7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Erikli Su, Türkiye’de en fazla tercih edilen ve marka değeri son derece yüksek olan firmalar arasındadır. ISO belgesi, ürün analiz raporu ve OHSAS belgesi gibi pek çok farklı belge ile ticaret yapan firma, lisanslı olarak hizmet sunan kurumlar arasında da yer almaktadır. Faaliyet alanı Türkiye ile sınırlı olmayan Erikli Su, Arap ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok farklı ülkesine ihracat yapmaktadır.

Facebook üzerinden dahi sipariş alan Erikli Su, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Üretim tesisleri Bursa Kestel’de olan firma İstanbul Ümraniye’deki genel müdürlüğünden yönetim hizmetlerini sunmaktadır. Kısa bir süre önce yeniden ağını genişletmek için çalışmalar yapan Erikli, bugün ülkenin en önemli ihracatçı firmalarından olmayı başarmıştır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşlere göre çalışmalarını şekillendiren Erikli Su, sipariş hattına ve çağrı merkezi hattına sahiptir. 444 0 222 numarasını arayarak Erikli Su çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman günün yoğunluğuna göre bir süre hatta kaldıktan sonra müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve marka ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!