6 Şubat 2024 tarihinde güncellendi.

Tatil sepeti son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir platform olarak bilinmektedir. Tatil sepeti özellikle kişilerin tatil planını kolay bir şekilde yapmasına imkan sağlamaktadır. En uygun tatil seçenekleri, tur seçenekleri ve otel rezervasyonları için tatil sepeti oldukça güvenilir bir internet sitesi olma özelliğine sahiptir.

Tatil sepeti tarafından birçok çeşitli hizmet ve tatil fırsatları sunulmaktadır. Gerekli bilgileri almak için tatil sepeti müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi de mümkün olmaktadır.

Tatil Sepeti İletişim

Tatil sepeti, tatil planlarının kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlayan oldukça popüler bir platform olarak bilinmektedir. Tatil sepeti tarafından çeşitli birçok hizmet sunulmaktadır. Tatil köylerinden butik otellere kadar birçok konaklama seçeneğini içinde bulundurmakta olan konaklama seçeneklerine tatil sepeti müşteri hizmetleri üzerinden ulaşım sağlanabilmesi mümkün olmaktadır.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan otellerin site üzerinden tercih edilebilmesi mümkündür. Tatil sepeti sitesini kullanarak hizmet almak istediğiniz her konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, rezervasyonlar ve tur seçenekleri ile ilgili gerekli desteği verecektir.

Tatil sepetiyle ilgili olarak destek alabileceğiniz çeşitli iletişim kanalları bulunmaktadır. Tatil sepeti ile iletişim kurmak için farklı kanalları kullanmayı tercih edebilirsiniz. En yaygın olarak kullanılmakta olan iletişim kanalları arasında çağrı merkezi yer almaktadır.

Tatil sepeti platformunun çağrı merkezi numarası 444 44 20 olarak bilinmektedir. Bu numara üzerinden tatil danışmanları ile iletişime geçebilir ve gerekli hizmeti alabilirsiniz. Tercih edilmekte olan en yaygın tatil sepeti iletişim kanallarından birisi de e posta olarak bilinmektedir.

Tatil sepetinin e posta adresi ise info@tatilsepeti.com olarak ifade edilebilmektedir. Herhangi bir sorununuz veya talebinizin olması durumunda e posta adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Kullanılacak olan iletişim yöntemlerinden birisi de genel müdürlük iletişim bilgileri olarak ifade edilebilir.

Tatil sepeti genel müdürlük telefon numarası 0212 444 44 20 olarak bilinmektedir. Genel müdürlük adresi ise Tatil Sepeti Turizm ve Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. No: 201 Levent Loft D Blok Kat: 8 Levent / İstanbul.

Tatil planlarınızı kolay bir şekilde yapabilmek için Tatil Sepeti ile iletişime geçilmesi ve tatil danışmanlarından destek alınması tavsiye edilmektedir.

Rezervasyon İşlemleri

Tatil sepeti sitesi üzerinden yapılan tatil planları için en uygun fiyat seçenekleri ile rezervasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Alınacak olan tatil paketleri ile ilgili bilgileri müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek elde edebilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde Tatil Sepeti sitesini kullanarak rezervasyon işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır.

İlk olarak Tatil Sepeti web sitesine girerek üyelik oluşturulması gerekmektedir. Sayfanın üst kısmında yer alan Kayıt Ol butonuna basarak üyelik bilgilerinin girilmesi ve kaydın tamamlanması gerekmektedir. Üyelik işleminin tamamlanmasının ardından ise tatil ara bölümüne girerek istediğiniz özelliklere sahip tatil seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Oteller, turlar, tatil köyleri ve daha fazla seçeneğe bu bölüm üzerinden ulaşım sağlanması mümkün olmaktadır. Son olarak beğendiğiniz bir tatil seçeneğini bulduğunuz zaman tatil rezervasyonu yapmak için sitede bulunan yönergelerin takip edilmesi gerekmektedir.

Genel olarak rezervasyonu tamamlamak için tarih seçimi, oda tipi ve kişi sayısı gibi bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Ardından rezervasyonu oluşturduktan sonra tatil için gerekli işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri ve İşlemleri

Tatil Sepeti sitesi üzerinden yapılacak olan tatil rezervasyonlarını kolaylaştırmak için ödeme yöntemleri de oldukça çeşitli tutulmaktadır. Tatil Sepeti ile yapılan rezervasyonlarda Girişte Öde seçeneği ile online olarak ödeme yapmak istemeyen kişiler için oldukça avantajlı bir seçenek sunulmaktadır.

Uygulanan bu kampanya sayesinde tatil planınızı ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Ödemenizi ise otel girişinde yapmayı tercih edebilirsiniz. Yapılabilecek olan tatil ödeme seçenekleri ön ödemeli tatil kampanyası olarak bilinmektedir.

Bazı seyahat acenteleri tarafından ön ödemeli tatil kampanyaları düzenlenmektedir. Toplam rezervasyon tutarından sadece kişi başı 500 TL bir ödeme alınmaktadır. Geri kalan ödemeler ise tatil veya tur başlangıcından 7 gün önce alınmalıdır.

