24 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Moovtr Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4449859

Moov, Türkiye’de “ulaşımın en güzel hali” sloganı ile birlikte Garenta şirketinin dakikalık araç kiralama markası olarak bilinir. Türkiye’de son birkaç yıldır yoğun ve aktif şekilde rağbet gören Moov, aktif binlerce kullanıcısıyla beraber dilediğiniz yerden arabayı alıp dilediğiniz yere bırakmanız konusunda sizlere destek sağlıyor. Moov ile kiraladığınız tüm araçlarda hem sigorta hem de yakıt içerisinde, ekstra masrafınız olmadan sadece her 15 dakikada bir sabit ücret ödersiniz.

Geniş araç filosu ile birlikte manuel ya da otomatik araç seçimlerinde, hatchback ya da sedan gibi tercihlerinizle beraber dilediğiniz gibi araç seçimlerinizi yapabilirsiniz. Moov uygulaması üzerinden Google Play ya da App Store ile edinebilir ve 15 dakikalığına bile olsa araçlarınızı kiralayıp bu uygulama ile anında önünüzdeki aracı çalıştırabilirsiniz. Moov müşteri hizmetleri en yakından sizlerle ilgilenerek, hasar kayıtlarından tutun da araçlarla ilgili yaşadığınız her türlü sorunlarda dahi birebir destek sağlamaktadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Moovtr Markası Avantajları Nelerdir?

Anadolu Grubu’nun markası olan Moov, uygulamayı indir, kullan ve bırak mottosu ile birlikte Moover olarak isimlendirdiği kullanıcılarına özel kampanyalar, fırsatlar, çeşitli indirimler sunarak araç kullanımını çoğaltmayı hedefliyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Pratik bir şekilde araç kiralama süreçlerinde bir Moover olarak siz de istediğiniz her zaman uygulama üzserinden haritada filtreme yapabilir, gelişmiş radar seçenekleriyle beraber çevrenizde araç geldiğinde anında avantajlı fiyatlar ile birlikte pek çok yeni araç kullanmayı başarabilirsiniz.

Moovtr Nasıl Çalışıyor?

Uygulama marketi üzerinden (AppStore, Google Play vb.) Moov uygulamasını telefona indirdikten sonra üyelik süreçlerinizi tamamlıyorsunuz. Bu adımı da tamamladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Moov ile kiralamaya başlamak için haritada ize en yakın olan aracı buluyor ve yanına giderek, direkt olarak aracı uygulama üzerinden seçebilirsiniz.

15 dakikalık, saatlik veya günlük periyotlarda istediğiniz şekilde araç kiralama ile beraber sürüş keyfiniz sona erdirdiğinizde, nerede olursa olun eğer hizmet bölgesindeyseniz dilediğiniz herhangi bir yere araç bırakıp kapıları uygulama ile kilitleyerek direkt kiralamayı sonlandırabilirsiniz. Aracı çekilme riski olmadığından emin olduğun her yere bırakabilirsiniz. Anahtarını torpido göze bırakman yeterli!

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Moovtr Fiyatları Nedir?

Renault Clio araçlarda manuel araç tercih ettiğinizde her 15 dakikası 16 TL, otomatik araç ise 15 dakikası 18 TL’dir. Filoda daha pek çok araç bulabilir ve dilediğiniz gibi bir Moover olarak en iyi şekilde araç kiralamadan faydalanabilirsiniz. Merak ettiklerinizi öğrenmek istediğinizde de Moov iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi yetkililerine sorarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Moovtr Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moovtr Telefon Numarası: 4449859

Moov, ulaşımda kolaylığı sağlamak için İstanbul’da tüm İspark’larda ücretsiz araç park etme imkanını sizlere sunuyor. Bununla beraber İzmir İzelman otoparklarda ise Moover olarak ücretsiz tüm otoparkları kullanabilirsiniz. Eğer günlük kullanım kiralamak isterseniz 6 saatlik ücret ile 24 saat kullanabilirsiniz.

Eğer ilk defa Moov araç kullanacaksanız bu durumda “MERHABA” kodu ile ilk kiralamanda 30 dakika ücretsiz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Siz de tüm sorularınıza dair her konuda Moov çağrı merkezi ile gönül rahatlığıyla görüşebilir ve iletişimde kalabilirsiniz.

Moovtr İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden tüm istek, öneri veya şikayetlerinize dair her konuda bilgi sahibi olacağınız Moov ile birlikte birçok konuda dilediğiniz şekilde görüşmenizi yetkililerle yapabilirsiniz. Sayfanın en altında Bize Ulaş menüsü altında iletişim formunu doldurabilirsiniz. Dilediğiniz her zamanda da Moov’un sosyal medya hesapları aşağıdaki gibi olup direkt kullanabilirsiniz.

Moovtr İletişim Adresi: https://www.moovtr.com

MOOVTR Facebook

MOOVTR Twitter

MOOVTR İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!