21 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 724 07 24

İş Bankası; katılımcı ve kapsayıcı bir yaklaşımla sürdürülebilir değer yaratan geleceğin bankası olmak için her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eder. Bu sistem sayesinde kurumumuzu geleceğe hazırlarken, iç ve dış kaynakları ülke ekonomisinin öncelikli olan ihtiyaçlarına yönlendirmek için sürdürülebilir ve katma değerli büyümeye destek olacak bilanço yönetimi ve teknolojik dönüşüm ile grup şirketi ve İş Bankasının tüm çözüm ortaklarıyla beraber bu iş modelini geliştirir.

Finans siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İş Bankası; Türkiye’de bireysel ve ticari bankacılık söz konusu olduğunda en büyük özel banka olarak karşınıza çıkar. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle kurulan İş Bankası, cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olarak kurulmuştur. İş Bankası farkıyla, ihtiyaca yönelik tüm hizmetler büyük bir titizlikle sürdürülür. İş Bankası müşteri hizmetleri, müşterilerin yatırım hizmetleri kapsamında her soruna akılcı çözüm önerileri getirmeye devam eder.

İş Bankasının Türkiye genelinde 1132 şubesi bulunurken;, Gürcistan, Almanya, Kazakistan gibi farklı ülkelerde hizmet vermeye devam eder. Diğer yandan İş Bankası, çok geniş bir hizmet yelpazesinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de dikkat çeker. Kültür yayınları, Türkiye İş Bankası Müzesi, İş Sanat gibi farklı alanlarda sosyal sorumluluk projelerini büyük bir özenle yürütür.

İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

İş Bankası çağrı merkezi, bankacılık işlemlerine dair her türlü soruna çözüm üreten sisteme sahiptir. İş Bankası çağrı merkezini aramak için 0850 724 07 24 telefon şubemizden ya da şubelerimizde yer alan müşteri ilişkileri yöneticilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası için 0850 724 07 24 numaraları telefon şubemizden 1’i tuşlayarak bağlanacağınız müşteri temsilcisi ile kartınızı güvence altına alabilir ve şüpheli işlem bildiriminde bulunabilirsiniz.

İş Bankası Şikâyet Hattı

Kayıp, çalıntı ya da şüpheli işlem bildirimlerini de müşteri hizmetlerine bağlanarak İş Bankası şubesine iletebilirsiniz. Ayrıca şikâyet bildirimini takip etmek için de aynı numarayı arayabilir ya da iletişim numarası doldurabilirsiniz.

İş Bankası İletişim

Tüm bankacılık işlemleriyle İş Bankası ilgilenirken, değerli vaktinizi dilediğiniz konulara ayırmak için İş Bankasının sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. İş Bankası; müşterilerin bankacılık konusunda ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru ürün ve ayrıcalıklı hizmet deneyimi ile farklılaştıran bir bankacılık uygulamasını kapsar. Bu ayrıcalıkların yanı sıra, hayatınızı kolaylaştırırken diğer yandan sunulan değer önerileri hayatı çok daha keyifli yaşamanızı sağlar. Bu yüzden İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak çok önemlidir.

İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Kanalları

Türkiye İş bankası ya da bilinen ismiyle İş Bankası, çok uzun yıllardan beri bankacılık sektöründe hizmet vermeye devam eder. Günümüzde ülkemizin en büyük özel bankası konumunda yer alırken, aynı zamanda dünyanın en büyük ilk 200 bankası arasında yer alır. Bireysel ve ticari bankacılık konusunda yüksek kalite standartlarında hizmet veren İş Bankası, BES, emeklilik, sigorta gibi farklı alanlarda faaliyet gösterir. İş Bankası iletişim kanalları; 0850 724 0 724 numarasıyla transfer, ödeme sistemleri, dolandırıcılık önleme, güvenlik sistemi, hesap yönetimi, kredi başvurusu, mevduat hesabı, fon alım satım, şikâyet yönetimi, KOBİ bankacılığı, borç yapılandırma gibi konularda 7/24 destek sağlar.

Müşteri ilişkilerini her zaman ön planda tutan İş Bankası, birçok işlemi online bankacılık sistemi ile gerçekleştirir. Kredi kartı, kredi, mevduat hesabı, POS, trafik sigortası, borç ödeme gibi birçok işlemi İş Bankası mobil bankacılık hizmeti ile tamamlamayı sağlar. Aynı zamanda kredi kartı ve kredi kartı başvuruları da mobil bankacılık uygulamaları sayesinde yapılabilir.

İş Bankası iletişim kanalları 0850 724 0 724 telefon numarasından 7/24 aranabilir. Söz konusu olan çağrı merkezini aradıktan sonra, operatör yardımıyla direkt olarak bağlanabilirsiniz.

İş Bankası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası Çalışma Saatleri Nedir?

İş Bankası çalışma saatleri, hafta içi 09:00-12:30/ 13:30- 17:00 olarak bilinir. 12:30 ve 13:30 arasında ise öğle arası vardır. Ayrıca resmi tatillerde ve hafta sonunda İş Bankası şubeleri kapalıdır.

İş Bankası Kimin?

İş Bankası, Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan bir bankadır. Günümüzde %37,26 hissesi Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’na, %28,09 hissesi Atatürk Hisseleridir ve CHP’ye aittir. Geri kalan %34,65’lik hisse ise tamamen halka açıktır.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Hesap Açma Nasıl Yapılır?

