1 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4442400

Bugün Türkiye’de internet üzerinden sigorta şirketi olarak yayın sağlayan ve 21 yıldır sigorta dünyasında aktif rol oynayan markalardan biri de sigortam.net markası oluyor. 5.5 milyondan fazla müşterisiyle beraber, 450 çalışanı ve 400 bin öğretmenin tercihi olarak kendini tanıtan bu marka, 2000’li yıllardan bugünlere sigorta ihtiyaçlarında insanların aradığı ve zahmetsiz şekilde pek çok sigortasını rahat şekilde yaptırdığı markadır.

Çok uygun sigorta poliçeleriyle beraber bugün sigortam.net’te trafik sigortasından kasko çeşitlerine, sağlık sigortaları, DASK ve konut sigortaları gibi çeşitli pek çok sigorta markalarına dahil olabiliyorsunuz. Ekibiyle güçlü ve altyapısı sayesinde en iyisi olma yolunda ilerleyen marka Sigortam.net çağrı merkezi desteğiyle anında istediğiniz her konuda yanınızda oluyor, her türlü konuda da birebir görüşebileceğiniz temsilciye sahip olabiliyorsunuz.

Sigortam.Net Marka Sahibi Kimin?

Bu marka iLab Holding markasına ait olup bugün Türkiye’de önde gelen pek çok markanın da sahibi olarak yer almaktadır. Toplamda 1200’den fazla çalışanıyla beraber internet kullanıcılarının neredeyse %45’ine ulaşan iLab Holding bünyesinde cimri.com, neredekal.com, hangikredi, kariyer.net ve arabam.com gibi önde gelen harikulade güçlü markalarda yer almaktadır.

Sigortam.net Avantajları Nelerdir?

Sigortam.net ile birlikte pek çok sigortayı yaptırabilirsiniz. Hatta sigortanızı internet üzerinden çok özel fiyatlarda, çok uygun ve taksitli şekilde de ödeme planı çıkartarak yenileyebiliyorsunuz. İstediğiniz gibi bilgi almak için sigortam.net iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi ile dilediğiniz gibi görüşebilirsiniz.

En iyisi olması için kasko, trafik sigortası, sağlık sigortası, dask ve cep telefonu sigortası gibi pek çok alanda sigorta yaptırabilirsiniz. Bunların dışında ise 3 temel konuda aracınız, sağlığınız, eviniz olarak sigorta çeşitlerinde aradığınız her şeyi bulabilir ve dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Sigortam.net Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sigortam.net Telefon Numarası: 4442400

Sigorta türleriyle ilgili ön bilgi almak, yaptırmak istediğinizde ya da yenileme dönemleriniz geldiğinde anında sigortam.net ile %50’ye varan indirimlere yenilemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Kasko ya da trafik sigortanızı Sigortam.net ile yaptırırsanız, 30 TL BP akaryakıt ya da otogaz indiriminden de faydalanabilirsiniz. Diğer bir kampanya ise 50 TL hediye çeki Migros’tan kampanyasına katılabilirsiniz.

Sigorta yaptırmadan önce iddialı bir marka olan sigortam.net ile teklifinizi almadan başlangıç yaptırmayın. 20 sigorta şirketi ile birlikte yürütülen operasyonda 3 adımda hızlıca birçok teklifi alabilirsiniz. Bütçenizi yormadan, peşin fiyatına taksitle, hatta %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. İsterseniz 7-24 yanında olacağınız şekilde uzman ekibinden de destek alabilirsiniz.

Sigortam.net İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sigorta şirketiniz sigortam.net her zaman yanınızda olmasını hissetmek isterseniz aşağıdaki e-posta üzerinden, sosyal medyadan her daim ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden dilediğiniz her zaman erişeceğiniz bu marka ile beraber en iyi şekilde 7-24 hasar destek ve benzer pek çok konuda da iletişimde kalmak için Sigortam.net müşteri hizmetleri telefon ile arayıp bilgi alabilir ya da e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Sigortam.net E-posta Adresi: sigortam@sigortam.net

SİGORTAM.NET Facebook

SİGORTAM.NET Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!