10 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Vestel kurulduğu tarihten bu yana 35 yıldır hizmet veren Türkiye’nin yerli sermaye olarak belirtilen ilk beyaz eşya üreticilerindendir , bunca uzun zamandır piyasada olmalarının sebebi istikrarlı olarak teknolojiyi yakından takip etmeleri ve müşterilere sundukları yeniliklerdir. Vestel sunduğu hizmet kalitesi ile yabancı dünya markası olan muadil markalarla boy ölçüşecek büyüklükte ve neredeyse aynı teknolojidedir. Tamamı ile yerli sermaye kurulan şirket Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Zorlu Holding bünyesindedir.

Yine zorlu bünyesinde bulunan son model led ekran oled tv ler dünyadaki rakipleri ile aynı klasmanda bulunmaktadır , Vestel Venüs markası ile çıkarılan cep telefonu da gerek hız gerek ekran kalitesi ile Türkye iç pazarında ve dünya pazarında kendine yer bulmaktadır.

Vestel ürünleri aldığınızda sipariş ettiğiniz ürünler kapınıza kadar gelip montajı yapılıp size çalışır halde teslim edilmektedir , bu sebep ile alınan ürünü siz teslim aldıysanız garanti süresinin bozulmaması adına vestel çağrı merkezini arayıp ilgili servisin yönlendirmesini rica edebilirsiniz.

Vestel müşteri temsilcisi ile görüşmeniz esnasında aldığınız ürünün detaylarını sisteme ilgili vestel çağrı merkezi personeli girip sizin iletişim bilgilerinizi not alıp servisin müsaitliğine göre size randevu verecektir.

Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon numarası 0850 222 4 123 ‘dır.

Vestel ‘in her an ulaşabileceğiniz Whatsapp  Telefon Numarası 0536 075 4 123 ‘dir 

Vestel ile alakalı aklınıza takılan soruları web sitesi üzerinden de hızlı bir şekilde sorabilirsiniz. alttaki linkten direk sayfaya yönlenebilirsiniz.

Vestel Canlı Destek Hattı

Ürünü aldıktan sonra vestel çağrı merkezini aramak veya alttaki formu doldurabilirsiniz.

Vestel Yetkili Servis Başvuru Formu

Vestel ile alakalı her türlü görüş , şikayet ve önerilerinizi vestel iletişim formu aracılığı ile iletebiliriniz.

Vestel İletişim Formu

Sizin de Vestel çağrı merkezi veya vestel müşteri hizmetleri deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız , sizin gibi yeni kullanıcılara referans vermesi adına faydalı olabilirsiniz.

Aldığınız ürünü uzun yıllar boyunca kullanmanızı dileriz.

Vestel’in cep telefonu markası olan ve sitemizde olan Vestel Venüs markasına da linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!