TÜRK TELEKOM müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon hizmetlerinin ayrılmasından sonra 1995 yılında devlet tarafından kurulmuş bir şirkettir. Bu durumun hemen ardından 2005 yılında özelleştirilmesiyle birlikte şirketin %55’i Arap şirketine 21 yıl süreyle devredilmiştir.

176 yılı aşkın kurumsal tarihi ve tecrübesiyle abonelerine hizmet veren Türk Telekom, 2016 yılında alınan karar ile birlikte TTNet, Avea gibi Türk Telekom’un alt kuruluşu olan şirketler tek bir çatı altında toplanmıştır ve Türk Telekom markası doğmuştur.

Türkiye’de GSM aboneliği ve internet aboneliği başta olmak üzere toplam 40 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Yapılan özelleştirmelerden sonra 24 Şubat 2017 yılında yayınlanan kararname ile birlikte devlete ait yüzde 6,68 hissenin Türkiye Varlık Fonu’na devredilmesine karar verilmiştir.

Citizen Lab, Türk Telekom ağında middleboxun, birtakım meşru programları indirmeye çalışan yüzlerce kullanıcıyı bu programların casus yazılımla paketlenmiş versiyonlarına yönlendirildiği tespit etmiştir. Bu olaylardan sonra ise Türk Telekom güvenlik konusunda da abonelerini memnun edebilecek pek çok farklı çalışmaya imza atmaya başlamıştır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim

Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya hitap eden Türk Telekom, zaman zaman firma kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı müşterilerine hizmet verememektedir. Bu tür durumlarda Türk Telekom iletişim adresleri üzerinden çözüme ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetleri ve iletişim kanalları kısa süre içerisinde bu sorunlarınıza yanıt bulabilmenizi sağlar. Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim bağlantısı kurmak istiyorsanız ister online, ister telefon, isterseniz de canlı yardım hattıyla sorunlarınızı, isteklerinizi, ve şikayetlerinizi firma yetkililerine iletebilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel müşteriler için ayrı hizmet numaraları ve iletişim kanalları vardır. Tarifenize ve almak istediğiniz hizmet türüne göre uygun olabilecek iletişim adresini seçmeniz destek alabilmeniz için yeterlidir. Türk Telekom hizmetleri kapsamında yardıma ihtiyaç duyuyorsanız Türk Telekom farklı iletişim kanalları sizlere çözüm sunar. Türk Telekom Destek ve İletişim sayfası üzerinden de firma yetkilileri ile iletişime geçebilmeniz mümkündür.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası

Karşılaşabileceğiniz bütün sorunlar için alternatif yardım kanallarını görüntüleyebileceğiniz Türk Telekom destek hatları sayesinde sorunlarınıza alternatif çözümler sunulmasını sağlayabilirsiniz. Sayısız destek hattı ile bütün sorunlarınız için alternatif hizmet sağlayan Türk Telekom çağrı merkezine 444 1 444 numarasını tuşlayarak bireysel hizmet almak için bağlanabilirsiniz. Türk Telekom kurumsal müşteri hizmetleri numarası için ise 444 5 444 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Türk Telekom iletişim ve çağrı merkezi: 444 1 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom çağrı merkezine direk bağlanma için sesli yanıt özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip eden Türk Telekom sayesinde yeni nesil teknolojilerden destek alarak müşteri temsilcilerine mümkün olabilecek en hızlı şekilde bağlanabilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi ana menüsü üzerinden 1’i tuşladıktan sonra sırasıyla 3 – 1 ve 4 rakamlarını tuşlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bu şekilde bağlanabilirsiniz. Türk Telekom aynı zamanda aktif bir şekilde sosyal medya iletişim kanallarını da kullanarak abonelerine destek ve bilgi vermektedir. Güncel bilgilerin yer aldığı Türk Telekom sosyal medya kanalları sayesinde sorunlarınıza alternatif kanallar üzerinden çözüm bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bu adresler düzenli aralıklar ile güncellenmektedir. Eğer sorunlarınızı telefon dışında farklı kanallar üzerinden çözüme kavuşturmak istiyorsanız sizler de e-posta adresini ya da sosyal medya adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri sayesinde sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Türk Telekom İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Türk Telekom Facebook

Türk Telekom Twitter

Türk Telekom Instagram

Türk Telekom e-mail adresi: TTmedyailiskileri@turktelekom.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir