2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Shop And Miles Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 9 877

Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları’nın markalarından biri Shop and Miles, birbirinden farklı ayrıcalığı ve fırsatlarıyla THY’nin tüm uçuşlarından Mil kazanacağınız, gelecek alışverişleriniz ya da uçuşlarınızda harcayabileceğiniz bir kart türüdür. Dilediğiniz her zaman kazandığınız miller ile ödüllü biletler alabilir ya da uçuş sınıfınızı Mil puanınıza göre yükseltebilirsiniz.

Shop&Miles kartınızla beraber Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi olan havayolu firması ile yapacağınız tüm uçuşlarınızda uçuş mili kazanmak için siz de Shop&Miles kartına sahip olabilirsiniz. Uçuşlarınızda siz uçtukça mil kazandıran bu kart ile beraber millerinizi biriktirdikten sonra, THY’nin alışveriş kataloğundan alışveriş yapabilir, kaç MİL’e neler alabilirsiniz şeklinde kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Shop And Miles Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shop And Miles Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 9 877

MİL biriktirme kartınız olan Shop&Miles ile birlikte alışveriş yaparken sormak istediğiniz, aklınıza takılan sorularınız varsa bunları da her an her zaman için çağrı merkezi hattı üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşerek yapabilirsiniz. 444 9 877 nolu telefon numarasıyla yapacağınız çağrı merkezine ait müşteri temsilcileriyle birlikte, her gün 09.00 – 17.00 saatleri arasında görüşmeler yapabilir, tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki görüşmelerinizi anlık olarak ileterek bilgi almak için info@shopandmiles.com adresinden e-posta gönderebilir ve bilgi alabilirsiniz. Hem telefon hem de e-posta yoluyla görüşebilir ve mesai saatleri dışında da anında dönüş alabilirsiniz. Öneri, şikâyet, istek veya sorularınız hakkında tüm konular hakkında Shop&Miles müşteri hizmetleriyle görüşme yapabilirsiniz.

Olası her duruma karşılık iletişim kurabileceğiniz Shop And Miles müşteri kitlesinin görüşme yapabileceği telefon numarası yukarıda ve e-mail bilgileri de aşağıdaki gibidir. Mil kazanırken yaşadığınız eksiklik ya da alışverişlerinizde olası aksaklıklarla ilgili görüşmelerinizi telefon numarasıyla yetkili müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve yapabilirsiniz.

Shop&Miles müşterileri için kalıcı çözümler sunan, çözüm odaklı yaklaşan çağrı merkezi ile iletişime telefon üzerinden geçebilirsiniz. Shop&Miles müşterileri için şikâyet hattı da yine ilgili telefon numarasıdır. Doğrudan görüşme yapabilir ve her zaman bilgi alabilirsiniz. İnternet sayfasında ki iletişim bölümünden de yine iletişime geçebilir ve kayıt bırakabilirsiniz. İnternet sitesindeki iletişim forumu için; https://tr.shopandmiles.com/contactus buraya tıklamanız yeterli

Shop And Miles İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eposta Adresi: info@shopandmiles.com

SHOP AND MİLES Facebook

SHOP AND MİLES Twitter

SHOP AND MİLES İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!