29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en büyük karayolu taşımacılık firmaları arasında bulunan Pamukkale Turizm, müşteri memnuniyeti açısından en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Yolcu güvenliği ve seyahatinize ilişkin alınabilecek tüm önlemleri en iyi şekilde alan Pamukkale, keyifli bir şekilde seyahat edebilmenizi sağlar.

En fazla tercih edilen seyahat firmalarından olan Pamukkale, Türkiye’nin farklı noktalarına sık sık özel seferler düzenlemektedir. Pamukkale seyahatiniz ile alakalı olan hizmet sorunları veya bilet bilgilerine ilişkin sorularınızı Pamukkale Turizm iletişim merkezi üzerinde bulunan kanallar üzerinden de yapabilirsiniz.

Pamukkale Müşteri Hizmetleri İletişim

Pamukkale Turizm iletişim sayfası üzerinden bütün hizmet kanallarını görüntüleyebilir ve kısa süre içerisinde firma yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz. Doğrudan iletişim kanalları üzerinden firma tarafından bütün müşteriler için hızlı ve kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

Bilet satın alım işlemleri, randevu ve bilet iptali gibi farklı işlemleri de gerçekleştirebileceğiniz çağrı merkezini kullanarak dilerseniz seferler hakkında da geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Seyahat hizmetleriyle alakalı yaşadığınız bütün sorunlar için destek hattını kullanabilirsiniz. İletişim merkezinde bulunan iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak anında firmadan canlı destek alabilir veya sorunlarınızı online iletişim formları üzerinden de firmaya direkt bildirebilirsiniz. İletişim merkezi sayesinde en kısa sürede destek alabilmeniz her an mümkündür.

Pamukkale Çağrı Merkezi Numarası

Pamukkale Turizm iletişim formundaki alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra firma ile ilgili bütün öneri ve şikayetlerinizi iletişim formu üzerinden de firma yetkililerine iletebilirsiniz. İletişim ve kişisel bilgiler, bilet tarihi, iletişim türü ve açıklama kısmını doldurduktan sonra iletişim formunu göndererek firmaya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri ile görüşerek dilediğiniz konular hakkında firmadan profesyonel destek talep edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve köklü seyahat firmaları arasında yer alan Pamukkale Turizm müşteri memnuniyeti açısından çağrı merkeziyle sizlere hizmet sunar. Müşteri hizmetleri üzerinden pek çok farklı sorun ile ilgili işlem gerçekleştirebilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca hizmet veren telefon numarası üzerinden Pamukkale Turizm’in çağrı merkezi sayesinde acenteler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Görüşmelerinizi en güvenilir şekilde yapabilmeniz için tüm imkanlarını kullanan Pamukkale Turizm çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Pamukkale iletişim ve çağrı merkezi: 0850 333 35 35

Pamukkale Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Pamukkale müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 333 35 35 çağrı merkezini arayabilir ve kısa süre içerisinde müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Bunun için 1-1’i tuşlamanız yeterlidir. Karmaşık menülere sahip olmayan Pamukkale Turizm çağrı merkezi bilet fiyatları konusunda da sizlere destek sunabilmektedir.

Aklınıza takılan farklı konularda sizlere destek verebilecek olan Pamukkale Turizm müşteri temsilcileri telefon numarası üzerinden erişilebilir haldedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde değerlendiren Pamukkale Turizm, müşteri memnuniyeti konusunda en hassas davranan firmalardandır.

Seyahat etmeyi ayrıcalıklı hale getiren Pamukkale Turizm aktif bir şekilde sosyal medya kanallarını da kullanmaktadır. Pamukkale Turizm’in sosyal medya kanalları üzerinden de firma yetkilileri ile görüşebilmeniz mümkündür. Müşteri geri dönüşleri sayesinde çağa ayak uydurabilmeyi başaran ve bu geri dönüşler sayesinde hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden Pamukkale Turizm, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek firmalar arasındadır.

Yolculuk esnasında sundukları özel ikramları ve uygun sayılabilecek bilet fiyatlarıyla konforlu bir yolculuk deneyimini sizlere sunan Pamukkale Turizm ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda çağrı merkezini arayabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için çağrı merkezine bağlanabilir ve müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Pamukkale İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

PAMUKKALE Facebook

PAMUKKALE Twitter

PAMUKKALE Instagram

Pamukkale e-posta adresi: info@pamukkale.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!