İş Bankası müşterisi olabilmek için illa şubeye gitmeye gerek yoktur. Akıllı telefona İşCep mobil uygulamasını indirerek, sadece müşteri olmak istiyorum butonuna tıklamak yeterlidir. Görüntülü görüşme yaparak da İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. Ancak bu durumda mutlaka kimlik kartınız yanınızda hazır bulundurulmalıdır.

İş Bankası müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

İş Bankası müşteri hizmetlerine, yukarıda bahsedilen iletişim numaralarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu sayede bankacılık işlemlerine dair her türlü sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

İş Bankası mobil uygulamasında hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

İŞ Bankası mobil uygulaması ile evden hesap açma dışında online bankacılığa dair birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler arasında, müşterisi olduğunuz ya da farklı bankalara ait hesaplara para gönderme ya da diğer hesaplardan para alabilme, kredi kartı borcu ödeme, kredi kartı başvurusu yapabilme ya da kredi borcu ödeme, online fatura ödeme, faturalar için aylık olarak otomatik ödeme talimatı verebilme gibi birçok farklı seçenek bulunur.

İşCep işlemleri ve Maksimum Mobil işlemleri ile tüm bu adımlar kolaylıkla yerleştirilebilir. Bu sayede 7/24 zaman ve mekân kısıtlaması olmadan birçok bankacılık ve finans işlemini yapabilmenin konforunu yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar için yapılması gereken ise cep telefonuna İşCep ya da Maksimum Mobil uygulamalarını indirerek kullanmaya başlamaktır.

İş Bankası’nda kredi kartı başvurusu yapmak için gereken şartlar nelerdir?

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaparak, kartın fiziki olarak basılması yerine dijital kullanımı tercih ederek fiziki kartın sunduğu tüm deneyim ve ayrıcalıkları eksiksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. İşCep’ten ya da en yakın İş Bankası şubelerimizden başvurarak kartınızı teslim almayı beklemeden anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca tüm akıllı telefonlarını ile TR Karekod (QR) ödeme ve Android işletim sistemli ve NFC özellikli cihazlar üzerinde mobil temassız ödeme ile tüm işlemleri gerçekleştirebilir ve ödemelerinizde ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu, online olarak çok kolay bir şekilde yapılabilir. Başvuru yapmak için internet şubesine girerken, başvuru için gerekli olan bilgi ve belgelerde eksiklik bırakmamaya özen göstermek gerekir.

İş Bankası, Türkiye’nin en köklü ve en eski kurumlarından biridir. Bu banka, ticari ve bireysel ürünleri ile birçok kişiye ihtiyacı olduğunda finansman desteği sunar. İş Bankası kredi kartları, alışveriş sırasında kullanılabilir ve kredi kartından nakit avans çekilebilir. Kredi kartı almak isteyen kişiler, ilk olarak başvuru kısmını geçmelidir. Başvuru aşamasını geçtikten sonra, kredi kartınızı kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapılırken, farklı seçenekler arasından en uygun olanlar seçilmelidir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için, bankanın internet sitesine girilir. İnternet sitesinin yanı sıra mobil uygulamadan da başvuru yapılabilir. Kredi kartı başvurusu yapmak, internet üzerinden alışveriş yaparken ayrıcalıklı imkânlardan yararlanmanızı sağlar. İş Bankası kredi kartı seçenekleri arasından birçok farklı seçenek vardır. Her bir kartın birbirinden farklı özellikleri vardır. Bu yüzden kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra, bankadan gelen cevabı beklemek gerekir. Banka, kredi kartı başvurularında bazı kriterleri dikkate alarak değerlendirme yapar. Başvuru sahibinin bankacılık hareketleri, bu aşamada son derece önemlidir. Kişinin üzerinde icra takibi olması, borçların düzenli olarak ödenmesi başvuru durumunu doğrudan etkiler. Kredi puanı düşük olan kişilere kredi kartı verilmeyebilir. Bu gibi durumlarda, şube üzerinde başvuru yapılması daha faydalıdır. Şubeler inisiyatif kullanarak kredi kartı başvurusunu onaylayabilir.

İş Bankası hesap işlemlerimde karşılaştığım bir sorunu nasıl ve nereye bildirebilirim?

İş Bankası yatırım işlemlerinde karşılaşılan sorunları, çağrı merkezini ve müşteri hizmetlerini arayarak bankamıza bildirebilirsiniz. Karşılaştığınız sorun en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılır.

İş Bankası yatırım hizmetleri kapsamında hangi ürünleri sunmaktadır?

1996 yılında, Türkiye İş Bankası A.Ş tarafından kurulan İş Yatırım; yerli-yabancı bireysel ve kurumsal yatırımcılara, geleneksel alım-satım aracılığının yanında, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Finansman, Portföy Yönetimi, Piyasa Yapıcılığı hizmetleri sunar.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetlerine Direk Bağlanma firması sayesinde vakit kaybetmeden bağlanmak mümkündür. Bankacılık işlemlerinde her türlü sorunu çözüme ulaştırmak için yardımcı olan Direk Bağlanma, İş Bankasının müşteri hizmetlerine en kısa süre içerisinde bağlanarak yetkili kişilerle irtibat kurmanızı sağlar.

İş Bankası İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İŞ BANKASI Facebook

İŞ BANKASI Twitter

İŞ BANKASI Instagram

İş Bankası e-mail adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr

Çağrı merkezini puanlayın!