21 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507240850

1925 yılında kurulan Anadolu Sigorta, Türkiye cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuştur. Türkiye’de kurulan en eski sigorta şirketi olmasıyla beraber ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, 2019 yılı verilerine göre en büyük ikinci sigorta şirketi olarak seçilmiştir.

1200’den fazla çalışanıyla birlikte bugün birbirinden farklı alanlarda sigorta hizmetleri sunan Anadolu Sigorta iletişim numarası bu sayfada yer aldığı gibidir. Zorunlu trafik sigortasından tutun da kasko, DASK, konut, seyahat sigorta türleri veya uçuşum güvende gibi pek çok sigorta türlerinden faydalanabilirsiniz. 

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Anadolu Sigorta Ücretsiz Teklif Alma Nasıl Yapılır?

Anadolu Sigorta’nın sunduğu tüm sigorta türlerinde herhangi bir zaman diliminde ücretsiz teklif almak için www.anadolusigorta.com.tr internet sitesini kullanabilirsiniz. Online biçimde yapacağınız başvurularınızda, birkaç bilgi vermeniz halinde online olarak aralıklı fiyat şeklinde teklifi görüntüleyebilirsiniz.

Eğer sizlere sunulan teklifi kabul ederseniz de online ödeme sonucunda sigortanızı yaptırır, araç veya konutunuz, benzer şekilde seyahat, sağlık ya da siber güvenlik gibi konuların tamamında sigortalama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Anadolu Sigorta’da Hasar Dosyası Sorgulama, Hasar ihbar telefonu

Herhangi bir sigortanızla alakalı hasar oluşması halinde sigorta şirketinize başvuru yaparak açacağınız dosyanız sonrasında, hasar dosya sorgulama konularında bilgi ve destek almak için Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri üzerinden bilgi almanız mümkündür. Ayrıca https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/hasar-yardim/hasar-dosya-sorgulama adresinde bulunan sorgulama kısmından da hasar dosya no ve TC No ile birlikte hasar dosyasını sorgulayabilir, durumun ne olduğuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Anadolu Sigorta Hasarım Var, Ne Yapmalıyım?

Hasarlarınızla ilgili herhangi bir başvuru yapmak istediğinizde, hasar dosya kaydı açmak istediğinizde araç, konut, iş yeri ya da sağlık gibi konuların tamamında online olarak hasar yardım sayfasını kullanabilirsiniz.

Hasar Yardım Sayfası: https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/hasar-yardim

Bu sayfada hangi sigorta türü veya hizmetlerinde hasar yardıma ihtiyacınız varsa tıklayıp yol haritası şeklinde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da dilediğiniz her zaman Anadolu Sigorta çağrı merkezi ile doğrudan görüşerek de bilgi ve destek alabilmeniz mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Araçlarla ilgili hasar ihbarını yapmak için anlaşmalı servis istasyonlarına giderek ya da kontakt merkezi olarak müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hasar yardım konularında sağlıkla ilgili tazminat hattı için anlaşmalı sağlık kurumuna gittikten sonra ya da tedavi masrafımı kendim karşıladım seçenekleriyle beraber hangi aşamada destek, yardım istiyorsanız Hasar Yardım Sayfası üzerinden detaylı olarak ne yapmanız gerektiğine dair bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası kuruluşu olan Anadolu Sigorta, bugün sektörün öncüsü olan, Türkiye’de sigorta şirketleri arasında ilk 10’da ismini yazdırmayı başaran markalardan biridir. Pek çok alanda alacağınız destekle beraber dilediğiniz her zaman bilgi, destek, soru ve sorunlara karşı çözümü isterseniz çağrı merkezine Whatsapp yoluyla mesaj bırakarak da destek alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Anadolu Sigorta E-mail Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda yer alan eposta adresi, Anadolu Sigorta’ya ulaşabileceğiniz, resmi kanallardan biri olan e-posta yoludur. E-posta adresine yazılı olarak iletişime geçmek istediğiniz her zaman iletişimde kalıp bilgi ve destek alabilir; sosyal medya hesaplarıyla da Anadolu Sigorta’nın tüm duyuru, kampanya ya da çeşitli sigorta türlerindeki indirimleriyle alakalı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Anadolu Sigorta E-Posta Adresi: bilgi@anadolusigorta.com.tr

ANADOLU SİGORTA Facebook

ANADOLU SİGORTA Twitter

ANADOLU SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!