3 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Halkbank, müşterilerinin isteklerini ve taleplerini doğru şekilde karşılayabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye Halk Bankası A.Ş. olarak bilinen Halkbank, Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu çerçevesinde küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye uygun kredi vermek amacıyla kurulmuştur.

1938 yılında faaliyetlerine başlayan bir kamu bankasıdır. 128.480 milyon aktif büyüklüğe sahip olan Halkbank, dünyanın en büyük 159. bankası olmayı başarmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu’nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olan gayrimenkullere, projelerine ve buna dayalı haklara ve sermaye piyasasına yatırım yapmak üzere 2010 yılında Halkbank bünyesinde kurulmuştur.

Yurt içerisindeki yaygın şubeleri ve büroları en iyi şekilde hizmet veren Halkbank, özel işlem merkezleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile sektöründe önemli bir yere sahiptir. Türkiye ekonomisinin temelini oluşturan esnaf, sanatkar ve KOBİ’lere iyi bir şekilde hizmet sunan ve ülkenin büyümesine de katkı sağlayan bir banka olarak dikkat çekmektedir.

Üretim, yatırım ve istihdamın artışına katkı sağlayan Halkbank, küresel anlamda güçlü bir ülke konumuna gelmemizi hedeflemektedir. Girişimcileri çağdaş bankacılık anlayışıyla destekleyen Halkbank, adından sık sık söz ettirmektedir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim

Evrensel bankacılığın bütün gereklerini yerine getirme amacı ile çalışmalarına devam eden Halkbank, bireysel hizmetleriyle de aynı kalitede hizmet vermektedir. Bölgenin lider konumundaki KOBİ bankası olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Üstlendiği sosyal sorumluluk ve görev bilinci sayesinde kendisini sürekli olarak yenilemektedir. Bütün bankacılık hizmetlerini etkili şekilde yerine getiren banka aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetine de özen göstermektedir.

Sektörün gelişmesine katkıda bulunan Halkbank, Türkiye’nin dünya bankacılığında saygın bir yer edinme misyonuna katkı sağlamaktadır. Ulusal ve küresel bir güç haline gelen Halkbank müşteri hizmetleri de sunmaktadır. Halkbank’ın müşteri hizmetleri sayesinde bankacılık işlemlerinizi telefon üzerinden pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden de sundukları hizmetler ile ilişkin telefon üzerinden hizmet veren Halkbank çağrı merkezi sayesinde sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm üretilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Halkbank Çağrı Merkezi Numarası

Halkbank çağrı merkezini aradığınız zaman kayıp-çalıntı bildirimi yapabilir, kredi kartı ekstrenizi öğrenebilir, kredi seçenekleri hakkında bilgi alabilir ve daha pek çok farklı işlemi yapabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman sesli yanıt özelliğinden yararlanarak da hatta uzun süre beklemeden müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Halkbank iletişim ve çağrı merkezi: 0850 222 0 400444 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 444 0 400 numarasını tuşlamanız ve sesli yanıt özelliğini kullanarak müşteri temsilcilerine bağlanma yöntemini deneyebilirsiniz. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi üzerinden bankacılık hizmetleriyle ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden pratik bir şekilde müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Halkbank KOBİ bankacılığı için 444 0 401 numarasını da tuşlayabilirsiniz.

Farklı iletişim kanalları üzerinden bağlanabileceğiniz çağrı merkezine ve müşteri temsilcilerine dilerseniz sosyal medya platformları ve resmi e-posta adresi üzerinden de erişebilirsiniz. Sosyal medya kanallarını güncel bir şekilde kullanan Halkbank, müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Böylelikle müşteri temsilcilerine hızlı bir şekilde erişebilir ve sorunlarınıza çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de iletebileceğiniz çağrı merkezi numarası ve sosyal medya kanalları sayesinde aklınızda banka ile ilgili herhangi bir sorun kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Halkbank İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

HALKBANK Facebook

HALKBANK Twitter

HALKBANK Instagram

Halkbank e-mail adresi: dialog@halkbank.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!