Avis Araç Kiralama İletişim Numarası: 4442847

Son yıllarda popüler hale gelen araç kiralama hizmetleriyle birlikte günümüzde dünyaca ünlü markalar çokça popüler olmaya başladılar. Bunlardan biri de dünyaca ünlü bir şirket olan Avis markasıdır. Türkiye’de bulunan araç kiralama ofisleriyle beraber birbirinden farklı geniş araç filosu ile birlikte hem filo hem de rezervasyon süreçlerinde en iyi şekilde internet sitesi üzerinden sizlere hizmet sağlar.

1946 yılından bu yana ABD’de hizmet veren Avis, 1200 araçlık filoya ilk 10 yıl içerisinde ulaşabilmeyi başarmıştır. Bununla birlikte 3 kıtaya yayılmayı da ilk 10 yıl içerisinde başararak bugün Avis markası 160 farklı ülke, 4200 üzerinde ofis ve ortalama 20 milyon kişiye hizmet vererek büyük bir marka olup en iyi kiralama imkanlarını sizlere sunmaktadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kiralık Arabalar ve Modelleri Nelerdir?

Avis ile birlikte bir araç kiralama sürecinden faydalanmak istiyorsanız çeşitli araba kiralama kategorisi içerisinde seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ekonomik kiralık araçlar, konfor kiralık araçlar, prestij kiralık araçlar, premium, lüks veya çeşitli türleriyle beraber araç kiralama konusunda oldukça başarılı çözüm sunan markadan birbirinden farklı araç markalarına ulaşabilirsiniz.

Avis Araç Kiralama İmkanları Nelerdir?

Avis araç kiralama ile beraber uzun dönem filo kiralama, kurumsal araç kiralama, bireysel kiralama, şoförlü özel araç kiralama ve transfer hizmetleri gibi pek çok açıdan faydalanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Avis’te Karavan kiralama gibi fırsatlarda bulunmakta olup birçok açıdan bu hizmetleri güvenilir bir markadan direkt yapabiliyorsunuz.

Kiralama fırsatlarını değerlendirirken hem bireysel hem de kurumsal şekilde araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu açıdan Avis müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman merak ettiğiniz sorular üzerine görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Avis Kampanyaları ve İndirimler

Avis markası ile birbirinden farklı kampanyalardan yararlanarak çok uygun fiyatlara bireysel, kurumsal ya da uzun dönem araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için https://www.avis.com.tr/arac-kiralama-kampanyalari adresini incelemelisiniz. Burada araç kiralamada mobil uygulama kullanmanın avantajlarından tutun da tek yön ücretlerinin ayrıcalığı, İzmir’e, başkent Ankara’ya tek yön gidiş ücreti alarak çok hesaplı şekilde kampanya veya indirim olanaklarından siz de faydalanabilirsiniz.

Kampanyalarla alakalı olarak Avis iletişim numarası sayesinde en avantajlı deneyimleri kendiniz için yaratabilirsiniz. Bu sayede hem keyifli bir seyahate geçirirken aynı zamanda çeşitli fiyat avantajlarıyla da çok hesaplı şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamış olabilirsiniz.

Avis Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 4442847

Avis’te Filo Kiralama Var mı?

Araç kiralama modellerinden biri olarak filo araç kiralamayı dilerseniz Avis ile birlikte yapabilirsiniz. Bu konuda görüşmek istediğiniz konular için filo@avis.com.tr adresinde direkt Avis Filo hizmetleri sunan ofis ile görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Avis’te Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Eğer Avis araç kiralama imkanlarından yararlanmak ve araç kiralamak istiyorsanız bunun için avis.com.tr adresinden online teklif alarak birkaç adım ile rezervasyonu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda 444 28 47 nolu telefon numarasından da Rezervasyon Merkezi’ni arayarak da 09.00 – 19.00 saatleri arasında direkt görüşerek de rezervasyon yapabiliyorsunuz. Benzer şekilde res@avis.com.tr e-mail adresine hem fiyat hem de araç teklifi isteyerek görüşebilir, bu şekilde araç kiralama yapabilirsiniz.

Avis Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Eğer Avis’ten araç kiralamayı düşünüyorsanız bazı şartlara uymalısınız. Örneğin araç kiralama süreci içerisinde 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ek olarak en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olan kişiler araç kiralayabilirler.

19 yaşını dolduran ve 1 yıllık B ehliyetine sahipseniz, günlük 84 TL+KDV’den faydalanarak genç sürücü paketi satın aldıktan sonra araç kiralama imkanından faydalanabilirsiniz. Aksi takdirde 19 – 21 yaş arasında ne yazık ki kiralamayı Avis araç kiralama ile birlikte yapamamaktasınız.

Avis Sosyal Medya Hesapları

Avis’e ait tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibi olup her zaman kampanyaları ve indirimleri takip etmek için kullanabilirsiniz. Bunlar dışında yazılı iletişime geçmek için de yine email adresi şu şekildedir:

Avis Eposta adresi: info@avis.com.tr

AVİS Facebook

AVİS Twitter

AVİS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!