30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Defacto İletişim

Defacto Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 22 86

DeFacto markası Türkiye’de 2004 yılından bu yana giyim sektörü içerisinde aktif rol oynayan markalardan biridir. Moda dünyasını yakından takip ederek erkek, kadın ve çocuk giyim dünyasında yepyeni modeller üreterek birçok kategori içerisinde insanların giyime karşı ihtiyaçlarını karşılıyor. En iyi moda giyim ile uygun fiyat çerçevesinde yardımcı olan bu marka ile beraber siz de Türkiye’de en doğru mağazacılık yapısıyla hizmet veren, mağaza zincirlerine sahip DeFacto ile moda dünyasını yakından takip edebilirsiniz.

Türkiye’de giyim dünyası içerisinde gerçekten en iyiler arasına gelmeyi 16 yılda başaran markalardan biri DeFacto sayesinde ister mağazadan isterseniz de internet üzerinden alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. 500 mağazasıyla dünyada 30’dan fazla ülkeye mağaza açarak giyim dünyasında hizmet veren DeFacto ile birlikte yaptığınız tüm alışveriş deneyimlerinizde satış öncesi ve sonrası Defacto müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman görüşme yapabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Defacto Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Defacto, satış sonrasında dahi müşterilerini yalnız bırakmayacağı çağrı merkezi ile birlikte müşteri temsilcileri atamış ve destek vermektedir. Bu süreçte tüm satış sonrası olası problemlerle yakından ilgilenmesi adına sunduğu Defacto çağrı merkezi numarası desteğiyle beraber sizin de görüşmeler yapabileceğiniz ve herhangi bir süreçte anında iletişime geçeceğiniz şekilde iletişimi sürdürüyor. 

Defacto, hazır giyim olarak birbirinden farklı tasarımlarıyla beraber her sezon yepyeni tasarım çizgisiyle beraber modaya uyum sağlıyor. Kaliteli üretim sağladığı hazır giyimde çok kullanışlı modellerde kadın, erkek, çocuk giyim kategorileri içerisinde müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor. Olası her problemde ise aşağıdaki telefon numaralarından Defacto müşteri hizmetleri tel sayesinde görüşerek, kolaylıkla taleplerinizi ya da önerileriniz ileterek destek alabilirsiniz.

Defacto Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 2286

Defacto Şikayet Hattı

Kadın, erkek veya çocuk giyimi dışında bebek giyimleri, erkek ve kadın aksesuarları gibi birbirinden farklı özel koleksiyonlar dahil olmak üzere birçok DeFacto ürünlerine hem mağaza hem de DeFacto internet alışveriş sitesinden ulaşabiliyorsunuz. Müşteri kitlesine hitap edecek en iyi ürünleri her sezon çıkartan ve sunan bir marka olarak bildiğimiz Defacto ile yaşadığınız tüm sorunlarda, şikayetçi olduğunuz konularda Defacto müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma telefon numarasından ulaşabilir ve şikayet kaydı bırakabilirsiniz.

Bu süreç içerisinde müşteri temsilcileri tarafından Defacto şikayet hattı telefonunu tuşlayıp ulaştı şikâyet şikayet kaydınız değerlendirmeye alınırken, yaşamış olduğunuz problemlerle ilgili en pratik çözümler de üretileceğinden emin olabilirsiniz. En hızlı ve pratik adımlarla beraber problemleri çözmek isteyen DeFacto müşteri temsilcilerine hızlıca ulaşabilir ve görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini genel olarak önem vermeyi hedefleyen DeFacto ile yaptığınız alışverişlerinizle ilgili olarak iletişim formu doldurarak en etkili çözümlerle buluşmak, alternatif çözümleri bulmak adına en iyi sonuçları müşteri temsilcileriyle yaptığınız görüşme ya da iletişim formu ile ulaşım sayesinde bulabilirsiniz. İletişim formuna da http://www.defacto.com.tr/kurumsal/iletisim adresinden ulaşabilir ve bilgi verebilirsiniz.

Defacto İletişim Whatsapp Destek ve Sosyal Medya Adresleri

Defacto Whatsapp Destek Telefon Numarası: 0850 333 22 86

DeFacto Merkez Adresi: DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

DEFACTO Facebook

DEFACTO Twitter

DEFACTO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!