AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Alibaba Group firması altında hizmet veren Aliexpress 1999 yılında Çin Merkezli kurulmuştur. Günümüzde Çin’in en büyük elektronik ticaret sitesidir. Dünya genelinde ise 200’den fazla ülke üzerinde 3.5 milyonu aşan şirket üzerinden alışveriş yapma imkanı vardır. Aliexpress üzerinden satış yapmak isteyen firmalar için özel dükkan sayfası oluşturulmaktadır.

Ülkemizde geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde Aliexpress’e olan ilgi artmaya başlamış ve birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Dünya çapında en uygun fiyatlara aradığınız ürünü bulabileceğiniz site, aklınıza gelen gelmeyen ne kadar ürün varsa hepsine bünyesinde yer veriyor.

Aliexpress üzerinden alışveriş yaparak ihtiyaçlarına giderenlerin sayısının arttığı ülkemizde, ara sıra yaşanabilen bazı olumsuzluklara karşı nasıl destek alacaklarını merak edenlerde artmakta. Maalesef üzülerek söylüyoruz ki Aliexpress’in Türkçe bir destek ekibi ve çağrı merkezi bulunmuyor. Fakat aşağıda paylaşacağımız sayfa üzerinden yaşamış olabileceğiniz sorunlar hakkında bilgi alabilir destek talep edebilirsiniz.

Aliexpress Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

Aliexpress Yardım Sayfası

Yorum bölümünden sorularınızı ve görüşlerinizi iletmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizde pull and bear 444 lü iletişim numarası, pull and bear canlı destek ve pull and bear direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Merhaba benim hesabım sistem tarafından güvenlik önlemi ile kapatılmış. Puanlarım hepsi gitti . Ayrıca siparişlerim var 10 tane . Takip edemiyorum. Lütfen açılması için yardım edermisiniz. Mail giriyorum olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir