24 Ağustos 2023 tarihinde güncellendi.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08882281212

İstanbul merkezli kuruluşu bulunan havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de en uygun fiyata uçak bileti modeliyle kurulan kuruluşlardan biridir. Bugün Pegasus, indirimli ve ucuz uçak bileti fiyatlarıyla beraber uçuş aramak isteyen tüm kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Sağladığı hizmetleriyle birlikte bugün lowcost modeli olarak tanınan uygun fiyatlı uçuş ve seyahat imkanlarıyla beraber uçak biletlerinizin normalden daha uygun fiyata olmasını hedefler.

Pegasus iletişim bilgileri

Pegasus iletişim numarası : 0888 228 12 12 ve 0850 399 17 01 (BolBol üyelerine özel)

Pegasus iletişim için çağrı merkezini aramak yani 0888 228 12 12 nolu telefon tüm operatörlerin (Turkcell, Vodafone, sabit hatlar ve Türk Telekom) hatları için ücretlidir. Çağrı merkeziyle yapılan konuşmaların dakikası 1,5 tl olarak ücretlendirilmektedir. Yalnızca Pegasus’un BolBol üyeleri için özel olan 0850 399 17 01 numaralı çağrı merkezi hattı ücretsizdir. Bu hat üzerinden BolBol üyeleri üyelik programı ile ilgili isteklerini iletebilir veya bilet satın alma, iade, iptal, değişiklik gibi işlemlerini yapabilirler.

Pegasus iletişim için www.flypgs.com adresi kullanılabilir. Ayrıca Pegasus müşterilerine 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri bir çağrı merkezi hizmeti de sunar. Bu çağrı merkezi müşteri iletişim sistemi ile dünya üzerindeki pek çok ülkeden bağlantı kurulup bilet iade, iptal, değişiklik, uçaklar hakkında bilgi alınabilir.

0888 228 12 12 numaralı Pegasus çağrı merkezi ücretli olduğundan Pegasus iletişim için çağrı merkezini aramak yerine www.flypgs.com adresini kullanmak daha ekonomik olacaktır.

THY ya da diğer havayollarından en büyük ayrımı ise Pegasus, low cost modelini uygularken bir diğer yandan ek ücretlerle elde edilecek şekilde temel hizmetleri vermesidir. Bu ve benzer her konuda her zaman Pegasus müşteri hizmetleri ile hem ofisleriyle hem de çağrı merkezini arayarak iletişimde kalabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Pegasus Bilet Değişiklik ve İade İşlemleri

Resmi internet sitesi olan flypgs.com adresi üzerinden dilediğiniz her zaman güncel kampanyalar, indirimler ve duyurular hakkında bilgi sahibi olacağınız Pegasus, bugün sizlere bilet değişikliği ve iadesiyle ilgili işlemlerde de yardımcı oluyor. Mobil uygulama üzerinden istediğiniz her zaman hem seyahatleriniz hem de bilet işlemlerini en basit adımlarıyla beraber yapabilirsiniz.

Ayrıca Pegasus biletleriyle ilgili hem değişiklik hem de iade işlemleri hakkında 7 gün 24 saat yardım alacağınız, Pegasus Her An Yanında desteğiyle beraber çağrı merkezini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Kolayca gerçekleştireceğiniz Pegasus çağrı merkezi iletişim numarası sayfamızda yer aldığı gibi olup siz de buradan her zaman her işlemlerinizi, basitçe yapabilirsiniz.

Türkiye’den ulaşacağınız çağrı merkezi numarası sayfamızda yazılı olduğu gibidir. Kıbrıs, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda veya diğer ülkeler olmak üzere kendi ülkelerine göre ayrılmış telefon numaralarını öğrenmek istiyorsanız https://www.flypgs.com/iletisim/cagri-merkezi adresinden bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Çağrı merkeziyle neler yapabilirim?

