11 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Ebebek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02163251111

Halil Erdoğmuş tarafından kurulan e-bebek.com, öncesinde bebek sahibi olacak bir baba olurken bu yolda pek çok bilgiye de sahip olma isteğiyle beraber 2001 yılında bebek.com internete sitesini oluşturmuştur. Anne ve babaların giriş yapabilecekleri bu internet sitesinde, bebek sahibi olmayı düşünen ailelerin bilinçlenmek ve bilgi sahibi olmak adına tercih edeceği internet sitesi olmuştur. Daha sonrasında ebebek markası oluşmuş olup günümüzde de birçok fiziksel mağazasıyla beraber bebeklerle ilgili pek çok ürün gelişimi, ürün alışverişlerini yapabileceğiniz ve fikir edineceğiniz noktada uğrayacağınız adreslerden biridir.

Türkiye’de ilk online mağaza anlamında aktif şekilde açılan ebebek markası, bugün internet sitesi üzerinden yaptığı başarılarıyla beraber doğru iş modeli kurduğu hissiyatını çeşitli fiziki mağazaları açarak da taçlandırmıştır. Bu mağazalarında oluşacak her türlü soru ve sorunda doğrudan e-bebek müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebilir, destek alabilir ve merak ettiğiniz pek çok konuda da alışveriş sürecinize dair sorular sorabilirsiniz.

E-Bebek Markasının Avantajları Nelerdir?

Birçok markanın birleştiği adres olan e-bebek markasında binlerce ürün bulmak mümkündür. Burada bebeğinize uygun şekilde ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte pek çok ürüne ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet sitesinden yapacağınız alışverişlerde hiçbir şekilde mazeret dahi olmadan 13 gün içerisinde iade edebilir ve 180 gün boyunca kusurlu ürünlerde de iade etme hakkına sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

E-bebek İnternet Sitesi Alışverişlerinde Kargo Teslimat Süresi ve Ücreti Nedir?

İnternet sitesinden yapacağınız alışverişlerde eğer aynı gün kargo teslimatı istiyorsanız hafta içi her gün saat 16.00’a kadar siparişlerinizi verebilirseniz, aynı gün içerisinde kargo firmasına teslimat yapılır. Bu sayede yaşadığınız şehre göre en geç 1-2 gün içerisinde kargo ulaşmaktadır. Eğer 175 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız kargo ücretsiz olarak hak kazanırsınız.

Bebekler üzerine kurulan alışveriş mağazası ve markası olan ebebek iletişim numarası üzerinden her zaman satış sonrasında destek alabilir, kusurlu ürünlerle ilgili iade veya değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Kargo sorunlarınıza dair hızlı çözüm üreten marka, aynı şekilde ürün orijinalliği sayesinde de her zaman sizleri güvenli alışveriş konusunda destekler.

Ebebek’te Kaç Yaşına Kadar Bebek Ürünleri Var?

Anne ve bebeklere dair ebebek markasının içerisinde bulacağınız ürün çeşitliliği çok fazladır. Binlerce ürün arasından istediğiniz gibi seçimler yaparken, doğum öncesinde başlayan serüvenin tam 4 yaşına kadar devam edeceği zaman içerisinde ihtiyaçlarınızı, güvenli bir alışveriş çerçevesinde, kaliteli ürün olarak ebebek markası ile tamamlayabilirsiniz. Hesaplı fiyatlar ve uzman bilgisi ile satış sonrasında da her zaman güler yüzlü desteği alacağınız gibi en iyi şekilde internet sitesi ya da mağazalar zinciri ile faydalanabilirsiniz.

Mağazalardaki organizasyonların sağlıklı bir biçimde tamamlanması için hem eğitim ve öğretimi bırakmayan hem de bu süreçte gerekli tüm tedbirleri alarak, doğru kararlar çerçevesinde mağaza kuran marka ile ebebek müşteri hizmetleri üzerinden de her zaman satış öncesi veya sonrası için iletişime geçebilirsiniz.

İnternet web sitesinde bulunan iletişim bilgileriyle beraber posta adresi, e-posta adresi dışında aşağıdaki sosyal medya hesaplarıyla da iletişimde kalabilirsiniz. Dönem dönem yaptıkları kampanyaları takip etmek için sosyal medya hesaplarıyla beraber takipte olabilir ve merak ettiğiniz her şeye bu sayfalardan ulaşmak mümkün olacaktır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

EBEBEK İLETİŞİM ADRESİ:

 • İçerenköy Mah. Değirmen yolu  Cad. no :37 D:6  Ataşehir/İstanbul

EBEBEK POSTA KODU:

 • 34752

EBEBEK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM NUMARASI:

 • 0 216 325 11 11
  • Ebebek müşteri hizmetleri çağrı merkezine ulaşmak için 0 216 325 11 11 nolu telefonu aradığınızda karşınıza çıkan telesekreter size şöyle bir menü sunmaktadır:
   • Kargo takibi için biri
   • Bebeveyn sadakat merkezi için ikiyi tuşlayınız.

