Shopier Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508401510

Son yıllarda internet teknolojisinin büyümesiyle birlikte ortaya çıkan internette ticaret veya e-ticart olgusu, çığ gibi büyüyen terimlerden biri olarak biliniyor. Dilediğiniz her yerde kolay satış yapabileceğiniz, herkese kolayca satın alma deneyimi yaşatacağınız şekilde mağazaları açma konusunda siz de Shopier ile tanışın.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Shopier, e-ticaret oluşumunun en kolay yollarından biri olarak bulunuyor. Günümüzde alışveriş ve ödeme otomasyonu sayesinde ürün satışı gerçekleştirmek isteyen herkesin bir numaralı mağazalarından biridir. Ürünlerinizin tamamını Shopier ile sosyal medyada tanıtabilir, birçok pazar yerinde de araştırarak kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede bir web sitesi üzerinden ticaretinizi e-ticaret formatında gerçekleştirir, kolayca yapabilir ve istediğiniz en iyi şekilde de başarılı satışlara ulaşabilirsiniz.

Bu marka ile bir dükkan açarak internette e-ticaret platformunuzu kurmak hem kolay hem de basittir. Hemen platformu kurarak satışlarınızı yapabilir ve mağazanızın gücüyle beraber kazançlarınızı artırabilirsiniz. Bununla ilgili eğer sorularınız varsa Shopier çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek, bilgi paylaşımında bulunacak şekilde yetkililerle görüşebilirsiniz.

çağrı merkezi numarası08508401510
e-posta adresihello@shopier.com
yardım sayfasıhttps://www.shopier.com/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08508401510 aradıktan sonra önce 6 yı sonrasında 2yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
zorluk4/10
süreTahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresİçerenköy Mh. Umut Sk. AND Plaza No:10-12/70 Kat:18 Ataşehir 34752 İstanbul, TÜRKİYE
shopier çağrı merkezi kısa bilgi

Shopier’in Avantajları Nelerdir?

Instagram, Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya platformları başta olmak üzere bir web sitesi kurarak ya da çeşitli pazar yerlerinde kendinizi tanıtarak, Shopier’de kurduğunuz mağazada hızlı bir alışveriş deneyimini yaşatabilirsiniz. İnsanların Shopier mağazanıza uğraması, buradan bir ürün satın alması oldukça basittir. Kolayca gerçekleştireceğiniz bu deneyim sayesinde Shopier, aslında bir ödeme aracı ve ürünlerinizi tanıtacağınız bir sayfayı sizlere sunan büyük bir operasyondan biridir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Dakikalar içerisinde satış yapacağınız şekilde bir dizayn oluşturabilir, pazaryerlerinde de istediğiniz gibi ürünlerin satışa dönmesi konusunda hem sipariş hem de ödeme otomasyonunu kolayca kullanabilirsiniz.

Shopier Kullanım kolaylıkları nelerdir?

  • Shopier web sitesi her ekrana özel şekilde çalışma uyumu sağlar. Masaüstü dışında tablet, telefon ve diğer cihazlarda kolayca görüntülenme sağlar, üye olma gibi zorluk dahi gerekmeden müşterilerinizin alışveriş yapabilmelerine yardımcı olabilirsiniz.
  • Ödemeyi kolaylaştırın. Müşterileriniz web sayfanıza geldiklerinde ürünleri gezip sepete ekleyip, ödemelerini 1 tık ile anında yapabilirler. Güvenli bir platform olan Shopier’de %100 güvenilir ödeme aracıyla ödemelerini tamamlayıp satış oranlarınızı bu e-ticaret yapısıyla artırın.
  • Hem size hem de müşterilerinize kolay bir kullanım imkanı sunan Shopier sayesinde kolayca bir kullanım sağlar, istediğiniz gibi özel içerik üreterek başarılı satış oranları yakalayabilirsiniz.

Sosyal medyada büyük bir takipçi kitleniz varsa, satışa dönüştürmek amacıyla bu konuda müşteri kazanımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bununla beraber sadece nakit değil kredi kartı ile tahsilat işlemlerini, taksit seçeneklerini de Shopier gücüyle mağazaya özel yaptırmış olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Diğer bir açıdan alıcı için Shopier güvenilir mi? Konusunda ise kartlı ödemelerde sipariş ve bilgiler daima güvenli ortamda saklanır. Taksitli alışveriş imkanı veren Shopier aynı şekilde istediğiniz her zaman satın alma kolaylığını da müşteriye sunar.

Shopier E-Posta ve Sosyal Medya Hesapları

Shopier’de mobil uygulama olarak AppStore ve Google Play Store üzerinden uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Bununla beraber bir üyelik ücreti bulunmayan Shopier’de her şey ücretsiz şekilde oluşturulabilir.

Yurtiçi ve yurtdışı satış oranları hakkında ise sadece yurtiçi satış için %2.99 + 0.49 TL’den başlayan işlem ücreti talep edilirken yurtdışında ise +3.99 + 0.49 TL’den başlayan işlem ücretleri talep edilir. Detaylar için hem aşağıdaki e-posta adresiyle iletişime geçebilir hem de sosyal medyadan da detaylar hakkında bilgi almak için Shopier’i takip edebilirsiniz.

Shopier Yetkili Eposta Adresi: hello@shopier.com

SHOPİER Facebook

SHOPİER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!