7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’de aktif bir şekilde hizmet veren Anadolu Sigorta, en büyük ve en köklü sigortacılık kuruluşları arasında yer almaktadır. 1925 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Anadolu Sigorta, Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olma özelliğine de sahiptir.

Sigorta hizmetleri sektöründeki işlem hacmi ve aynı zamanda yüksek değeri ile Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri konumunda yer alan Anadolu Sigorta, geniş bir sigorta ürünü ve hizmetleri yelpazesine sahiptir. Tüketicilerin hem bireysel hem de kurumsal alandaki ihtiyaçlarına yanıt sağlayabilecek şekilde seçenekler sunan Anadolu Sigorta, tüketicilerin yaşamlarının her noktasına ilişkin sigorta güvencesinden yararlanabilmelerini sağlamaktadır.

Genel merkezi İstanbul Kavacık’ta bulunan Anadolu Sigorta, İstanbul Kadıköy ve Beşiktaş müdürlükleri başta olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun ve Trabzon gibi 9 farklı bölgede de müdürlükleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti şubeleriyle de hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüketicilerin yaşadıkları sorunlar ile ilgili müşteri hizmetleri numarası üzerinden de destek veren Anadolu Sigorta, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Anadolu Sigorta çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 724 0 850 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!