7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini karşılaştırmak isteyenler için hizmet sunan Sigortam.net, farklı amaçlar için yaptırılacak olan sigortalar konusunda daha fazla firmanın fiyat bilgisine ulaşmak isteyenleri de bilgilendirir. Fiyat teklif talepleri sayesinde kısa sürede fiyat bilgisi alınabilmesine imkan tanır.

Trafik, kasko, sağlık ve Dask için fiyat teklifi almak isteyenler siteyi kullanarak yapabilecekleri işlemler sayesinde 20’den fazla sigorta firmasının fiyat bilgilerine ulaşım sağlayabilirler. Uygun fiyat seçenekleri üzerinden sigorta yaptırmak isteyenler için site kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Yapılacak incelemeler için tercih edilecek olan sigorta seçeneğine göre sorgulama da yapılabilir.

Kısa sürede yapılacak bilgilendirmeler sayesinde farklı sigorta firmalarının sunduğu fiyat seçenekleri de karşılaştırılabilir. Site üzerinden işlem yapmak isteyenler gerekli bilgileri girdikten sonra kısa süre içerisinde sonuca ulaşabilirler.

Mail adresi üzerinden alınacak bilgiler trafik sigortası, kasko veya sağlık sigortası yaptırmak isteyenlerin farklı sigorta firmalarının fiyat bilgilerine ulaşabilmesini sağlamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceğiniz Sigortam.net çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Firmanın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 24 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verilecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!