11 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Rowenta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444050

Beyaz eşya ve mutfak aletleri üretici markaları arasında Alman markası olarak tanınan Rowenta, 1988 yılında kurulmuş bir şirkettir. Kullanımı kolay ev aletleri, yaşamın her alanında kullanılabilecek kişisel aletlerle birlikte son teknolojiyi tercih ederek üretim sağlayan bu marka ile pek çok ürünlere ulaşırken her birinin çevre dostu olduğunu da görebilirsiniz.

Günümüzde birbirinden farklı pek çok marka gibi yüksek performansı, kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olmasını sağlayan Rowenta, pek çok farklı teknolojik ürünleriyle beraber hem ev aletleri hem de kişisel bakım, ısıtma ve soğutma teknolojik ürünler, ütü ve benzer birçok alanda hizmet veriyor. Sahibi olduğunuz bir ürününüzle ilgili soru, sorun yaşıyorsanız Rowenta müşteri hizmetleri ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası4444050
e-posta adresimusterihizmetleri@tefalshop.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.rowenta.com.tr/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaMesai saatleri içerisinde arayıp  Rowenta için 2yi tuşlayabilirsiniz. Daha sonra 3 e basınız.
zorluk3/10
süreTahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleriHaftanın her günü saat 09.00 – 18.00
genel merkez adresGroupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş Dereboyu Cad. Bilim Sok. Sun Plaza No: 5 Kat: 2 Maslak, 34398 Sarıyer
rowenta çağrı merkezi kısa bilgi

Rowenta Ürünleri Nelerdir?

Birbirinden farklı pek çok kategoride ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar elektrikli aletlerin üreticisi olan Rowenta markası, bugün saç kurutma makineleri, saç şekillendiriciler, saç düzleştiriciler, elektrikli süpürge, vücut bakım ürünleri ve tıraş makinesi gibi birçok ürünü sağlıyor. Türkiye’de de bu ürünlerle ilgili hizmetleri olabildiğince iyi şekilde veren marka, en iyi şekilde anlaşmalı mağazalarda ve internet sitesinde sizlere hizmet vermektedir.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde de indirimli ürünlerin tamamını fırsat ürünleri, efsane indirimler, outlet kategorileri içerisinde bulabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünlerin indirime girip girmediğini inceleyerek doğru seçimlerinizi de yapabilirsiniz.

Rowenta Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Rowenta markasından faydalandığınız bir ürün hakkında satış sonrasındaki sorularınız, sorunlarınız veya görüşlerinizle ilgili iletişime geçeceğiniz markanın telefon numarası 444’lü sayfamızda paylaştığımız gibidir. Bu telefon numarası Rowenta çağrı merkezi telefonu olup buradan müşteri hizmetlerine haftanın her günü saat 09.00 – 18.00 arasında ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Markaya ait tüm alışveriş yapacağınız Türkiye’deki mağazaları da https://www.rowenta.com.tr/magazalar/ adresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Yaşadığınız şehri seçerek en yakın mağazayı sizlere bulan harita üzerindeki bu web site desteğiyle dilediğiniz gibi alışverişlerinizi de yetkili mağazalardan güvenle yapabilirsiniz.

Rowenta mağazalarıan gelmeden önce ya da herhangi bir ürün satın alırken burada tüm sorularınızı yetkili kişilerle paylaşacağınız gibi satış öncesinde de iletişimi isterseniz Rowenta iletişim numarası ile istediğiniz her zaman çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile yapabilirsiniz. Markalar, ürünler ve hizmetler hakkında bilgiyi en iyi şekilde haftanın her günü saat 18.00’a kadar arayacağınız çağrı merkeziyle beraber yapabilir, dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Hizmet Sektörü siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Rowenta E-Posta ve Sosyal Medya Hesapları

İnternet sitesinde bulacağınız bilgiler dışında aşağıda yer alan eposta adresiyle iletişime geçerek, çağrı merkezine telefon ile ulaşabildiğiniz gibi aynı şekilde eposta yoluyla da ulaşabilirsiniz. Benzer olarak markanın çeşitli kampanya, duyuru ve bilgilendirmelerine dair her şeyi sosyal medyada takip etmek için Rowenta sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir.

Rowenta Yetkili Eposta Adresi: musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

ROWENTA Facebook

ROWENTA Twitter

ROWENTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!