27 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Jolly Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440644

Her ne kadar yabancı marka gibi gözükse de Bir Türkiye markası olarak bildiğimiz Jolly Tur, bugün büyük bir tur hizmetleri veren acentelerin başında gelir. 1987 yılından bu yana Sinan Vardar tarafından kurularak sürdürülen tur operatör şirketi Jolly Tur, 2003 yılında ise Öger Tur kuruluşu olarak sektörde hem iç turizm hem de incoming alanlarında varlığını sürdüren kuruluş olarak bilinir…

Türkiye’de ve yurtdışında binlerce tatil yerlerinde tatil seçeneklerini değerlendirebileceğiniz hem otel hem de tur fırsatlarıyla beraber birbirinden farklı erken rezervasyon indirimleri, çok özel fırsatlar ve uygun ödeme seçenekleriyle beraber pek çok kaliteli tatil planlarınızı en iyi şekilde Jolly Tur ile hazırlayabilirsiniz.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Jolly Tur Tatil Hizmetleri ve Paketleri Nelerdir?

Otel, tur, gemi başta olmak üzere hem yurtiçi hem de yurtdışı tatil fırsatları noktasında sizlere harikalar yaratan Jolly Tur ile istediğiniz bir oteli araştırarak hemen fiyatları listeleyebilir, kültür turu ya da yurtdışı turu gibi pek çok seçeneklerde erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir tur hakkında merak ettiklerinizi de Jolly müşteri hizmetleri telefon numarasını burada belirtilen 444’lü telefon üzerinden arayarak öğrenebilirsiniz.

En Uygun Balayı Tatil Seçenekleri

Birbirinden farklı bölgelerde ve şehirlerde, pek çok tatil planları yaparken bunlardan biri de muhteşem bir balayı tatili olması konusunda ise otel seçeneklerinizi buna göre arayabilirsiniz. Jolly ile istediğiniz bir bölgeye ait rota çizmeyi isteyebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Rotada bulunan Akdeniz, Ege sahillerine uzanmak olacağı gibi Antalya’nın enfes kumsallarından Çeşme, Bodrum veya Fethiye’nin hareketli gecelerine kadar güzel bir tatile siz de ayak uydurabilirsiniz.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Yurtiçi ve Yurtdışı İptal Koşulları Nelerdir?

Jolly ile satın aldığınız yurtiçi otellerde merak ettiğiniz şey, planın değişmesi halinde iptal durumları ise satın aldığınız bilet anlaşmasına bağlı şekilde süreç ilerlemektedir. Genellikle bu konuda bilgi almak için sözleşmede yer alan iptal işlemi yapılacağı gibi 444’lü Jolly çağrı merkezi yetkilileriyle de telefon üzerinden görüşerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yurtdışı turlarında ise birbirinden farklı özel anlaşmalar olsa da temelde tur hareket tarihine göre 30 gün kalaya kadar koşulsuz iptal talebiniz bulunmaktadır. Son 30 gün içerisinde ise 30 – 21 gün arasında iptal ederseniz %50 kesintili ödemeyi geri alabilir, eğer 21 günün altına düşülürse de iptal işlemi yapmak isterseniz herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Jolly’de Yurtdışı Tatili İçin Vize Hizmetleri Var mı?

Yurtdışı turlarıyla ilgili olarak Jolly’e başvurduğunuzda vize işlemleriyle ilgili olarak Jolly vize hizmeti de bulunmaktadır. Seyahat danışmanlarıyla telefonda görüşebilir ya da acente ofislere giderek de bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

En kolay vize alma süreçlerinde ise Küba vizesi, el yazısı ile alındığı için 1 günde çoğu zamanlarda da birkaç saatte alınan vize türüdür. Endonezya, Kamboçya, Vietnam veya Nepal gibi ülkelerde ise kapıda vize alarak ülkeye giriş yapmak mümkündür. Dubai’de ise elektronik vize bulunduğu için pasaporta da basılmaması sayesinde ortalama 2-3 gün içerisinde alınasmı mümkündür.

Jolly E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarını, erken rezervasyon ve erken tatil tur paketleri açıklandığında dahil olarak çok uygun fiyatlarda sizde tatil planlarınızı hazırlayabilirsiniz. Bunun dışında ise yazılı görüşme için e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Jolly Tur E-Posta Adresi: info@jollytur.com

JOLLY Facebook

JOLLY Twitter

JOLLY İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!