29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

1924 yılında Atatürk’ün yönergeleri ile kurulan İş Bankası, ilk ulusal banka olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1281 şubesinin yanı sıra 6 bin 568 bankamatik ile faaliyetlerine devam eden ünlü ve güvenilir banka yurt dışında da 22 şubesi ile hizmet sunmaktadır. 24 binden fazla çalışanı olan ve sektörde son derece önemli bir yer edinen banka hem bireysel hem de kobi hizmetleri ile aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarını devam ettiren ve gelişmiş teknolojileri başarılı bir şekilde uygulayan İş Bankası, tüm bunların yanında müşteri güvenliğini ön planda tutarken yüksek müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Her yıl milyonlarca kişiye hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunan İş Bankası, Türkiye’nin en önemli bankaları arasındadır.

Müşterilerine sunduğu düşük faiz oranları ve avantajlı kredi fırsatları sayesinde herkesin konut ve araç sahibi olabilmesine de katkı sağlayan banka aynı zamanda iş yeri kurmak isteyenlere özel olarak da krediler sunmaktadır.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim

Türkiye’nin en önemli ve en büyük bankaları arasında olan İş Bankası ile işlem yapacağınız zaman Türkiye İş Bankası iletişim numarasını tuşlayabilirsiniz. 444’lü telefon numarası yerine Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisini arayarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmetleri sayesinde şubelerden gerçekleştirebileceğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Yurt içi aramalar için 0850 numarasını tercih edebilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden banka ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için de tercih edebileceğiniz bu özel numara sayesinde hizmetler ile ilgili de sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yurt dışından yapacağınız aramalarda numaranın başına +90 ekleyerek aramanızı yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası telefon numarası sayesinde kayıp ve çalıntı bildiriminde de bulunabilirsiniz.

İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye İş Bankası çağrı merkezine bağlanmak için 0850 724 0 724 numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için sırasıyla 5-9-5-2 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Kısayol tuşlarını kullandıktan sonra menüler arasında uzun süre boyunca gezinmeden doğrudan operatöre bağlanabilirsiniz. Operatörler 7 gün 24 saat boyunca İş Bankası ile ilgili yaşadığınız sorunları çözebilmek için sizlere hizmet vermektedir.

İş Bankası müşteri temsilcileri direk bağlanma için yukarıdaki adımları takip ederek şubelerde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz farklı işlemleri yapabilir, internet bankacılığı ile ilgili şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve daha pek çok farklı işlemi yapabilirsiniz.

İş Bankası iletişim ve çağrı merkezi: 0850 724 0 724

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetleriyle sizlere destek verirken aynı zamanda sosyal medya kanalları üzerinden de hizmet vermeye devam eden İş Bankası, internet üzerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirme altına almaktadır.

Sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün geliştirmeye devam eden İş Bankası, sosyal medya platformları üzerinden yaptığınız yorumlara da hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.

Çağrı merkezi üzerinden sorunlarınızı çözemediyseniz veya alternatif kanallar arıyorsanız sosyal medya kanallarını da kullanabilirsiniz. Resmi internet sitesi, sosyal medya kanalları, e-posta adresi ve çağrı merkezi üzerinden müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi hedefleyen İş Bankası, aktif bir şekilde tüm bütün iletişim kanallarını değerlendirme altında tutmaktadır. Müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmek için isterseniz İş Bankası iletişim formunu da kullanabilirsiniz. İletişim formu üzerinden iletişime geçebilmek için gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle müşteri hizmetlerine istediğiniz mesajı iletebilir ve sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

İş Bankası İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İŞ BANKASI Facebook

İŞ BANKASI Twitter

İŞ BANKASI Instagram

İş Bankası e-mail adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr

Çağrı merkezini puanlayın!