7 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Udemy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Sadece Email Bulunuyor

2009 yılında 2 Türk’ün yabancı yatırım alarak Silikon Vadisi civarında kurulan şirketi Udemy, bugün dünyaca ünlü bir kurs oluşum merkezidir. Milyonlarca yetişkin ve öğrenci kitlesine en iyi fiyatlarda, profesyoneller tarafından hem gönüllü eğitmenlik oluşturarak hem de ücretli bir eğitim platformu olarak kitlesel çevrimiçi ders ve öğrenme platformu sunulmuştur. Udemy, dünyada yaygınlığı kadar Türkiye’de de hem aktif hem de yaygın bir servis olarak tanınır.

Bu markanın sahipleri Eren Bali ve Oktay Çağlar olarak 2 arkadaştır. Türkiye’de aradığı yatırımı bulamayınca doğrudan ABD’ye giden, burada yatırım arayışı içerisinde olan marka bugün pek çok yan kuruluşlarıyla birlikte büyük bir marka şeklinde online öğrenme ve öğretme süreçlerinde büyük bir market platformudur.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarasıtelefon desteği yok
e-posta adresibizdev@udemy.com
yardım sayfasıhttps://support.udemy.com/hc/tr
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaeposta ile müşteri hizmetlerine ulaşabilrsiniz.
genel merkez adresTürkiye sınırları içerisinde şubesi bulunmuyor.
udemy çağrı merkezi kısa bilgi

Udemy’de Kaç Tane Kurs Var?

Udemy’e kaydolduğunuzda burada kendi alanınızda binlerce kurs bulabilirsiniz. 183 binden fazla kurs bulunan bu platform içerisinde 40 milyonun üzerinde kayıt bulunuyor. Eğitim hayatının bugün geldiği nokta da artık her şey online olarak tüm dünyada tüm öğrencilere, yeni kariyer sahibi olmak isteyenlere sunulan Udemy platformu sayesinde kendilerine özel bir alan geliştirerek hayatlarına bilgi anlamında çok daha iyi şeyler katmayı başarıyorlar.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

UDEMY ödeme yöntemleri nelerdir?

Burada öğrenci olduğunuzda listelenen kategoriler arasında bulunan onlarca kurs arasından istediğiniz gibi seçimlerde bulunabilirsiniz. Bu platforma aynı zamanda hem öğrenci hem de eğitmen olarak katılabilir, istediğiniz gibi bilgi edinebilirsiniz. Udemy’de ödeme yöntemleri olarak en basit haliyle hemen satın alma seçenekleri arasında nakit ödemeler, banka havale ödemelerini ülkelere göre bulundururken aynı zamanda tüm ülkelerden Visa, MasterCard, Discover. Ya da American Express gibi büyük firmaların hem kredi kartı hem de banka kartlarını kabul etmekteyiz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Desteklenen ülkelerde PayPal ile ödeme kabul ediliyor ve bu ödeme yoluyla hızlıca istediğiniz ve değerlendirdiğiniz bir kurs varsa anında satın alarak kullanabilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz kursla ilgili olarak istediğiniz her zaman kurs içeriğine, dilediğiniz herhangi bir yerde udemy.com adresindeki hesabınıza oturum açmanız halinde ulaşabilirsiniz. Kursu tamamlasanız da tamamlamasanız da kursa ömür boyu erişim hakkınız olur. Bu sayede her zaman bu kursları tekrarlı şekilde de izleyebilirsiniz.

Satın Aldığım Kurs Eğitmen Tarafından Kaldırılır mı?

Binlerce kurs, Udemy tarafından platformda teklif hakkına sahip olmadığı için bu haklar doğrudan eğitmenlere sahip haklardır. Bu konuda çok nadir de olsa bazen eğitmenler kursların içerikleri eskidiği için kaldırmakta, yenilemekte ve tekrardan ekleme yapabilmektedir. Bunun dışında güncelleme ya da eskiyen kursun yayından kaldırılması dışında pek bir kurs kaldırma durumu bulunmamaktadır.

Udemy Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Udemy’de bulunan kurslarla ilgili çoğu zaman özel kampanya ve indirimler yapılıyor. Bu kampanyalardan haberdar olmak için aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Ayriyeten sahip olduğunuz kurslarla ilgili 30 gün boyunca iptal ve iade garantisi bulunuyor. Dilediğiniz her zamanda da kurs geri ödemesi, iptal süreçleri hakkında bilgi almak için SSS sayfasını takip edebilir ya da aşağıdaki eposta üzerinden de Udemy yetkilileriyle anında görüşebilirsiniz.

Eposta Adresi: bizdev@udemy.com

UDEMY Facebook

UDEMY Twitter

UDEMY İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!