18 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

Opet, 1982 yılında ticarete atılmak isteyen ve öğretmenlik mesleğinden bu sebeplerden dolayı ayrılan Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur. Opet kurucusu olan Fikret Öztürk, Opet’in yönetim kurulu başkanlığını görevini de sürdürmektedir. Ticaret hayatına Mersin’de akaryakıt ve madeni yağ satarak başlayan Fikret Öztürk, eşi Nurten Öztürk’ün de yardımlarıyla kısa süre içerisinde işlerini büyütmüştür.

Akaryakıt ve madeni yağ markalarına ait pek çok farklı markanın bayiliklerini alan Fikret Öztürk, Öztürkler Petrol’ü kurmuştur. 10 yıl içerisinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren en büyük uluslararası akaryakıt dağıtım şirketleri arasına giren marka dikkat çekmiştir. İstanbul’a taşınan Öztürk çift, bu şehirde akaryakıt dağıtım şirketi kurarak adını Opet olarak almıştır.

Büyümeye sürekli olarak devam eden Opet, birçok ilde istasyonlar açarak Opet’i de Türkiye’nin en büyük akaryakıt istasyonları arasına sokmayı başarmıştır. Büyümesine ve gelişmesine günümüzde devam eden Opet, perakende satış, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar ve yakıt depolama alanlarında hizmet sunmaktadır.

Opet Müşteri Hizmetleri İletişim

2002 yılında Koç Holding, Opet’in %50’lik kısmına ortak olmuştur. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte gücüne güç katmaya başlayan Opet, pek çok farklı yeniliğe de imza atmıştır. 98 oktan kurşunsuz benzini Türkiye’ye sokan Opet, Avrupa ile tanışmayan Ultra Euro Diesel motorini de Türkiye’ye getirmiştir. Aldığı farklı ödüllerle de adından sık sık söz ettiren Opet, müşteri memnuniyeti konusunda son derece hassas bir markadır.

Opet ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda iletişime geçebileceğiniz bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Opet müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden Opet’in müşteri hizmetleriyle görüşmelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri son derece hızlı bir biçimde değerlendirme altına alan Opet, bu geri dönüşler sayesinde çalışmalarını bir üst noktaya taşımayı başarmıştır.

Türkiye’nin çağrı merkezi hizmetleriyle de en fazla ilgi gören markaları arasında yer alan ünlü markalar arasındaki Opet, bu konudaki çalışmalarını da sürekli olarak geliştirmektedir.

Opet Çağrı Merkezi Numarası

Opet çağrı merkezi numarası olan 444 67 38 üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilmeniz mümkündür. Çağrı merkezini aradığınız zaman operatöre doğrudan bağlanabilmek ve menüler arasında dolaşarak vakit kaybetmemek için 1 tuşuna basmanız yeterlidir.

Opet çağrı merkezi direk bağlanma için 1 tuşuna bastığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecek olan müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Opet ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi çağrı merkezi yetkililerine dilediğiniz şekilde iletebilirsiniz.

Yaşadığınız problemler ile ilgili profesyonel destek alabileceğiniz Opet çağrı merkezi, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Sizler de Opet ile ilgili problemlerinizi müşteri hizmetleriyle paylaşabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi aynı çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri temsilcilerine aktarabilirsiniz.

Opet iletişim ve çağrı merkezi: 444 67 38

Opet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Opet müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 444 67 38 numarasını tuşladıktan sonra 1 tuşuna basmanız yeterlidir. Çağrı merkezini son derece etkili bir şekilde kullanan Opet’e sosyal medya iletişim kanalları ve e-posta üzerinden de erişebilirsiniz.

Opet hizmetleriyle ilgili yaşanan yeniliklerinden de yer aldığı sosyal medya adresleri sürekli olarak güncellenmektedir. Opet e-posta adresi ve Opet sosyal medya adresleri sayesinde alternatif iletişim kanallarından yararlanarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kampanyalar, hizmet detayları ve diğer yeniliklerin de yayınlandığı sosyal medya adresleri günün her anında güncellenen yapıya sahiptir. Sürekli güncel tutulan sayfalar sayesinde Opet ile ilgili geniş kapsamlı bilgiye erişebilir ve çağrı merkezi dışında da sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Opet İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Opet Facebook

Opet Twitter

Opet Instagram

Opet e-mail adresi: musteri@opet.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!