Pegasus iletişim için www.flypgs.com adresini kullanarak yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir:

  • Hediye kart satın alma: Pegasus’un sevdiklerinize uçuş hediye etmek istediğinizde kullanabileceğiniz hediye kart satın alma özelliği bulunmaktadır.
  • Yemek seçimi: Uçakta yiyebileceğiniz ücretli yemeği önceden seçme imkanı sağlamaktadır.
  • Koltuk seçimi: Uçuşta hangi koltukta oturacağınıza karar verme imkanı
  • Ek bagaj: Daha düşük ücretlerle ek bagaj alma imkanı sağlar
  • Araç kiralama: Uygun fiyatlı araç kiralama özelliği sağlar
  • Pegasus flex: uçak biletinizde sınırsız değişiklik imkanı sunar
  • Havaalanı ulaşım: havaalanına gitmek için size seçenek sunar
  • Otopark: siz uçağa bindiğinizde aracınızın kalacağı otopark için daha uygun ücret ödemeyi sağlar
  • Kolay vize
  • Spor ve diğer ekipman: müzik aleti spor aleti gibi değerli ekipmanlarını daha dikkatli taşınmasını sağlar

Pegasus Bolbol Nedir?

Pegasus Bolbol, cep telefonunuzla kaydolduktan sonra her uçuş sonrasında BolPuan kazanabileceğiniz Pegasus’un uçuş programı olarak tanımlanır. Bu programda katılım gösterdikten sonra en uygun fiyatlarla uçak biletlerinizi satın alabilir ve BolPuanlarınzı istediğiniz gibi biriktirdikçe ödül biletlerinizle alışverişlerinizi de yapabilirsiniz.

Hem Pegasus hem de diğer iş ortaklarıyla birlikte harcadıkça kazanacağınız BolPuan, uçtukça 100’lerce BolPuan kazanmanızın da yoludur. Hem zaman hem de kontenjan kısıtlamaları gibi pek çok şeyi seçeceğiniz şekilde, BolPuanlarınızı kazandıkça kısıtlamaları kaldırmak amacıyla her yerde harcayabilirsiniz.

BolPuan ile birlikte bileti mobil uygulamadan alırsanız 2 kat puan kazanabilirsiniz. Her 1 TL harcamada 2 BolPuan hediyesi, yeni üyeliğe özel 250 BolPuan kazanabilirsiniz. Harcadıkça kazanacağınız BolPuan için yine Pegasus iletişim numarası olarak 0850 399 17 01 numaralı telefon üzerinden çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz.

Eğer özel, farklı bir talebiniz varsa diğer konularda oluşturduğunuz tüm talepleriniz için soyadınız ve talep NO ile birlikte https://www.flypgs.com/talep-sorgulama adresinden sorgulama yaparak sonucu da öğrenebilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08882281212

Pegasus ile iletişime geçmek çok kolay! Herhangi bir konu hakkında, iletişimde kalacağınız durumlarda direkt olarak aşağıdaki epostaları kullanabilirsiniz. Eğer iş başvurunuz varsa İnsan Kaynakları için https://www.flypgs.com/kariyer/pegasus-kariyer adresini kullanabilirsiniz.

Her türlü soru, öneri ya da şikayet süreçlerinizi için https://www.flypgs.com/iletisim/bize-yazin adresinden hızlıca taleplerinizi bildirerek Pegasus’a yazılı olarak ulaşmış olabilirsiniz.

Pegasus Yurt Dışı Çağrı merkezleri

Pegasus çağrı merkezine dünyanın pek çok ülkesinden ulaşılabilir. İşte ülkeler için çağrı merkezi numaraları:


*İtalya için çalışma saatleri pazartesi-cuma 09:00 – 13:00 ve 14:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

Pegasus İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya hesaplarıyla beraber dönem dönem yapılan kampanyaları takip edebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılı şekilde iletişimde kalmak ya da sponsorluk görüşmeleri içinde aşağıdaki epostaları uygun şekilde kullanabilirsiniz.

E-posta Adresi: pegasus@hs05.kep.tr

Sponsorluk için e-posta adresi: sponsorluk@flypgs.com

PEGASUS Facebook

PEGASUS Twitter

PEGASUS İnstagram

PEGASUS email: ‎info@flypgs.com

PEGASUS GENEL MERKEZ Telefon‎: ‎+90 216 560 70 00

PEGASUS GENEL MERKEZ ADRES: Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı
No:11/A 34912 – Kurtköy/İstanbul Türkiye

Çağrı merkezini puanlayın!