Tonguç Akademi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 270 86 42

Eğitim dünyasının son dönemlerde popüler olduğu mecralardan biri de internet oluyor. İnternet üzerinden videolu anlatımlar ile eğitim dünyasında öğrencilerin yardım aldığı videolu konu anlatımları başta olmak üzere birçok akademi de bu şekilde kurulmaya başlandı. Aralarında yer alan ve ismini ön planda tutmayı başaran isim ise Tonguç Akademi’dir.

İnternetten Youtube ile birlikte kısa sürede büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran, kalıcı eğitim videolarıyla beraber kaliteli hizmetler sunan bu kuruluş, Tonguç Yayınları olarak öğretim içerikleri hazırlıyor ve kitaplar basmaya başladılar. İnternet ile birlikte popüler olan, hem ilköğretim hem de orta öğretim sınavlarında birçok arz ve talepleri dengeli bir şekilde yerine getiren Tonguç Akademi, kitapların yanı sıra videolu eğitim setleriyle beraber öğrencilere büyük imkanlar sunmaya başladılar. İnternette büyük bir kitleye sahip olmalarında, interaktif şekilde sundukları eğitim en büyük başarıları olarak kayıtlara geçiyor. Akıllı eğitim sitei, hızlı öğrenme teknikleri vb. gibi setler sayesinde ek kaynak gerekmeden birçok konuda başarılı olmak da sizin hakkınız olacaktır.

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tonguç Akademi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 270 86 42

Hem internet üzerinden sundukları eğitim videoları hem de Tonguç Yayınları olarak sundukları basılı kitaplarla beraber en iyi desteği göreceğiniz yayın noktasında iletişim kanalı olarak, 0 212 270 86 42 no’lu telefon ile iletişime geçebilir ve her zaman görüşebilirsiniz.

Tonguç Akademi, öğrencilerden gelecek her türlü istek, öneri, soru ya da şikayetlere dair konuları değerlendirmeye alıyor. Bu konuda telefon ile iletişime geçmek için yayınevi veya Tonguç Akademi olarak ilgili telefon numarasını arayabilir ve çağrı merkezi ile görüşmenizi yapabilirsiniz. Etkin bir görüşmeyi yazılı dil ile de yapabilirsiniz. Bunun için e-posta adresini kullanacağınız Tonguç Akademi Eposta adresi aşağıdaki gibidir. Bu email adresi ile iletişime geçip, dilediğiniz konularda soru, sorun veya isteklerinizi belirtebilir, mail yoluyla hızlıca dönüş almak için bildirebilirsiniz.

Tonguç Akademi E-Posta Adresi: info@tongucakademi.com

Birçok konuda Tonguç Akademi müşteri temsilcilerini arayarak çağrı merkezi ile müşteri temsilcisi aracılığıyla görüşmeler yapabilir, bunun yanı sıra email adresini kullanarak birçok yayınları hakkında ya da videolarla ilgili siparişleriniz konusunda karşılaştığınız sorunları iletebilirsiniz

Ayrıca TONGUÇ Akademi iletişim kanalına internet sitesi üzerinden de kolayca ulaşarak Tonguç akademi hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir, sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz bunun için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

https://www.tongucakademi.com/iletisim

Tonguç Akademi Sosyal Medya Adresleri

TONGUÇ AKADEMİ Facebook

TONGUÇ AKADEMİ Twitter

TONGUÇ AKADEMİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!