8 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

Hediye gönderimlerinden tutun da çiçek denilince akla gelen en büyük markalardan biri olmayı başarmış olan Çiçek Sepeti, Türkiye’ye ilk 2006 yıllarında dahil olmuş markalardan biridir. Online sipariş ile çiçek gönderimi doğrultusunda başlayan bu serüven, ilerleyen dönemlerle beraber hediye çikolata, hediye eşya olmak üzere birbirinden farklı çözümlerle beraber birçok kategoriye ayrılmıştır.

ciceksepeti.com iletişim numarası

Çiçek Sepeti bugün Türkiye’de en uygun fiyatlı hediye gönderimi konusunda, en başarılı markalardan biridir. Çiçek hediyesi göndermek istediğinizde ise lider markalardan biri olurken, pasta, hediye çikolata ya da butik çiçekler dışında özel aranjmanlar, özel kavanoz hediyeler ya da benzer özel çiçek siparişlerinizi de bir müşteri taleplerine karşı özel şekilde sunmaktadır. Markaya ait olan 0850 ile başlayan telefon numarası, iletişim numarası olurken dilediğiniz her zaman herhangi bir çağrı merkezi desteği için arayabilir ve Çiçek Sepeti iletişim numarası üzerinden her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma (30.07.2021’de güncellendi)

Çiçek sepeti günümüzde hediyeleşmeyi kolaylaştıran online bir platform oluşturmaktadır. Bu web sitesinden yapılan alışverişlerle ilgili bilgi almak, şikayette bulunmak veya yeni sipariş oluşturmak amacıyla müşteri temsilcisine bağlanmak için aranması gereken numara: 0850 222 00 79 dur. Bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkan telesekreter mesajı şu şekilde olacaktır:

            ‘Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz. (For English please press 9). 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunnca görüşmemizde paylaşacağınız verilerinizin korunmasına ilişkin aydınlatma metnine web sitemizden ulaşabilirsiniz. İşlemlerinize bize ulaşın sayfamızdaki canlı yardımı kullanarak daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 • İşleminize sipariş numarası girerek devam etmek için 1’i 
 • Sipariş numaranızı bilmiyorsanız veya siparişinizi yoksa ana menüye gitmek için 2 ye basın.’

Bu menüde ikiye bastığınızda karşınıza çıkan sesli yanıt menüsü şu şekilde olacaktır:

 • ‘Siparişinizin durumunu öğrenmek için 1’i
 • Sipariş iptali veya sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak için 2’yi
 • Siparişinizle ilgili şikayetinizi iletmek için 3’ü
 • Yeni sipariş oluşturmak için 4’ü
 • Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için 5’i
 • Market siparişinizle ilgili bilgi almak için 6’yı  tuşlayınız.

            Bu ana menüde 1’i tuşladığınızda:

‘Siparişinizin durumunu öğrenmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 2’yi tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz talebinizle ilgili olarak sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz .Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 3’ü tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz siparişinizle ilgili şikayetinizi aktarmak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 4 ‘ü tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz mobil uygulamamızdan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Uygulama likini telefonunuza hemen göndermek için biri
 • Sipariş vermeye müşteri temsilcimizle devam etmek için lütfen 2 ye basınız.

            Ana menüde 5’i tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz ürünlerimizle ilgili bilgi almak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz . Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcinize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 6 yı tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz bu menüden sadece Çiçek Sepeti market alışverişleriniz için işlem yapılabilmektedir.

 • İşleme devam etmek için 1’i 
 • Diğer siparişleriniz ile ilgili işlemler için 2’yi tuşlayınız

Burada 1 i tuşladığınızda size şu mesaj yönlendirilecektir:

 ‘Market siparişleriniz ile ilgili görüşme yapabilmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz.’

