7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en büyük tur şirketlerinden olan Jolly Tur, 1987 yılında kurulmuştur. Türkiye merkezli olarak uluslararası ölçekte faaliyet göstermekte olan bir tur operatörü konumundadır. 1994 yılında ise Öğer Tur ile birleşme gerçekleştirdikten sonra daha güçlü hizmet sunmaya başlayan firma 2003 yılına dek “Öğer Tur” çatısı altında faaliyet göstermeye devam etmiştir.

Her geçen gün hizmet ağını hızlı bir şekilde genişletmeye devam eden Jolly Tur markası, Türkiye’nin en önemli ve en büyük tur ve turizm markaları konumunda yer almaktadır. Uluslararası ölçekte hizmet kapsamıyla günümüzde tatil ve tür organizasyonları konusundaki de en popüler markalardandır. Turizm sektörünün gelişimine yön veren ve sürekli olarak katkı sağlayan Jolly Tur’un müşteri ilişkileri departmanı da dinamik bir yapıya sahiptir.

Turizm sektörünün popüler markalarından olan Jolly Tur, yurt içi ve yurt dışı tur ve tatil organizasyonlarının en fazla tercih edilen markaları arasındadır. Jolly Tur aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Jolly Tur’un çağrı merkezine Pazar günleri hariç 09:00 ile 23:00 arasında, Pazar günleri ise 10:00 ile 23:00 saatleri arasında bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanabilmek için 444 0 644 numarasını tuşlayabilir ve müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!