ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

Hediye gönderimlerinden tutun da çiçek denilince akla gelen en büyük markalardan biri olmayı başarmış olan Çiçek Sepeti, Türkiye’ye ilk 2006 yıllarında dahil olmuş markalardan biridir. Online sipariş ile çiçek gönderimi doğrultusunda başlayan bu serüven, ilerleyen dönemlerle beraber hediye çikolata, hediye eşya olmak üzere birbirinden farklı çözümlerle beraber birçok kategoriye ayrılmıştır.

ciceksepeti.com iletişim numarası

Çiçek Sepeti bugün Türkiye’de en uygun fiyatlı hediye gönderimi konusunda, en başarılı markalardan biridir. Çiçek hediyesi göndermek istediğinizde ise lider markalardan biri olurken, pasta, hediye çikolata ya da butik çiçekler dışında özel aranjmanlar, özel kavanoz hediyeler ya da benzer özel çiçek siparişlerinizi de bir müşteri taleplerine karşı özel şekilde sunmaktadır. Markaya ait olan 0850 ile başlayan telefon numarası, iletişim numarası olurken dilediğiniz her zaman herhangi bir çağrı merkezi desteği için arayabilir ve Çiçek Sepeti iletişim numarası üzerinden her zaman iletişimde olabilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aradığınız birçok çiçek ve hediyelik çikolata ürünlerine dair her şeyi bulabileceğiniz, özel kutlamalar, tebrikler, doğum günleri ya da sevgililer günü gibi özel günlerde harika hediyeler göndermek istediğinizde çiçek ya da spesifik hediyeleri tercih edeceğiniz marka doğrudan Çiçek Sepeti olacaktır. Herhangi bir konuda ise Çiçek Sepeti çağrı merkezi ile birlikte iletişimde olabilir, destek alabilir ve birçok konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşterilerine sunduğu online sipariş desteğiyle beraber olası bir probleme karşı Bize Ulaşın sayfası üzerinden hem iletişim formuyla hem de telefon bilgileriyle beraber ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri temsilcileri telefon numarası ile birlikte anında soru ve sorunlarınız için ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti sitesi üzerinden aldığınız bir ürün veya çiçek hakkında sorunuz varsa Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direkt bağlanma ile anında çözüm odaklı temsilcilerle mesai saatleri çerçevesinde görüşebilir ve uzun süre beklemeden hemen tüm süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden sipariş ve kargo takip bilgisi edinebilir, müşteri temsilcileriyle görüşme yaparak ürünler hakkında bilgi edinmek istediğinizde sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

ÇİÇEK SEPETİ Şikâyet Hattı

Herhangi bir olumsuz deneyime karşı hiçbir şekilde sebep vermek isteyen, internet üzerinden hızlı sipariş oluşturma ve çiçek siparişleri konusunda gerçekten 1 numaralı marka olmayı başaran Çiçek Sepeti hizmetleri ve ürünleri hakkında yaşadığınız olumsuz deneyimleri de Çiçek Sepeti şikayet hattı iletişim kanallarıyla beraber aktarabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 00 79

ÇİÇEK SEPETİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Belirli gün ve haftalarda özel indirimleriyle beraber müşterilerini mutlu etmeyi seven Çiçek Sepeti ile en iyi indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, güncel duyurular hakkında bilgi sahibi olmak için siz de aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından istediğinizi takibe alabilirsiniz.

Ayıca çiçek sepetinin resmi internet sitesinde bulunan iletişim forumunu doldurarak da, müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin

ÇİÇEK SEPETİ Destek E-posta Adresi: [email protected]

ÇİÇEK SEPETİ Facebook

ÇİÇEK SEPETİ Twitter

ÇİÇEK SEPETİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!