6 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Dünyanın en ünlü akıllı telefon üreticileri arasında bulunan Oppo, Türkiye’de de cihazlarını satışa sunduktan sonra müşteri hizmetleriyle de dikkat çekmiştir. Online işlem kanalları dahil olmak üzere çağrı merkezi ve diğer iletişim kanalları üzerinden de hizmet veren Oppo, cihazları ile ilgili sorun yaşayan kişilerin kurumsal destek almasını sağlamaktadır. Oppo çağrı merkezi üzerinden cihazlar ile ilgili yaşadığınız sorunlara destek alabilir ve sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Oppo Müşteri Hizmetleri İletişim

Oppo iletişim merkezi üzerinden yetkili servislere ve resmi destek hatlarına ulaşabilmeniz de mümkündür. Oppo cihazlarıyla ilgili sorun yaşayan kullanıcılar, kurumsal iletişim merkezi üzerinden iletişime geçerek firmadan destek alabilirler. Firmanın destek merkezleri arasında Oppo resmi destek hattı, Oppo TR destek hattı, çağrı merkezi ve yetkili servis destek merkezi bulunur. Bu kanallar üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Türkiye genelinde yetkili servislere kurumsal internet sayfası üzerinden erişim sağlayarak da yardım talep edebilirsiniz.

Oppo Çağrı Merkezi Numarası

Oppo çağrı merkezi ile birlikte aynı zamanda iletişim formu üzerinden de sizlere destek vermektedir. Türkiye’deki faaliyetlerine başladıktan sonra pek çok farklı kullanıcı tarafından tercih edilen Oppo, iletişim formu ve onarım koşullarına kurumsal internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Oppo İletişim Formu sayesinde yetkili servislerle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli koşulları ve başvuru yöntemlerini de resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Oppo çağrı merkezi numarası olan 0850 433 67 76 numarasını kullanabilirsiniz.

Oppo iletişim ve çağrı merkezi: 0850 433 67 76

Oppo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Çağrı merkezini kullanarak Oppo cihazlarıyla ilgili yaşadığınız sorunları ve görüşlerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz. Oppo müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 433 67 76 numarasını tuşladıktan sonra 0-0 adımlarını takip edebilirsiniz.

Kullanıcılarının en kısa süre içerisinde hizmet alabilmesini ve sorunlarının çözüme kavuşturulabilmesini sağlayan Oppo, aynı zamanda alternatif işlem kanalları üzerinden de destek sunar. Bunlar arasında Oppo’nun kurumsal e-posta adresi de bulunur. Oppo ile e-posta yolu üzerinden iletişim kurmak isteyenler tr@oppo.com ve support.tr@oppo.com adreslerinden yararlanabilirler.

Bütün şikayetleriniz ve önerileriniz için kurumsal destek sağlayan Oppo e-posta adresleri ile yapacağınız yazışmaların tamamı hukuksal bağlayıcılığı olan yazışmalardır. Bu sebeple, yazışmalarınızı resmi kriterlere göre yapmanız tavsiye edilir.

Oppo şikayet hattı üzerinden bütün soru ve görüşlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. İster e-posta üzerinden isterseniz çağrı merkezi üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerine isterseniz sosyal medya kanalları üzerinden de erişebilirsiniz.

Oppo müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız resmi tatiller ve Pazar günleri dışında 09:00 – 18:00 arasında çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu iletişim kanalları dışında Oppo sosyal medya sayfalarıyla da görüşlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Günün her anında güncellenebilen Oppo sosyal medya sayfaları sayesinde firmanın sürekli olarak güncellediği hizmet ve ürün kampanyalarını da öğrenebilirsiniz. Garanti ve yetkili servisler hakkında da bilgi alabileceğiniz sosyal medya kanallarıyla kullandığınız ürünlere ait olabilecek özel bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Oppo ürünleriyle farklı yapısını ortaya koyan Oppo, müşteri hizmetleri ve iletişim kanallarıyla da dikkat çeken markalar arasına girmiştir. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanma için 0 – 0 tuşlarına basmanız yeterlidir. İşlemleriniz en hızlı ve güvenilir şekilde tamamlanacaktır. Sosyal medya ve internet alanında son derece aktif bir yapıya sahip olan Oppo, sosyal medya üzerinden hızlıca taleplerinize yanıt verir. Twitter, Facebook veya Instagram hesapları üzerinden firma ile iletişime geçerek canlı destek almayı deneyebilirsiniz.

Oppo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Oppo Facebook

Oppo Twitter

Oppo Instagram

Oppo e-mail adresi: support.tr@oppo.com

Çağrı merkezini puanlayın!