Yves Rocher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507551959

Dünyada tanınan Fransız şirketler arasında sektör kozmetik olunca tanınan ve bilinen en büyük markalardan biri de Yves Rocher markasıdır. Bu şirketin sahibi aynı zamanda markanın ismi olan Yve Rocher olup kendisi Fransız bir girişimci olarak tanınmaktadır. Fransa’da kurulan bu şirket hem güzellik hem de kozmetik markası olarak bilinir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Şirketin büyüklüğünü tanımlamak gerekirse bugün 88 farklı ülkede ve toplamda 5 farklı kıtada faaliyet gösteren Yves Rocher, dünyanın dört bir yanında büyük bir operasyon ile kozmetik ve güzellik alanında hizmet vermeye devam ediyor. Bu şirketin 13 binden fazla çalışanı bulunmakta olup hem doğrudan hem de dolaylı şekilde bu kadar insanın istihdam sağlandığı büyük bir şirket olarak tanınır. Satın aldığınız bir ürün hakkında yaşadığınız soru, sorunlarınızda ise Yves Rocher müşteri hizmetleri Türkiye’de destek veriyor ve doğrudan ulaşabilirsiniz.

Yves Rocher bugün yaşlanmaya karşıtı kremlerinden tutunda cildinizi sağlıklı bir şekilde canlı tutacağınız en iyi ürünleriyle beraber indirimli olarak sizlere sunuluyor. Türkiye’de pek çok merkezi adreslerde bulunan şubeleri dışında internet sitesi üzerinden de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası08507551959
e-posta adresimusteri.hizmetleri@yrnet.com
yardım sayfasıhttps://www.yvesrocher.com.tr/contact-email-vpi
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaMesai saatleri içinde aradıysanız 2’e bastığınızda müşteri hizmetlerine bağlanabilir, mesai saatleri dışında aradıysanız 1 e basarak mesai saati içerisinde geri aranacaksınız.
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri09.00/19.00
genel merkez adresEsentepe mahallesi Büyükdere caddesi Bahar sokak no:13/19 River plaza kat:8 Şişli  / İstanbul
yves rocher çağrı merkezi kısa bilgi

Yves Rocher Ürünleri Bitkisel mi?

Kozmetik markaları arasında kendini ön plana çıkartan ve kendini ayıran marka Yves Rocher, bugün hem bitkisel hem de kozmetik – güzellik alanında üretim yaptığı ürünleriyle beraber doğaya saygılı bir biçimde cildinizin güzelleşmesine karşın da etkin bir şekilde ürünlerini üretiyor. Bu alanda bitki içerikli olmasına özen gösterilen b ürünlerle ilgili olarak her zaman organik tarım yetiştirilen bitki özlerinden faydalanarak ürünlerin üretimlerini de sağlamaya çalışıyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Yves Rocher Animal Testing – Hayvanlar Üzerinde Testi Yapıyor mu?

Bitkisel olmasıyla birlikte Yves Rocher bugün kendini %100 vejetaryen marka olarak tanımlar. Bu sayede ürünlerinin tamamında hem bitkisel özlü şekilde üretim yapar hem de hayvansal bir içerik bulundurmaz. Ancak her üründe bu geçerli değildir ve geçerli olan ürünlerin de üzerinde ifadeler kullanılarak bu konuda detaylı bilgi verilmiştir. Ek olarak tereddüde düştüğünüz ve hassas olduğunuz konularda da Yves Rocher iletişim numarası ile çağrı merkezine ulaşarak bilgi, destek alabilirsiniz.  

Bu marka tamamıyla vejetaryen bir marka olmakla birlikte %88’i de vegan ürün olarak tanımlanır. Formüllerin tamamında bu konuda hassas davransa da tek hayvansal yan ürün olarak balmumu olduğunu söylemek mümkündür.

Kozmetik sektörde yaygın olan göz farları, çeşitli ojeler ya da ruj gibi ürünlerde doğrudan koşineal karmin kullanılırken Yves Rocher markasında bu maddenin kullanımı bulunmaz. Küçük böceğin kendisini yırtıcı hayvanlardan koruması için salgıladığı karminik asitten elde edilirken hiçbir şekilde Yves Rocher, güzellik ürünlerinde bu tip karmin rengi ya da maddesine yer vermemektedir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Son olarak 1989 yılından bu yana hayvanlar üzerinde test uygulamasını bırakan bu marka, bitmiş ürünlerle ilgili hayvanlar üzerinde test etmemektedir. Fransa Hayvanları Koruma Derneği tarafından bu tip girişimleri sayesinde de altın madalya ödül kazanan marka, hayvanlar üzerinde kozmetik endüstrisinde test etmeyi durdurma kararı alan öncül markalardan biri olarak tanınmaktadır.

Yves Rocher Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Müşteri hizmetlerine haftanın her günü saat 09.00 – 19.00 arasında ulaşabileceğiniz gibi hem internet sitesinden alışverişlerinizi güvenle yapabilir hem de mağazalara da uğrayarak bilgi alabilirsiniz. Ek olarak Yves Rocher çağrı merkezi üzerinden destek ve bilgi alabilir, herhangi bir ürün hakkında bilgi almak ya da sorunlarınız, şikayetleriniz hakkında bilgi paylaşmak için de müşteri hizmetleriyle görüşmek adına eposta adresini kullanabilirsiniz.

Ek olarak kampanyalar ve çeşitli duyurulardan haberdar olmak için aşağıda yer verdiğimiz markanın tüm sosyal medya hesapları da gördüğünüz gibidir. Tüm hesaplara ulaşarak istediğiniz her zaman iletişimde olabilirsiniz. 

Eposta Adresi: musteri.hizmetleri@yrnet.com

YVES ROCHER Facebook

YVES ROCHER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!