12 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

SAHİBİNDEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 44 44

Aktif olarak internette herhangi bir ürünün satışıyla alakalı olarak kullanabileceğiniz en büyük internet alışveriş sitesi Sahibinden.com’dur. Son dönemlerde aktif olarak araba satışıyla beraber gündeme gelen, kendi adından söz ettirmeyi başaran ve bir marka olmayı tek başına başaran sarı site Sahibinden.com olarak aktif günlük milyonlarca kullanıcı girişi sayesinde ikinci el ürünlerinizin satışını yapabilir, araç, ev, konut, iş yeri devir ve kiralama gibi birbirinden farklı seçeneklerde de işlemler yapabilirsiniz.

Sahibinden.com iletişim numarası

Acil satılması gereken emlak sektöründen vasıta kategorilerine, yedek parçalardan ikinci el ve sıfır alışveriş kategorilerine kadar birbirinden farklı kategorilerde ilan açacağınız Sahibinden.com müşteri hizmetleri ile her an görüşerek, destek ve bilgi alabilirsiniz. Eğer birden fazla ilan oluşturacaksanız, ücretli üyeliklerden faydalanabilirsiniz. Emlak dünyasında yer alıyorsanız, bu konuda yararlanacağınız konulardan biri olarak doğrudan üyelik planlamanızı da buna göre değiştirmek olacaktır. Bu konu olası bir probleme karşıysa direkt olarak müşteri hizmetleriyle görüşebilir ve destek alabilirsiniz.

SAHİBİNDEN.COM iletişim Telefon No: 0850 222 44 44

Sahibinden.com sayesinde alışveriş süreçlerinizi hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Olası bir duruma karşı sahibinden.com çağrı merkezi telefon numarası sayesinde anında bağlanabilir ve yetkililerle iletişime geçerek görüşme yapabilirsiniz. Geçiş süreci boyunca sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt bulabilir ve destek alabilirsiniz. İlanlarla ilgili bir alışveriş deneyimi konusunda ilan açmak istediğinizde, satıcı kişi olduğunuz zamanda üyeliğinizi yükseltmek gerektiği an Sahibinden üyeliğinde oluşan problemlerde ya da müşteri memnuniyeti adına şikayet talepleriniz de isterseniz direkt olarak müşteri hizmetleri telefon numarasından bildirebilirsiniz.

Sahibinden çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır sabah 08.00 ve 16.00 saatleri arası ulaşabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız sorun, istek ve önerileriniz için sahibinden.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

SAHİBİNDEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2000 yılından bu yana ilan açarak aktif satış yapacağınız en büyük elektronik ticarete kapılarını açan markalardan biri olan Sahibinden.com ile beraber aktif şekilde çağrı merkezi telefon numarasından soru ve sorunlarınızı bildirerek müşteri taleplerinizi söyleyip destek ve imkanlardan faydalanabilirsiniz. Tüm sorunlara karşı aşağıda yer alan Sahibinden iletişim numarası ile beraber dilediğiniz zaman görüşme yapabilir ve onlarca kategori arasından sorunlarla ilgili taleplerinizi de dile getirebilirsiniz.

SAHİBİNDEN Şikayet Hattı

Sahibinden ile alışveriş ürünleri hakkında ikinci el alışveriş deneyimlerinizde olası problemlerinizi tek başınıza çözümleyemediğinizde, kullanıcıların direkt olarak Sahibinden şikayet hattı olarak ulaşabilecekleri Sahibinden çağrı merkezi iletişim numarası sayesinde problemlerini dile getirebilirler. Dolandırıcılık, hakaret sözler, satıcı tarafından kandırılma ya da benzer tüm konularda yer alan şikayetlerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.

SAHİBİNDEN Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Numarası: 0850 222 44 44

SAHİBİNDEN İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sahibinden üzerinden alışveriş yapmayı seviyorsanız, aktif üyeliğiniz varsa herhangi bir duyuru, soru ve sorunlar hakkında bilgi paylaşımı yapan sosyal medya hesaplarından da Sahibinden’i takip edebilirsiniz. Aktif duyuru ve kampanyalar hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SAHİBİNDEN Destek E-posta Adresi: yaziliiletisim@sahibinden.com

SAHİBİNDEN Facebook

SAHİBİNDEN Twitter

SAHİBİNDEN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!