Çiçek sepeti müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yapılması gereken örnek yolu kısaca özetlemek gerekirse:

 • Örnek 1 : Siparişinizin durumunu öğrenmeniz ile ilgilenen müşteri temsilcisine direk bağlanmak  için 0850 222 00 79 i arayıp 1’i tuşlayabilirsiniz.
 • Örnek 2: Sipariş iptali içinmüşteri temsilcisiyle telesekreter mesajı dinlemeden direk 0850 222 00 79 i arayıp 2 yi tuşlayarak konuşabilirsiniz  .
 • Örnek 3: Market siparişinizle ilgili bilgi almakiçin 0850 222 00 79 i  arayıp sırayla 6 ve 1 i tuşlayarak bu konuda sorumlu müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.
Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çiçek sepeti online iletişim:

Çiçek sepetiyle online yazışarak iletişim kurmak için https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin sayfasına tıklayabilirsiniz. Bu sayfadan

 • Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?
 • Sipariş verdikten sonra saat-tarih değişikliği yapabilir miyim?
 • Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
 • Ürünümü nasıl iade edebilirim?

Bu butonları kullanarak bilgi alabilir, değişiklik veya iade işlemi yapabilirsiniz.

Çiçek sepeti Adres bilgileri:

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

Çiçek Sepeti Satıcı Destek Hattı:

Satıcı Destek Hattı: 0850 210 94 94 

Çiçek Sepeti Fax: 0212 269 24 00

Çiçek Sepeti E-mail: destek@mail.ciceksepeti.com

Çiçek Sepeti Ticari Künyesi

Ticaret Sicil Numarası: 745898

Sorumlu Kişi: Atila Lüle

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi Numarası: 253 075 95 03

MERSİS Numarası: 0253075950300010

Çiçek Sepeti Kep Adresi: ciceksepeti@hs01.kep.tr

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aradığınız birçok çiçek ve hediyelik çikolata ürünlerine dair her şeyi bulabileceğiniz, özel kutlamalar, tebrikler, doğum günleri ya da sevgililer günü gibi özel günlerde harika hediyeler göndermek istediğinizde çiçek ya da spesifik hediyeleri tercih edeceğiniz marka doğrudan Çiçek Sepeti olacaktır. Herhangi bir konuda ise Çiçek Sepeti çağrı merkezi ile birlikte iletişimde olabilir, destek alabilir ve birçok konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşterilerine sunduğu online sipariş desteğiyle beraber olası bir probleme karşı Bize Ulaşın sayfası üzerinden hem iletişim formuyla hem de telefon bilgileriyle beraber ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri temsilcileri telefon numarası ile birlikte anında soru ve sorunlarınız için ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti sitesi üzerinden aldığınız bir ürün veya çiçek hakkında sorunuz varsa Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direkt bağlanma ile anında çözüm odaklı temsilcilerle mesai saatleri çerçevesinde görüşebilir ve uzun süre beklemeden hemen tüm süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden sipariş ve kargo takip bilgisi edinebilir, müşteri temsilcileriyle görüşme yaparak ürünler hakkında bilgi edinmek istediğinizde sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

ÇİÇEK SEPETİ Şikâyet Hattı

Herhangi bir olumsuz deneyime karşı hiçbir şekilde sebep vermek isteyen, internet üzerinden hızlı sipariş oluşturma ve çiçek siparişleri konusunda gerçekten 1 numaralı marka olmayı başaran Çiçek Sepeti hizmetleri ve ürünleri hakkında yaşadığınız olumsuz deneyimleri de Çiçek Sepeti şikayet hattı iletişim kanallarıyla beraber aktarabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 00 79

ÇİÇEK SEPETİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Belirli gün ve haftalarda özel indirimleriyle beraber müşterilerini mutlu etmeyi seven Çiçek Sepeti ile en iyi indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, güncel duyurular hakkında bilgi sahibi olmak için siz de aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından istediğinizi takibe alabilirsiniz.

Ayıca çiçek sepetinin resmi internet sitesinde bulunan iletişim forumunu doldurarak da, müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin

ÇİÇEK SEPETİ Destek E-posta Adresi: destek@mail.ciceksepeti.com

ÇİÇEK SEPETİ Facebook

ÇİÇEK SEPETİ Twitter

ÇİÇEK SEPETİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!