7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

1909 yılından beri hizmet veren Rowenta, üst düzey performanslı ürünleriyle dikkat çekmektedir. Elektrikli süpürgeler, buhar jeneratörleri, ütüler, saç kurutma makineleri ve epilatörler gibi ürünlerde en üst düzey teknolojileri kullanarak hizmet veren Rowenta, rafine tasarımları ve yüksek kalitede ürünleri sayesinde başarılı bir konuma gelmiştir.

1949 yılında seramik ısıtma ile oluşturulan ilk termostat kontrollü ütü bu firmaya aittir. Kendisine özel üretim alanında olan ürünlerde başı çeken ünlü marka her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Aynı zamanda inovasyon sürecinde ekolojik tasarımı ayrı bir yerde tutan marka akıllı ürünler geliştirmek için 10 yılı aşkın süre boyunca çalışarak WWF ile ortak bir amaca hizmet etmeye başlamıştır.

Bünyesinde oldukça fazla personel yer alan Rowenta, gün geçtikçe büyümeye devam ederken aynı zamanda müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurmaktadır. Sorunları kısa ve pratik çözümler ile ortadan kaldıran Rowenta, birçok noktada teknik servisi ve satış sonrası departmanlarıyla müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Rowenta markasının çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 40 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!