24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Onur Air, 1992 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan bir havayolu ulaşım firmasıdır. Yolcularına her zaman en uygun fiyat politikasıyla hizmet sunan Onur Air, yaptığı kampanyalar ve fırsatlar ile de adını sık sık duyurmaktadır. 2003 yılında yurt içi uçuşlarının özel firmalara da açılması sonucunda iç hat uçuşlarına başlayan ilk firma özelliğini taşıyan Onur Air, konforlu ve ekonomik politikasıyla çoğu yolcunun gözde ulaşım firması olmuştur.

Türkiye içerisinde 12 uçuş noktasına, dış hatlarda ise 25 ülkeye hizmet veren Onur Air, tarifeli ve tarifesiz olarak 120 uçuş noktasını yolcularıyla buluşturmaktadır. Kuruluşundan bu yana 90 milyonun üzerinde yolcuyu dünyanın farklı noktalarına taşıyan Onur Air’ın 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz çağrı merkezi de vardır.

Onur Air çağrı merkezi aracılığıyla bilet rezervasyonu işlemlerinizi yapabilir, bileti açığa alabilir, erteleyebilir, yolculuğunuz hakkındaki ayrıntılı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak istek, soru, görüş, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 210 66 87 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!