10 Ocak 2022 tarihinde güncellendi.

Zynga Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Bulunmamakta; notifications@zyngamail.com

San Francisco merkezinde bulunan, video oyunları üreten şirketlerden biri olarak tanıdığımız Zynga, 2007 yıllarında kurulmuş bir markadır. Birbirinden farklı oyun üretimiyle beraber bugün tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmesini sağlayan en önemli marka Facebook olmuştur. Çok daha öncesinde 2008 – 2010 yıllarında da MySpace içerisinde oyun üreterek büyümeyi başarmış bir marka olup tüm dünyada tanınmayı ve büyümeyi de Facebook ile gerçekleştirdiğini söylemek mümkündür.

Oyun içi satın alımlarıyla, çeşitli oyunlarıyla bugün tanınan marka Zynga pek çok oyun modelleriyle beraber milyonlarca insanın keyifli zaman geçirmelerine de imkân sağlıyor. Örneğin FarmVille oyunu, bugün 65 milyon insan tarafından oynanan ve en popüler çiftlik oyunlarından biri olarak tanınırken üretici marka doğrudan Zynga şirkettir. Bu şirketin hisse değeri milyar dolar değerinde olurken Türkiye’de de aktif şekilde Facebook ve diğer platformlarda oyun oynanması noktasındaki hizmetleriyle ilgili Zynga çağrı merkezi desteği pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Doğrudan telefon ile ulaşabileceğiniz çağrı merkezi olmayan bu şirketin sosyal medya hesaplarıyla e-posta adresi bulunmaktadır. Bu iletişim yollarından herhangi birini deneyerek şirket hakkında bilgi sahibi olabilir ya da İngilizce dili ile iletişimde olabilirsiniz.

Zynga’nın Sahibi Olduğu Oyunlar Hangileridir?

Zynga grubuna ait birçok oyun bulunuyor. Türkiye’de en çok oynanan ve popüler olan oyunlar hakkında bilgi vermek gerekirse en başta Çanak Okey Plus, 101 Okey Plus, Empires & Puzzles: RPG Quest, Farmvile 3, FreeCell Solitaire ve diğer pek çok oyun geliyor. Tüm oyunlar hakkında hem bilgi almak hem de hangi oyunların sahibi olduğunu öğrenmek içinse https://www.zynga.com/games/ adresini kullanabilirsiniz. Bu oyunlardan herhangi bir veya birkaçını muhakkak oynadığınızı düşündüğümüz gibi olası sorunlarınızda da direkt olarak bu şirketin iletişim sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Zynga okey destek

Oyunlara ait desteklerle ilgili konularda ise https://www.zynga.com/support/ burada bulunan destek sayfasından faydalanın. Burada her oyunun yayınlandığı ülkelere göre destek platformları kurulmuştur. Her oyuna ait şekilde oyunun yüklenmesiyle ilgili yaşadığınız sorunlarda, oyun oynarken yaşadığınız sorunlar ya da benzer pek çok problemde anlık olarak ne yapacağınıza dair bilgi edinebilirsiniz.

Birçok oyun çeşitleriyle birlikte bugün dünyanın en çok mobil oyun oynatıcısı Zynga markasının herhangi bir şekilde oyunlarına Facebook veya diğer platformlar üzerinde denk gelmişsinizdir. Hatta birçok arkadaşınızın da yönlendirmesiyle oyun oynamışsınızdır diye düşünmekteyiz. Oyunlarla ilgili olası soru ve sorunlarınıza ait iletişime geçeceğiniz bir durum söz konusuysa bu konuda Zynga iletişim numarası olmadığını söylemek isteriz. Ancak bunun dışında çok daha dijital olarak hem eposta hem de sosyal medya hesapları bulunuyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Zynga Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda yer alan sosyal medya hesapları sayesinde istediğiniz herhangi bir güncelleme, güncel duyuru ya da bilgilendirmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte de bir konu hakkında yardım almak istediğiniz zamanlarda, soru, sorun veya özel talepleriniz için çevrimiçi ortam olarak e-posta adresini de kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: notifications@zyngamail.com

ZYNGA Facebook

ZYNGA Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!