17 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 355 6565

TÜRKİYE SİGORTA HASAR İLETİŞİM

Kamu sigorta şirketlerinin bir arada bulunmasıyla beraber sigorta sektöründe alanında başarılı isimlerden biri de Türkiye Sigorta olmaktadır. Türkiye’de 2500’den fazla acentesiyle beraber 5000 banka şubesiyle hizmet sağlayan, 20 bölge müdürlüğüne sahip Türkiye Sigorta, doğru ve güçlü teknoloji altyapısı sayesinde aktif şekilde sigorta sektörü içerisinde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Türkiye Sigorta, adındaki gücüyle beraber sigorta paket ve ürünleri hakkında müşterisine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinirken, sağladığı katkı ve hizmetlerle beraber bilinmektedir. Sigorta süreçlerinde önce veya sonrası fark etmeksizin, her zaman ürünlerinden faydalandığı müşterisine en iyi hizmeti sağlamayı amaç edinerek, 14,8 milyonu aşkın sigortalı kişilere her geçen gün daha da iyi çözüm üretmeye devam etmektedir.

Türkiye Sigorta olarak sağlanan hizmetler genel olarak araç sigortası, sağlık ve konut sigortaları dışında seyahat sigortası, inşaat, tekne ve ferdi kaza sigortası gibi birçok sigortayı da kapsamaktadır. Sigorta süreçleri insanların maddi manevi güvence altına almaları gerektiren bir konu olması ve önemli olması nedeniyle olası bir sorunda Türkiye Sigorta müşteri hizmetleri üzerinden destek ver yardım almak önemlidir. Bunu da en iyi sağlayan sigorta şirketlerinden biri olarak faydalanabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA HASAR İLETİŞİM

Türkiye Sigortası çağrı merkezi telefon numarası +90 (850) 202 20 20 olup, bu telefon numarası sayesinde 7 gün 24 saat boyunca acil asistan hizmetlerinden yararlanırsınız. Olası bir acil yardım talebinde, tüm acil çağrılarınızda bu telefondan çağrı merkezine ulaşarak anında destek ve bilgi alabiliyorsunuz.

Türkiye Sigortası çağrı merkezi telefon numarası +90 (850) 202 20 20 olup, bu telefon numarası sayesinde 7 gün 24 saat boyunca acil asistan hizmetlerinden yararlanırsınız. Olası bir acil yardım talebinde, tüm acil çağrılarınızda bu telefondan hizmet alabilir ve Türkiye Sigortası iletişim numarası ile direkt olarak bağlantı kurabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 355 6565

TÜRKİYE SİGORTA Acil Yol Yardım Hattı

Hasar ihbarında, sigorta poliçenize göre teminat altına alacağınız her şey için direkt irtibata geçebilir ve yardım talebinde bulunmak için saat kaç olursa olsun, 7/24 destek alabileceğiniz acil yardım hattını arayabiliyorsunuz. Böylesine güvence ve destek veren Türkiye Sigorta ile beraber 7 gün boyunca saat fark etmeksizin tüm hizmetlerden yararlanabilir, kaliteli destek ve hizmeti her zaman alabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Acil Hasar İhbar Numarası: 0212 355 6565

TÜRKİYE SİGORTA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Çağrı merkezi üzerinden hasar dosyanızın açılması, araç hasarlarıyla ilgili yönlendirme yapılması ya da acil yol yardımı çağırmak gibi taleplerinizi bildirebilirsiniz. 7/24 hizmet alabileceğiniz Türkiye Sigorta ile e-posta yoluyla da görüşebilir ya da aşağıdaki sosyal medya hesaplarından güncel duyuru ve bilgi paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Türkiye Sigorta resmi sitesi iletişim formu: https://turkiyesigorta.com.tr/tr-TR/iletisim-formu

TÜRKİYE SİGORTA Destek E-posta Adresi: bilgi@turkiyesigorta.com.tr

TÜRKİYE SİGORTA Facebook

TÜRKİYE SİGORTA Twitter

TÜRKİYE SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!