erikli Abonesi Nasıl Olabilirim?

Eğer Erikli su kullanmak istiyorsanız ve bunun için evinizde, iş yerinizde ya da diğer işletme yerlerinde Erikli aboneliği başlatmak için https://www.erikli.com.tr/eriklim-gelsin/erikli-abonesi-olmak-istiyorum adresini inceleyebilirsiniz. İlgili sayfada abonelik başlatma işlemlerinizi devam ettirerek hızlıca abone olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Erikli İnternet Sitesinde İletişim Formu Var mı?

Erikli Su markasına ait her türlü soru ve sorunlarınızda, çeşitli su seçeneklerinde istediğiniz her şekilde Türkiye’de hizmet veren bu markaya ait sormak istediğiniz birçok konuda taleplerinizi dile getirmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İletişim Formu: https://www.erikli.com.tr/iletisim-formu

0.33 lt’den başlayıp 19 LT’ye kadar çıkan pek çok su ürün çeşitliliğinde istediğiniz gibi bilgilere erişebilir, sormak istediğiniz pek çok konuda genel olarak yetkililere iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Erikli Su müşteri hizmetleri telefon numarasıyla da görüşme yapabilir ve sorularınızı telefondan da bildirebilirsiniz.

Erikli Su Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı da müşteri hizmetlerine ait müşteri memnuniyet operasyonunu da en iyi şekilde sürdürmeyi amaç edinen marka, bugün en iyi şekilde Türkiye’nin birçok şehrinde su hizmetlerine devam etmektedir. Erikli iletişim numarası sayfamızda yer aldığı gibi olup istediğiniz her zaman olası sorularınızı sorabilir, bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanarak da iletişimde olacağınız gibi dilerseniz yazılı iletişim olarak da e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Erikli Su E-posta Adresi: musteri.hizmetleri@erikli.com.tr

ERİKLİ SU Facebook

ERİKLİ SU Twitter

ERİKLİ SU İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!