VODAFONE NET müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Vodafone bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Bireysel ve kurumsal hizmet sunan Vodafone, mobil ve içerik hizmetleri dahil bütün telekomünikasyon teknolojilerini tek bir çatıda sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar olan toplam yatırımları 21 Milyar TL’yi aşmıştır.

Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2019 tarihi itibariyle 24.1 milyon mobil müşteriye ve yaklaşık 1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firma Türkiye’nin en sevilen operatörleri arasındadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri İletişim

Vodafone müşteri hizmetleri bağlantısını kurduğunuz zaman pek çok farklı konuda destek alabilirsiniz. Vodafone servisleri ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili yardım almak isterseniz, Vodafone abonesi olmak istiyorsanız ya da genel olarak Vodafone ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Vodafone çağrı merkezi sizler için ideal olacak.

Vodafone canlı destek linklerine erişmekte zorlanan kişilerin de tercih ettiği çağrı merkezi üzerinden Vodafone aboneliği, internet, TV, tarifeler, fatura ödeme, Vodafone Red, Vodafone Evde İnternet gibi pek çok farklı konuda destek alabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun iletişim adresleri üzerinden Vodafone yetkililerine erişebilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi Numarası

Mobil teknolojilerin sürdürülebilirliği alanında çalışmalar yapan ünlü firmalardan Vodafone, çağrı merkezi hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Vodafone Grubu tarafından geliştirilen Sürdürülebilir İş Stratejisi de insanlara rehberlik etmektedir. Firmanın bu alandaki amacı paydaşlarını daha iyi imkanlardan yararlandırmaktır.

Çağrı merkezinden gelen geri dönüşleri mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde değerlendiren ve bu geri dönüşler sayesinde müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Vodafone, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Vodafone müşteri temsilcileri ile görüşerek aklınıza takılan bütün sorular ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Vodafone iletişim ve çağrı merkezi: 542 – 0542 542 00 00

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma için ilk etapta Vodafone kullanıcısıysanız 542 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Abone değilseniz 0542 542 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Açılıştaki kısa konuşmayı dinledikten sonra “1” tuşuna basmalısınız. Aradığınız numarayla işlem yapmak için şeklinde başlayan bu seçenek sizi doğru yere yönlendirebilecek seçenektir.

Sonraki adımda da 1’i tuşlayın. Burada sizi “Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek” şeklinde başlayan bir seçenek karşılayacaktır. Bir sonraki adımda ise 6 tuşuna basmalısınız. Böylelikle müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ufak bir özetle Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için 542 numarasını arayıp sırası ile 1-1-6 tuşlarına basmanız yeterlidir.

Vodafone çağrı merkezi günün her anında ulaşabileceğiniz özel bir çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. 0542 542 00 00 veya Vodafone abonesiyseniz 542 numarası üzerinden çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcilerinin size dönmesi ufak bir süre alabilir.

Çağrı merkezi dışında dilerseniz Vodafone müşteri temsilcilerine farklı iletişim kanalları üzerinden de erişebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde müşteri hizmetlerine bağlanarak yeni abonelik işlemleri hakkında bilgi alabilir, mevcut aboneliğiniz ile ilgili destek alabilir, faturalarınızı sorgulayabilir ve tarifeleri öğrenebilirsiniz. Tarife değişikliği için de aynı numaradan yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir olarak rakiplerinden farklı bir duruş sergileyen Vodafone çağrı merkezi sayesinde sizler de geniş kapsamlı bilgiye ve hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

VODAFONE NET Facebook

VODAFONE NET Twitter

VODAFONE NET İnstagram

Vodafone e-mail adresi: musterihizmetleri@vodafone.com

Bir önceki yazımız olan Rowenta Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


VODAFONE NET müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası” için 5 yorum

  1. Vodafone çağrı merkezi sayesinde faturalarım ile ilgili sorunlarımı çözüme kavuşturdum. İki ayrı hat kullandığım için birtakım sorunlar ortaya çıkmıştı tarifeler ile ilgili. Aradığımda görüştüğüm arkadaş sorunumu hemen çözdü teşekkürler.

  2. Vodafone’un çağrı merkezinden hiç memnun değilim bu aralar ne zaman ararsanız arayın sürekli aynı şeyleri tekrar edip duruyorlar. Belki sorun bendedir bilemedim ama düzeltmeleri lazım bu işi…

  3. Vodafone çağrı merkezinden bir abonelik iptali için yararlanmak istemiştim. Sizi arayacağız 10 dakikaya sistem arızası var diyerek konuşmayı sonlandırdılar 1 haftadır aramıyorlar aradığım zaman da sistem arızası diyip geçiyorlar tuhaf.

  4. ben galiba başka bir çağrı merkezini arıyorum demek ki. burada yazılanlara baktım ama tam tersi ben ne zaman arasam bağlanabilmem biraz zaman alıyor. neyse ufak bir ayrıntı gözümden kaçmış direk bağlanma için verdiğiniz numara işe yaradı teşekkürler..

  5. vodafone’daki iki ayrı hattımdan birini kapatmak istiyorum ne zaman arasam sistemde bir hata oldu sizi arayacağınız diyerek geri çeviriyorlar arayan eden yok. bu işi bir çözüme kavuşturamadınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir