15 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

UPS KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502550066

Türkiye’deki kargo süreçleriyle ilgili en iyi hizmetleri veren kargo şirketi arasında kendi yerini alan UPS, açılımı United Parcel Service’dir. 1907 yılından bu yana aktif bir şekilde Amerika’da kurularak çalışma hayatına tüm dünyaya yayılarak devam eden bir Amerikan Posta Şirketi, bugün büyük bir ağa sahip olmasıyla beraber geniş bir ağa sahiptir.

Müşteri odaklı ve çözümleriyle beraber UPS, bugün insan kaynaklı çözümleriyle temelde 495 binden fazla çalışanıyla 220 ülkede çalışmalarını sürdürüyor. Hem kara hem deniz hem de demir yollarının yanı sıra hava yollarıyla da birbirini tamamlayan ve bağlantılı sağladığı kargo sektöründeki desteğiyle beraber dünyanın dört bir yanına hizmet veriyor.

UPS İLETİŞİM BİLGİLERİ

UPS Kargo çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 00 66 numarasını tuşlayabilirsiniz. Numara üzerinden teslimat süresi ve gönderi ücret bilgilerini alabilir, dış ticaret hakkında gümrük sorularınızı sorabilir, kargonuz hakkında bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. Aynı hat üzerinden firma ile ilgili istek, şikayet, soru, görüş ve önerilerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

UPS kaliteli ve çevresel açıdan da sürdürülebilir hizmetleriyle beraber bağlılık anlamında her zaman sektörde öncü, en iyisi olmak için Türkiye’de de müşteri desteği en iyi olacak şekilde hizmet vermektedir. Buna bağlı UPS kargo müşteri hizmetleri ile görüşebileceğiniz telefon desteği sayesinde dilediğiniz her zaman arayabilir ve Türkçe desteği de dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

UPS Kargo Müşteri Temsilcileri Telefon Desteği Nedir?

UPS Kargo ile müşteri odaklı çözüm noktasında her zaman müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve destek alabilirsiniz. En hızlı şekilde, açık bir biçimde sorulara yanıt alacağınız gibi dilediğiniz her zaman teslimat süreleri, taşıma ücretleri, gönderinin güncel durumu ne durumda olduğu hakkında bilgi, dış ticaret gümrük kuralları, ödeme yöntemleri ve gönderi ihtiyacına uygun servislerin çeşitliliği gibi pek çok alanda bilgi – destek alabilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman Ups Kargo çağrı merkezi ile görüşerek bilgi alabiliyor, talep oluşturarak da sizlere detaylı olarak dönüş yapılmasını isteyebiliyorsunuz. Ayrıca müşteri hizmetlerine ait aşağıdaki fax numarasından da yine her zaman müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Ups Kargo Fax Numarası: (212) 409 06 10 ve (212) 409 06 22

UPS KARGO Müşteri İletişim Formu

İster bireysel isterseniz de kurumsal olarak öneri formu doldurup, Ups Kargo iletişim formu ile yazılı şekilde de iletişime geçebilirsiniz. Pek çok konu hakkında taleplerinizi oluşturabilir; talep, araştırma, şikayet ve teşekkür gibi konularda başvuru sebebini belirleyerek formu doldurabilirsiniz.

UPS KARGO İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.ups.com.tr/OneriFormu.aspx

Tüm gönderileriniz hakkında süre ve maliyet hesaplaması, gönderimlerinizle ilgili olarak plan oluşturmak ya da iade süreçlerinizin tamamını çok basit bir şekilde internet sitesinden yapabildiğiniz Ups Kargo ile alakalı olarak merak ettiğiniz ya da çözümleyemediğiniz pek çok konuda da Ups Kargo iletişim numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

UPS KARGO E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Her kargo şirketi gibi UPS Kargo’nun kendi sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Her kargo şirketi, zaman zaman yaptığı kampanyalar ya da önemli duyurular hakkında da dilediğiniz şekilde bilgi almak, destek almak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

UPS KARGO Eposta Adresi: socialtr@ups.com

UPS KARGO Facebook

UPS KARGO Twitter

UPS KARGO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!