22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Microsoft Çağrı Merkezi Numarası

Microsoft çağrı merkezi numarası olan 0850 390 27 77 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için hatta kısa bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu süre müşteri hizmetlerinin o anki yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Fakat genel olarak aradığınız zaman en kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerine bağlanabilmeniz mümkündür.

Microsoft çağrı merkezi aynı zamanda sesli yanıt özelliğiyle de sizlere destek vermektedir. Yeni nesil teknolojileri yakından takip ederek kendi ekosistemine ve çalışma sistemine entegre eden firmanın çağrı merkezini aradığınız zaman sesli yanıt sayesinde hiç beklemeden operatöre bağlanarak istediğiniz işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Microsoft iletişim ve çağrı merkezi: 0850 390 27 77

Microsoft tarihçesi

1975 yılında ABD merkezli olarak kurulan Microsoft, Bill Gates tarafından yönetilmektedir. Dünyanın en büyük yazılım ve bilişim şirketleri arasındaki Microsoft, Xbox, Windows, Lumia, Windows Phone ve Office ürünleriyle dünya çapında tanınan bir şirket haline gelmiştir. Bilgisayar yazılımı, tüketici elektroniği, bilgisayar donanımı ve akıllı telefon alanında hizmet veren Microsoft, Nokia ve LinkedIn gibi tanınan şirketleri de satın alarak kendi bünyesine katmıştır.

İşletim sistemi pazar payının %90’lık kısmı Microsoft’a aittir. Dünyadaki çoğu kullanıcı Windows işletim sistemli cihazları tercih etmektedir. En büyük şirketler arasındaki Microsoft, ABD merkezli çok uluslu bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bilgisayar yazılımı, elektronik cihazlar, kişisel bilgisayarlar ve bilişim hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren firma bu alanda ürünler de geliştirir.

142 ayrı ülkede hizmet veren Microsoft aynı zamanda müşteri hizmetleri servisleriyle de dikkat çekmektedir. Türkiye’de de aktif bir şekilde hizmet veren bu servisler sayesinde farklı konularda müşteri temsilcilerinden destek alabilmeniz mümkündür.

Microsoft Müşteri Hizmetleri İletişim

Microsoft müşteri hizmetleri iletişim numaraları 7 gün 24 saat boyunca erişebileceğiniz numaralardır. Microsoft ürünlerini kullanırken ve hizmetlerden yararlanırken karşılaşabileceğiniz problemlere karşı müşteri temsilcileri sizleri beklemektedir.

Microsoft müşteri hizmetleri iletişim numarası olan 0850 390 27 77 numarası sayesinde istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de Microsoft yetkililerine iletebilirsiniz. İsterseniz Microsoft’un yardım amaçlı olarak kullandığı online destek merkezinden de hizmet almayı deneyebilirsiniz.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri mümkün olabilecek en hızlı şekilde değerlendirme altına alan ve çalışmalarını bu doğrultuda sürekli olarak geliştiren Microsoft hizmet öncesi ve sonrasındaki destekleriyle dünyanın en kaliteli markaları arasında gösterilmektedir.

Microsoft Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Microsoft müşteri hizmetlerine direk bağlanma için sesli yanıttan yararlanabilir veya 0850 390 27 77 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Microsoft aynı zamanda çağrı merkezi dışında da hedef kitlesine destek vermektedir.

Microsoft e-posta adresi ve sosyal medya adresleri üzerinden yaşadığınız sorunlar ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Microsoft sosyal medya adresleri 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz adreslerdir. Microsoft dünyasında yaşanan yeni gelişmeleri de yakından takip edebilirsiniz.

Günün her anında güncellenen sosyal medya adresleri ile yeni ürünler ve kampanyalar ile ilgili bilgi alabileceğiniz gibi Microsoft’un yeni haberlerine de erişebilirsiniz. Resmi e-posta adresini de teknik destek için kullanan Microsoft’un bu tür iletişim kanallarını eğer telefon üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak istemiyorsanız veya o an telefona erişiminiz yok ise tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden müşterilerine yardım veren Microsoft, teknik destek hatlarıyla da müşterilerini memnun etmektedir. Yazılımsal sorunlar ve hizmetler ile ilgili sorunlar için 0850 390 27 77 numarasını kullanabilirsiniz.

Microsoft İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Microsoft Facebook

Microsoft Twitter

Microsoft Instagram

Microsoft e-mail adresi: help@microsoft.com

Çağrı merkezini puanlayın!