30 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

Wowwo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 709 81 81 

Son yıllarda artan ikinci el araç satışları konusunda marka değerini ön plana çıkartan, günümüzde ismiyle konuşulmayı başaran firmalardan biri olan Wowwo, ikinci el araç devi olarak Avrupa’da bilinen en güçlü isimlerden biridir. Neredeyse her yıl 10 bin araç sayısından fazla şekilde satışı gerçekleştiren, 10 binlerce insana araç alışveriş anlamında büyük bir pazar yaratan bu marka birçok imkanı internette online şekilde sunmaktadır.

Araçların satışlarıyla ilgili %30 peşin, 36 ay vadeli senet sistemi ile 2. el araç satışı sağlayan bu sistemde çok yoğun araç portföyü bulunmaktadır. Her gün 10 binlerce kişiye ulaşabilir olan bu web sitesi içerisinde binlerce araç modeli arasında isteklerinize uygun şekilde hem seçimler yapabilir hem de değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Günlük binlerce insanın giriş yaptığı ve işlem yaptığı Wowwo, araç alış satış kredi puanına göre bankadan bankaya gezerek kredi alma peşinde koşmadan müşterilerine memnuniyet oranı yüksek şekilde hizmet sağlar. İşlemlerle ilgili bankaların bloke koymadığı bir sistem içerisinde, kredi notunuz dahi değerlendirilmeden araç alarak müşteri memnuniyetinin %100 olduğu bir ticaretten siz de memnun olacağınızdan emin olun.

Günlük on binlerce insanın ziyaret ettiği Wowwo sisteminde, çok çeşit paketler ve planlamalar bulunmaktadır. Sadece satış değil, ikinci el alış anlamında da her zaman araçlarınızın değerinde nakite dönüştürülmesi noktasında da hizmet ve destek alabilirsiniz.

Wowwo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wowwo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 709 81 81 

Wowwo markası bu kadar yoğun talepleri karşılamakla beraber günümüz şartları içerisinde her geçen gün büyümeye dvam eden bir çerçeve içerisinde en iyi hizmetleri veren bir marka olma yolunda ilerlemektedir. İnternet dünyasında böyle bir hizmeti sunarken aynı zamanda showroom üzerinde de araç sayısını arttırarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Böylesine büyük bir operasyon noktasında aktif müşterilerine çağrı merkezi sistemiyle de müşteri hizmetleri sunan Wowwo, çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileriyle her an görüşme yapabilir ve her türlü görüş, öneri ya da şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Wowwo müşteri hizmetleri telefon numarası sayfamızda yazdığı gibidir. Markaya ait aynı zamanda Whatsapp telefon desteği de bulunmaktadır.

Aşağıda yer alan Whatsapp destek hattı ile Wowwo markasına Whatsapp üzerinden yazışmalı şekilde anlık ulaşabilirsiniz. Wowwo çağrı merkezi sabah 09.30 ile 18.30 arasında çalışmakta olup 7 gün boyunca hizmet vermektedir. Eğer Whatsapp ile görüşme yapmak isterseniz de, mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecek olan bu marka ile Whatsapp hattı üzerinden her an görüşmeler yapabilirsiniz.

Wowwo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Wowwo Whatsapp Telefon Numarası: 0 538 593 7977

E-posta adresi: bilgi@wowwo.com

WOWWO Facebook

WOWWO Twitter

WOWWO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!