Tatil sepeti üzerinden alınacak olan tur, otel ve diğer hizmetler için kredi kartından faizsiz ve taksitli bir şekilde ödeme yapma fırsatı bulunmaktadır. Yapılacak olan ödeme yöntemlerinin ve koşullarının düzenlenen turlara göre veya istenilen otellere göre farklılık gösterebileceği bilinmektedir. Ön ödemeli kampanyalarla ödeme sürecini takip edebilirsiniz.

Müşteri Geri Bildirimleri ve Şikayet İşlemleri

Kullanıcıların tatil planlarını kolay bir şekilde yapmaları için kurulan bir platformdur. Yaşanılan müşteri memnuniyeti veya memnuniyetsizlikler için geri bildirimler ve şikayetler yapılabilmektedir. Sorun yaşamanız durumunda tatil sepeti destek hattını kullanabilirsiniz.

Tatil Sepeti Şikayetvar sayfasından yaşanan sorunlar hakkında paylaşımlar görülebilmektedir. Kullanıcılar tarafından yazılan yorumlar okunabilir ve site hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinilebilir. Direk Bağlanma firması ile tatil şikayet yönetimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yardım ve Destek Merkezi

Kullanıcıların Tatil Sepeti platformu üzerinden aldıkları hizmetlerle ilgili veya sonrasında yaşadıkları sıkıntılarla ilgili olarak yardım ve destek merkezinden hizmet almaları mümkün olmaktadır. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek gerekli yardımı ve desteği alabilirsiniz. Tatil Sepeti ile ilgili her türlü yardım ve destek için 444 44 20 çağrı merkezini arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Tatil Sepeti Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Tatil sepeti sitesi üzerinden tatil planlama ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolay bir şekilde mümkün olmaktadır. İlk olarak rezervasyon işlemini gerçekleştirmek için üye olmak gerekmektedir. Ardından üyelik işleminin tamamlanmasının ardından sayfanın sol tarafında bulunan Tatil Ara butonuna basarak tatil seçenekleri incelenmelidir.

Beğendiğiniz bir tatil paketleri seçeneğini bulmanız durumunda rezervasyon yapmak için yönergelerin takip edilmesi gerekmektedir. Kişi sayısı, tarih seçimi ve oda tipi gibi bilgiler seçildikten sonra rezervasyon tamamlanmaktadır.

Tatil Sepeti ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Tatil Sepeti ile iletişime geçmek için kullanılabilecek olan çeşitli iletişim kanalları bulunmaktadır. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için 444 44 20 numaralı hat üzerinden çağrı merkezine ulaşım sağlayabilir ve destek alabilirsiniz.

Tatil Sepeti Üzerinden Yaptığım Rezervasyonu Nasıl Değiştirebilir veya İptal Edebilirim?

Tatil sepeti platformu üzerinden gerçekleştirilmekte olan rezervasyonu değiştirmek istemeniz durumunda erken rezervasyon güvence paketi yardımcı olmaktadır. Tatil sepeti erken rezervasyon güvence paketi sayesinde rezervasyonların daha esnek bir hale getirilmesi mümkün olmaktadır.

Alınan bu paket sayesinde rezervasyonun 72 saat öncesine kadar rezervasyon değişikliği yapılması ve iptal edilmesi söz konusu olabilmektedir. Güvence paketi ücretleri ise 10 TL gibi oldukça uygun fiyat seçenekleri ile başlamaktadır.

Yapılan rezervasyonun değiştirilmek istenmesi durumunda ilk olarak Tatil Sepeti ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Ardından rezervasyonu değiştirmek istediğinizi belirtmeniz halinde müşteri temsilcisi gerekli desteği sağlayacaktır.

Yapılan rezervasyonun tatil iptali istemeniz halinde müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Erken rezervasyon güvence paketini satın almanız halinde ise rezervasyon ücretiniz tamamen geri ödenmektedir.

Tatil Sepetinden Aldığım Bir Hizmetle İlgili Sorun Yaşarsam Ne Yapmalıyım?

Tatil sepetinden alınan bir hizmetle ilgili olarak sorun yaşanması halinde;

  • Müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir,
  • Şikayetvar ve benzeri platformları kullanabilir,
  • Tüketici hakları derneklerine başvurabilirsiniz.

Tatil Sepetinin Sunduğu Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tatil sepeti tarafından sunulan ödeme seçenekleri;

  • Girişte öde seçenekleri,
  • Ön ödemeli tatil kampanyası,
  • Kredi kartı taksit seçenekleri olarak ifade edilebilir.

Tatil Sepetinde Erken Rezervasyon Fırsatlarından Nasıl Yararlanabilirim?

Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak için Erken Rezervasyon Otelleri sayfasına girilmelidir. İstenilen tarih aralığı ve oteller seçilmelidir. Ardından beğenilen otel seçilerek rezervasyonun tamamlanması mümkün olmaktadır.

Tatil Sepeti E-posta Adresi: info@tatilsepeti.com

TatilSepeti Facebook

TatilSepeti Twitter

TatilSepeti İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!