24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

UPS Kargo, 1907 yılında Amerikan Posta Şirketi olarak kurulmuştur. 1919 yılında UPS olarak ismi değiştirilmiştir. Dünyanın dört bir yanına taşımacılık hizmeti sunan UPS toplamda 220 ülkeye hizmet sunmaktadır. Şirketin 400 bini aşkın personeli olduğu bilinmektedir.

1988 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan UPS, 260 şubesi, 700 araçlık filosu ve 5000’den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Kalitesi ve hızlı ürün taşımacılığıyla en gözde kargo firmalarından olan UPS, her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

UPS Kargo, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aynı zamanda çağrı merkezi ağını da genişletmiştir. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri çağrı merkezi üzerinden de hızlı bir şekilde değerlendiren UPS, bu sayede hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

UPS Kargo çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 00 66 numarasını tuşlayabilirsiniz. Numara üzerinden teslimat süresi ve gönderi ücret bilgilerini alabilir, dış ticaret hakkında gümrük sorularınızı sorabilir, kargonuz hakkında bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. Aynı hat üzerinden firma ile ilgili istek, şikayet, soru, görüş ve önerilerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!