30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Venüs Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 41 23 (Haftanın her günü 08:00-00:00 arasında ulaşabilirsiniz.)

Venüs WhatsApp Destek Hattı
0536 075 41 23

Venüs Mail Adresi
vmh@vestel.com.tr

 

Vestel 1984 senesinde Türkiye’de görev vermeye başladı. 1994 senesinden itibaren ise Zorlu Küme içeriğinde faaliyetlerine devam ediyor. Vestel birçok bölgede Türkiye’de ürün üretmektedir. Bunlardan kimileri tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürün, koruma, otomobil elektroniği ve akıllı telefonlar.

Vestel bilhassa beyaz eşya bölümünde müşterilerin isteklerini ve beğenilerini karşılayan ürünler üreterek dikkatleri üstüne çekti.

Akıllı telefonların üretilmeye başlamasıyla da bu bölgede hisse sahibi olmak isteyen Vestel Venüs modeli altında akıllı telefonlar geliştirmeye başladı.

İlk vakitler birçok şahıs akıllı telefon bölümünde Vestel’in yeterince alakagöremeyeceğini düşündü.

Bu düşüncenin sebeplerinden bir tanesi de bilgisayar ve laptop üretimindeki kafi ilgiliyi görememesiydi.

Akıllı telefon alanına süratli bir giriş yapmış Vestel ilk başlarda benzer özelliklere sahip değişik modellerde birçok akıllı telefon üretti.

Yeni iş alanına atılan birçok firma gibi ilk vakitler aktüelleme ve hatalarlabir müddet süresince uğraşmak mecburiyetinde kalan Venüs zaman içinde henüz kalifiye ve efektif ürünler geliştirmeye başladı.

Yeni gelen aktüellemelerle sorunları giderip işletim sistemini henüzkullanmak mümkün duruma getirdi.

Venüs akıllı telefon bölümünde birçok model üretti.
Bunlardan bazıları: Venüs 4.5, Venüs 5.0 X, Venüs 5.0 V, Venüs 5.5 X, Venüs 5.5 V… Venüs’ün akıllı telefon alanındaki esas prensibi makulücrete kalifiye bir görev sunabilmekti.
Bu bölgede uğraş veren Venüs müşterilerin fazlalığı doğrulusunda pozitifbir geri dönüş aldı.
Venüs nihai çıkan modellerinde bilhassa 8 çekirdekli 64 bit Qualcomm işlemciler kullanarak performans olarak tatmin edici bir civara geldi.

Fiyat, performans ve özellik itibariyle incelediğimizde Venüs akıllı telefonlar önümüzdeki senelerde da seçenek edilmeye devam edilecek.
Venüs’ün davet merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası, WhatsApp numarası ve e-posta adresi etkileşim verileri yer almaktadır.

Bu etkileşim bilgilerinden Venüs ile iletişime geçerek heves, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz meseleler ile ilgili yöntem takviye alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!