AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Alibaba Group firması altında hizmet veren Aliexpress 1999 yılında Çin Merkezli kurulmuştur. Günümüzde Çin’in en büyük elektronik ticaret sitesidir. Dünya genelinde ise 200’den fazla ülke üzerinde 3.5 milyonu aşan şirket üzerinden alışveriş yapma imkanı vardır. Aliexpress üzerinden satış yapmak isteyen firmalar için özel dükkan sayfası oluşturulmaktadır. Milyonlarca farklı ürün seçeneği sunan Aliexpress sayesinde uygun fiyat seçenekleriyle sizler de aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde Aliexpress’e olan ilgi artmaya başlamış ve birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Dünya çapında en uygun fiyatlara aradığınız ürünü bulabileceğiniz site, aklınıza gelen gelmeyen ne kadar ürün varsa hepsine bünyesinde yer veriyor.

Aliexpress üzerinden alışveriş yaparak ihtiyaçlarına giderenlerin sayısının arttığı ülkemizde, ara sıra yaşanabilen bazı olumsuzluklara karşı nasıl destek alacaklarını merak edenlerde artmakta. Maalesef üzülerek söylüyoruz ki Aliexpress’in Türkçe bir destek ekibi ve çağrı merkezi bulunmuyor. Fakat aşağıda paylaşacağımız sayfa üzerinden yaşamış olabileceğiniz sorunlar hakkında bilgi alabilir destek talep edebilirsiniz.

Aliexpress Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

Aliexpress Yardım Sayfası

Yorum bölümünden sorularınızı ve görüşlerinizi iletmeyi unutmayın.


AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için 6 yorum

  1. Merhaba benim hesabım sistem tarafından güvenlik önlemi ile kapatılmış. Puanlarım hepsi gitti . Ayrıca siparişlerim var 10 tane . Takip edemiyorum. Lütfen açılması için yardım edermisiniz. Mail giriyorum olmuyor.

  2. Ayni.sorun bende oldu siparişler gelmedi mail adresi sorunlu gözüküyo ne yapmam lazim.acil dönüs yapatmisiniz

    1. Aliexprees ‘ten aldığım ürün 3.5 ayı geçti hala elime ulaşmadı hiç bir şekilde bağlantı kuramıyorum ne yapacağımıza bilmiyorum bildiğim tek birşey var bir dahamı yurt dışından alış veriş yapmam

  3. Elime siparislerim ulaşmadı.devamli siparis veriyordum sıkıntı olmuyordu şurada 3. 4aydir siparislerim dogru dürüst elime ulasmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir