14 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

Vodafone Çağrı Merkezi Numarası

Vodafone müşteri hizmetleri: 5420542 542 00 00

Mobil teknolojilerin sürdürülebilirliği alanında çalışmalar yapan ünlü firmalardan Vodafone, çağrı merkezi hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. 542 numarasını telefonunuzdan tuşlayarak ulaşabileceğiniz, Vodafone Grubu tarafından geliştirilen Sürdürülebilir İş Stratejisi de insanlara rehberlik etmektedir. Firmanın bu alandaki amacı paydaşlarını daha iyi imkanlardan yararlandırmaktır. Vodafone internet müşteri hizmetleri iletişim için aşağıda bulunan telefon numaraları ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Çağrı merkezinden gelen geri dönüşleri mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde değerlendiren ve bu geri dönüşler sayesinde müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Vodafone, her geçen gün büyümeye devam etmektedir..

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Vodafone müşteri temsilcileri ile görüşerek aklınıza takılan bütün sorular ile ilgili teknik destek alabilirsiniz. Aşağıda verilmiş olan Vodafone müşteri hizmetleri numarası’nı arayarak bu sorularınıza rahatlıkla cevap bulabileceksiniz. Sanılanın aksine Vodafone müşteri hizmetleri tel 444 lü telefon numarası bulunmamaktadır. Sadece 3 hane 542 tuşlayarak vodafon müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Vodafone Musteri hizmetlerine sesle direk bağlanma

Vodafone Musteri hizmetlerine sesle direk bağlanma

Müşteri Hizmetleri:
For English press nine four. Vodafone evde internet için 77yi tuşlayın. Vodafone’un alışveriş platformu Her Şeyin Yanında Vodafone’un Yanımda uygulamasın da açıkladı. Elektronikten moda ya kozmetik ten tüm ev ihtiyaçlarınıza binlerce ürünü uygun fiyata Her Şeyin yanında da bulabilirsiniz. Üstelik kargo bedava. İlk alışverişe 15 gigabayt hediye ve 150 lira üzeri alışverişlerde 50 lira indirim. Aradığınız numaradan farklı bir numarayla işlem yapmak için lütfen 2’yi taşıyın. Lütfen işlem yapmak istediğiniz Vodafone numarasını başında sıfır olmadan 10 haneli olacak şekilde tuşlayın. Işlem yapmak için tuşladığınız numara 545… Merhaba, ben dijital asistanınızım işlemleriniz için size ben yardımcı olacağım. Yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelimeyle söyler misiniz? Örneğin fatura ile ilgili tüm işlemleri için fatura demeniz yeterli.

Müşteri:
Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.

Müşteri Hizmetleri:
Benimle beraber işlemlerinizi daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Örneğin faturanızı öğrenebilir, tarife değiştirebilirsiniz. Bunlardan birini yapmak ister misiniz?

Müşteri:
Müşteri hizmetlerine bağlamak istiyorum.

Müşteri Hizmetleri:
Ev hanımlarına uygun yeni bir tarif önerimiz var. Dinlemek ister misiniz?

Müşteri:
Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.

Müşteri Hizmetleri:
Sizce doğru yere yönlendirebilir için hangi işlemi yapmak istediğinizi söyleyebilir misiniz? Örneğin güncel tutar diyebilirsiniz.

Müşteri:
Müşteri hizmetlerine bağlamak istiyorum.

Müşteri Hizmetleri:
Şimdi size uzman müşteri temsilcimize aktaracağım. Umarım bir sonraki aramanıza işlemlerini de benimle devam edersiniz. Sizi doğru müşteri temsilcilerine aktarabilmek için arama nedenimiz söyler misiniz?

Müşteri:
Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.

Müşteri Hizmetleri:
Peki.. (dıııt) sonrasında müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

çağrı merkezi numarası 5420542 542 00 00
engelliler için sesli yardımözel olarak hazırladığımız sesli yardım bölümüne gitmek için tıklayınız.
e-posta adresi musterihizmetleri@vodafone.com
yardım sayfasıhttps://www.vodafone.com.tr/yardim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 5420542 542 00 00 aradıktan sonra (vodafone harici hattan arandığında) 2 ardından sırasıyla 4-2-2 e basınız. Vodafone’lu iseniz, müşteri hizmetlerini aradığınızda dijital asistana üç kez ard arda her sorduğunda sabit olarak “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” dediğinizde 4.kez söylediğinizde “sizi uzman müşteri temsilcisine aktarıyorum” mesajıyla karşılaşacaksınız. Şaşırtıcı değil mi 🙂
zorluk9/10
süretahmini bekleme süreniz 4dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresVodafone Plaza Büyükdere Cd. No: 251 Maslak 34398 İstanbul
+90 212 367 00 00
Vodafone çağrı merkezi kısa bilgi

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Vodafone çağrı merkezine direk bağlanmak için kaçı tuşlamalıyım?

Vodafone olmayan bir hattan aradığınızda 542’i aradıktan sonra 2 ardından sırasıyla 4-2-2 e basınız.

Vodafone dijital asistanla müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım?

size minik bir tüyomuz var 😉 dijital asistana 4 kez ard ardına “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” dediğinizde sizi müşteri hizmetlerine aktaracak 🙂

Vodafone müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bu yayınımızda, Vodafone müşteri hizmetlerine nasıl kolayca bağlanabileceğinizi aktaracağız. Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için adımları dikkatlice izlemelisiniz. Sadece 5 dk içinde müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Toplam zaman: 5 dakika

 1. Vodafone Müşteri Hizmetlerini Arayın

  Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

  Öncelikle 542‘ i arayın. Vodafone dışından arıyorsanız, 0542 542 00 00 aramalısınız.

 2. Vodafone evde internet müşteri hizmetleri için

  Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

  Evde internet müşteri hizmetleri için 77‘yi tıklamalısınız.

 3. Farklı telefon numarası için

  Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

  Aradığınız numara dışında işlem yapmak için 2yi tuşlayınız.

 4. Dijital asistanla konuşun.

  Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

  Dijital asistana “hat iptali” dediğinizde; sizden 4 haneli vodafone şifrenizi isteyecek, 7000’e mesaj atarak bu şifrenizi temin edebilirsiniz.

 5. Direk bağlandınız!

  Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

  Sıra size geldiğinde Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmış olacaksınız. Gözünüz aydın!

Supply:

 • 542’yi ve 0 (542) 542 00 00’ı aramak; varsa tarifede bulunan dakika hakkından düşülmektedir.

Tools:

 • Telefon
 • 5dk sabır

Vodafone iletişim ve çağrı merkezi: 5420542 542 00 00

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Vodafone bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Bireysel ve kurumsal hizmet sunan Vodafone, mobil ve içerik hizmetleri dahil bütün telekomünikasyon teknolojilerini tek bir çatıda sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar olan toplam yatırımları 21 Milyar TL’yi aşmıştır.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2019 tarihi itibariyle 24.1 milyon mobil müşteriye ve yaklaşık 1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firma Türkiye’nin en sevilen operatörleri arasındadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri İletişim

Vodafone müşteri hizmetleri bağlantısını kurduğunuz zaman pek çok farklı konuda destek alabilirsiniz. Vodafone servisleri ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili yardım almak isterseniz, Vodafone abonesi olmak istiyorsanız ya da genel olarak Vodafone ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Vodafone çağrı merkezi sizler için ideal olacak.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Vodafone canlı destek linklerine erişmekte zorlanan kişilerin de tercih ettiği çağrı merkezi üzerinden Vodafone aboneliği, internet, TV, tarifeler, fatura ödeme, Vodafone Red, Vodafone Evde İnternet gibi pek çok farklı konuda destek alabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun iletişim adresleri üzerinden Vodafone yetkililerine erişebilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma için ilk etapta Vodafone kullanıcısıysanız 542 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Abone değilseniz 0542 542 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Açılıştaki kısa konuşmayı dinledikten sonra “1” tuşuna basmalısınız. Aradığınız numarayla işlem yapmak için şeklinde başlayan bu seçenek sizi doğru yere yönlendirebilecek seçenektir.

Sonraki adımda da 1’i tuşlayın. Burada sizi “Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek” şeklinde başlayan bir seçenek karşılayacaktır. Bir sonraki adımda ise 6 tuşuna basmalısınız. Böylelikle müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ufak bir özetle Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için 542 numarasını arayıp sırası ile 1-1-6 tuşlarına basmanız yeterlidir.

Vodafone çağrı merkezi günün her anında ulaşabileceğiniz özel bir çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. 0542 542 00 00 veya Vodafone abonesiyseniz 542 numarası üzerinden çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcilerinin size dönmesi ufak bir süre alabilir.

Ayrıca yukarıdaki yöntemi denediğiniz halde faydalı olmadıysa, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda detaylı bir şekilde destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri numaralarına günün her anında erişebilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz 542 numarasını tuşlayabilir veya Vodafone abonesi değilseniz 0542 542 00 00 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. Ana menüye eriştikten sonra sırası ile 1-3-5 numaralarını tuşlayarak Vodafone müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Kendi başınıza çözemediğiniz tüm sorunlar için destek alabileceğiniz Vodafone çağrı merkezi, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet sunmak isteyen Vodafone tarafından büyük bir titizlikle yönetilmektedir. Çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için:

İlk önce vodafne hat sahibi iseniz “542” numarayı arayınız.

Daha sonra ardından sırasıyla “1 ve 0” tuşmananız yeterlidir.

Diğer hatlardan bağlanmak için “444 0 542” numarayı arayın.

Artık bekleme yapmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz….

Çağrı merkezi dışında dilerseniz Vodafone müşteri temsilcilerine farklı iletişim kanalları üzerinden de erişebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde müşteri hizmetlerine bağlanarak yeni abonelik işlemleri hakkında bilgi alabilir, mevcut aboneliğiniz ile ilgili destek alabilir, faturalarınızı sorgulayabilir ve tarifeleri öğrenebilirsiniz. Tarife değişikliği için de aynı numaradan yararlanabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri telefonuna 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir olarak rakiplerinden farklı bir duruş sergileyen Vodafone çağrı merkezi sayesinde sizler de geniş kapsamlı bilgiye ve hizmetlere ulaşabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerinin numarasına hala ulaşamadıysanız, aşağıda bulunan yorum alanından yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Vodafone İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

VODAFONE NET Facebook

VODAFONE NET Twitter

VODAFONE NET İnstagram

Vodafone e-mail adresi: musterihizmetleri@vodafone.com

Çağrı merkezini puanlayın!