PAYTR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 441 32 66

2009 yılından bu yana aktif şekilde hizmet veren, Türkiye’de en hızlı büyüyen şirketler arasında ilk 5. sırada ismini gördüğümüz markalardan biri olan PayTR, güçlü altyapısı ile firmalara sanal pos konusunda en iyi ödeme altyapısı imkanları sunan markadır. Günümüzde internet üzerinden e-ticaret imkanı sağlayan firmaların kullanım avantajlarına göre tercih ettiği, gizli ücret alarak ya da aidat gibi ödemelere bağlı bırakmadan en iyi ödeme işlemlerinde güvenli bir aracılık hizmeti sağlar.

E-ticaret firmalarına yepyeni çözümlerle beraber web sitelerinde sanal pos olmasını sağlayan PayTR, güçlü altyapısı sayesinde kazandıkça kazandıran bir yapıya sahiptir. Sanal pos ve sanal ödeme konularında verdiği aktif hizmetleri sayesinde günlük binlerce kişiye destek sağladığı gibi yüz binlerce kişinin alışveriş esnasında kredi kartı bilgilerini girerek ödeme yaptığı altyapıyı e-ticaret internet sitelerinde sunar.

PayTR Müşterilerinin Avantajları Nelerdir?

En uygun komisyon oranlarıyla beraber ödeme işlemlerinizde aracı kurum görevi görür. Aidat, gizli ücret ya da sonradan fiyat artışı gibi güvensizlik duygusu yaşatacak hiçbir durumu bulamazsınız. Her ödemeniz, bir sonraki iş günü üye işyerlerine yatırılır. Bu sayede ödemeleriniz gecikmeden doğrudan 1 gün sonrasında hesabınızda olacaktır. Ödeme sayfasını web sitenize uygun şekilde tasarlayabilme şansına sahipsiniz.

PayTR Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PAYTR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 441 32 66

Hafta içi her gün 09:00-12:00 ve 13:00-18.00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız tüm görüşmelerinizde PayTR hakkında bilgi alabilir, avantajlarından nasıl yararlanacağınız, kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer entegre konusunda web sitelerinizle ilgili sorun yaşıyorsanız bunun için doğrudan destek ve bilgi alabilirsiniz.

PayTR, son yıllarda Türkiye’de sağladığı hizmetleriyle beraber en güvenilir ödeme aracı firmaları arasında ismini ilklere yazdırmayı başarmış bir markadır. Çağrı merkezi hizmetlerini, kaliteli ve doğru amaca yönelik sunmaktadır. PayTR hakkında merak edilen konularda, istediğiniz firmanın ödemeleri hakkında detaylı bilgi almak için siz de müşteri hizmetleri telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

PayTR İletişim Adresi:

Otakçılar Cad. No:78 K:4 Kapı No:94/10 Woop Point, Flatofis Haliç – Eyüp / İstanbul

Paytr İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Kep Email Adresi: paytr@hs01.kep.tr

PAYTR Facebook

PAYTR Twitter

PAYTR İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!