26 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye Hayat Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502022020

2016 yılında kurularak Başbakanlık’a bağlı şirketleri yöneten Türkiye Varlık Fonu tarafından kurulmuş şirketlerden biri de Türkiye Sigorta şirketidir. Tüm faaliyetlerine 2020 Ağustos ayında başlayan bu sigorta şirketi, Türkiye Varlık Fonu bünyesinde kurularak bugün kamu sigorta şirketleri olarak Ziraat Sigorta AŞ ve Halk Sigorta AŞ’nin birleştirilmesiyle birlikte kurulmuştur.

çağrı merkezi numarası08502022020
e-posta adresibilgi@turkiyesigorta.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.turkiyesigorta.com.tr/yardim-merkezi/cozum-merkezi/sigorta
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaTürkiye Sigorta için 1i tuşladıktan sonra Ambulans için 1, yol yardım, çekici için 2’ye diğer işlemler için “*” tuşlayınız.
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 2 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresLevent Mah. Çayır Çimen Sok. No:7 34330 Levent-Beşiktaş/İSTANBUL
türkiye hayat çağrı merkezi kısa bilgi

Sigorta denilince akla gelen ilk şirketlerden biri olarak trafik sigortası, konut sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ve eğitimin gücü gibi pek çok alanda sigorta süreçlerinde Türkiye’deki vatandaşlara çok uygun fiyatlarda hizmet veren Türkiye Hayat Sigorta şirketinin iletişim numarası sayfamızdaki gibi olup istediğiniz her zaman Türkiye Sigorta iletişim numarası üzerinden hızlıca yetkili departmanlara ulaşarak sigorta süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Türkiye Sigorta’nın aktif olarak bugün yüzlerce sigorta ürünü bulunuyor. Bireysel emeklilik, araç, konut, sağlık, seyahat ve işyeri sigortaları dışında hem hayat sigortaları hem de emtea, tekne inşaat ve ferdi kaza sigortası olmak üzere tüm sigortaları kapsayan şekilde pek çok paket modeli bulunuyor. Bunlar arasında Türkiye Sigorta’ya ulaşarak merak ettiğiniz sigorta poliçeleri hakkında da arayıp bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde toplamda 3800’ü aşkın acentesi ile birlikte 5000’e yakın banka şubesinde bugün sigorta poliçelerinizin hazırlanmasında hizmet veren altyapısı bulunuyor. Yenilikçi Türkiye anlayışına sahip bu sigorta şirketinin ürünleriyle beraber her şartta sigorta süreçlerinden faydalanabilir ve dilediğiniz her zaman hem özenli hem de en uygun fiyatlı sigorta süreçlerinden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Aradığınız türlerde sigorta ürünlerinin hepsine burada ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Online Türkiye Sigorta İletişim Bilgileri Nedir?

Herhangi bir şikayet kaydı oluşturmak istediğinizde Türkiye Sigorta müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşebiliyorsunuz. Ancak bunun dışında da internet web sitesi üzerinden de bilgi edinmek adına çözüm merkezini kullanmak isterseniz https://www.turkiyesigorta.com.tr/yardim-merkezi/cozum-merkezi/sigorta adresinde yer alan sigorta şirketinin web sayfasından iletişim sayfasına giriş yaparak burada detaylı olarak pek çok konu, ürün, kategori ve talep yapan kişi olarak başvuruda bulunabilir, taleplerinizi bildirebilirsiniz. 

Türkiye Sigorta şirketine bağlı bir sigorta poliçeniz varsa, süreçle ilgili olarak tüm işlemlerinizi online biçimde yapabilirsiniz. Bunun için web sitesi üzerinden bilgi edinebilir ve gerek yetkin bir şekilde online işlemler menüsündeki işlemlerle düzenlemeler yapabilir gerekse de doğrudan Türkiye Sigorta çağrı merkezi ile yapmak istediğiniz işlem veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında görüşme yapabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

TÜRKİYE SİGORTA HASAR İLETİŞİM

Türkiye Sigortası çağrı merkezi telefon numarası +90 (850) 202 20 20 olup, bu telefon numarası sayesinde 7 gün 24 saat boyunca acil asistan hizmetlerinden yararlanırsınız. Olası bir acil yardım talebinde, tüm acil çağrılarınızda bu telefondan çağrı merkezine ulaşarak anında destek ve bilgi alabiliyorsunuz.

Türkiye Sigortası çağrı merkezi telefon numarası +90 (850) 202 20 20 olup, bu telefon numarası sayesinde 7 gün 24 saat boyunca acil asistan hizmetlerinden yararlanırsınız. Olası bir acil yardım talebinde, tüm acil çağrılarınızda bu telefondan hizmet alabilir ve Türkiye Sigortası iletişim numarası ile direkt olarak bağlantı kurabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 355 6565

TÜRKİYE SİGORTA Acil Yol Yardım Hattı

Hasar ihbarında, sigorta poliçenize göre teminat altına alacağınız her şey için direkt irtibata geçebilir ve yardım talebinde bulunmak için saat kaç olursa olsun, 7/24 destek alabileceğiniz acil yardım hattını arayabiliyorsunuz. Böylesine güvence ve destek veren Türkiye Sigorta ile beraber 7 gün boyunca saat fark etmeksizin tüm hizmetlerden yararlanabilir, kaliteli destek ve hizmeti her zaman alabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Acil Hasar İhbar Numarası: 0212 355 6565

Türkiye Hayat Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda bulunan eposta adresiyle resmi görüşmelerinizi yaparak, herhangi bir konu hakkında talep oluşturduğunuz gibi aynı zamanda da istendiği takdirde sigorta ürünlerinizle ilgili bir olay kapsamı içinde belgelerinizi, fotoğraflarınızı da mail ile ulaştırmak için kullanabilirsiniz. Ek olarak sosyal medya hesapları üzerinden de tüm süreçler, duyurular ve bilgi almak adına detaylı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eposta Adresi: bilgi@turkiyesigorta.com.tr

TÜRKİYE HAYAT Facebook

TÜRKİYE HAYAT Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!