Ebebek  Müşteri hizmetleri çağrı merkezi yerine ‘bebeveyn sadakat merkezi‘ terimini kullanmaktadır. Mesai saatleri dışında bu merkeze ulaşımınız sağlanmamaktadır. Mesai saatleri içinde arayıp 2 yi tuşladığınızda sizi bebeveyn sadakat merkezine aktarıyorum şeklinde bir mesajdan sonra genelde bekleme yapmadan direk müşteri temsilcisine aktarılmaktasınız. Bu e bebek müşteri hizmetleri temsilcisi ile hem online olarak hem mağazadan yaptığınız alışverişlerle ilgili ürün iade , değişim, teknik servis ,kargo takip gibi pek çok konuda direk bilgi alabilmektesiniz.

ebebek Türkiyede internet sitesinin yanında 53 ilde 168 mağazayla hizmet veren bebeveyn,bebekoloji,bebekolog gibi terimleriyle kendi alanında sadece satış yapmayıp aynı zamanda yeni bir felsefi akım kurarak yeni anne babaların ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulmuş bir ticari firmadır.

TARİHÇE

2001 yılında yeni baba olmuş Halil Erdoğmuşun bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacından yola çıkarak bebek.com adlı siteyi kurmasıyla başlayan hikaye, anne baba adaylarının ve yeni anne babaların ihtiyaç duyabilecekleri ürürnlere kolay, hızlı ve güvenilir yoldan ulaşma ihtiyaçlarıyla birleşip  ebebek.com sitesinin kurulmasıyla gelişmiştir. Böylece Türkiyenin ilk internet üzerinden satış sağlayan bebek ürünleri internet mağazası kurulmuştur.ebebek internet sitesinin sağladığı başarıdan sonra fiziki mağazacılığa geçen ebebek günümüzde 53 ilde 168 mağazayla hizmet veren dev bir mağazalar zincirine dönüşmüştür.

BEBEKOLOJİ

 • ebebek mağazaları yeni anne babaların ve bebeklerin sadece fiziksel ihtiyacı olmadığının farkında olarak ailelerin mutuluğunu hedefleyen ‘bebekoloji ‘ felsefesinin kurmuş, bu felsefeyi ‘bebeği anlama ve anlatabilme’ olarak tanımlamıştır. ebebek çalışanlarını prensip olarak satış danışmanı veya müşteri temsilcisi olarak adlandırmayıp , bebekoloji üzerine uzmanlık yapan  ve bilgilerini müşterileriyle paylaşan ‘bebekolog’ olarak isimlendirmektedir.
 • Müşterilerine ise bebeklerin gelişim sürecine eşlik eden , ilgilenenen, öğrenenen anlamında ‘bebeveyn ‘ olarak isimlendirmektedir.

HAKKINDA

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

 

 • ebebek  ebeveyn adaylarının ,ebeveynlerin ve bebeğin hamilelik döneminden 4 yaşa kadar olan dönemine ait ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesi ,görece düşük fiyat ve görece yüksek kalite ile sunmayı amaç edinmiş bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.

YARDIM

Sipariş takibi:

 • ebebek internet sitesinden verdiğiniz ürünlerin sipariş takibi açısından:
 • https://www.e-bebek.com/login/ linkini kullanabilirsiniz. İşleminizi daha hızlı ve kolay yapabilmek adına üye olmanız gerekmektedir.
 • Garanti

ebebek internet sitesi veya mağazalarından alınan ürünler ile ilgili garanti koşulları şu şekildedir:

Garanti süresi:

Alınan tüm ürünlerde 2 yıl garanti bulunmaktadır.(oyuncak ve kitap kategorisi hariç)

Arızalı ürün:

ebebek mağazalarından veya internet sitesinden aldığınız herhangi bir ürünün arızalı çıkması durumunda ürünü en yakın yetkili servise veya özellikle ebebeğin kendi markaları açısından dilediğiniz bir ebebek mağazasına bırakabilirsiniz.Diğer firmaların ise ülke üzerinde yaygın bir yetkili servis ağı bulunduğundan direk kendi yetkili firmasına bırakmanız tamir değişim sürecini hızlandıracktır.

Ebebek markaları:

 • Recaro, Nuna, Joie, Baby&Plus, Römer  

Diğer firmalar:

 • Arzum, Beko, Arçelik, Braun, Philips Avent  

İade süresi

 • İnternetten alınan ürün için 14 gün
  • Mağazadan alınan ürün için 7 gündür.

Değişim süresi

 • Tekstil,güneş,yaz ürünleri,bebek bezi ve mamalarda 30 gündür
  • Diğer ürünlerde 90 gündür
  • İnternet ve mağaza değim süreleri aynıdır.

Ayıplı ürün

 • Ayıplı ürün ürünün kullanım amacında kullanılmasını engelleyecek hataya sahip ürün anlamındadır.Yetkili servis tarafından ayıplı olduğu belirtilen ürünler garanti kapsmındadır.
  • Bu durumda garanti süresi içinde şu numarayı arayarak bilgi edinebilirsiniz

EBEBEK Facebook

EBEBEK Twitter

EBEBEK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!