Memorial Hastanesi iletişim

Memorial Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 78 88

Türkiye’de 2000’li yıllarda Şişli Memorial Hastanesi şubesiyle ilk açılışını yapan, özel sağlık hizmetleri veren kuruluşlardan biri olan Memorial Sağlık Grubu, Memorial Hastanesi olarak hizmetlerini birçok şubeleri üzerinde sağlamaktadır. Birçok ilkleriyle bilinen bu hastane, özel bir kuruluş olurken JCI akreditasyon belgesi sahibi olan ilk hastanelerden de biridir. Çocuk hastalarla ilgili kan uyumu olmaması halde karaciğer naklini yapan ilk hastanelerden biri yine Memorial Hastanesidir.

Memorial Hastanesi, hasta memnuniyetine önem veren hizmetleriyle beraber özel sağlık kuruluşu olması nedeniyle her zaman tercih edilir bir hastane olma yolunda ilerlemektedir. Bu süreç içerisinde birbirinden farklı problemlerde, soru ve sorunlarda çözüm üretmek istediği Memorial Hastanesi müşteri hizmetleri ile birlikte en iyi desteği sunmayı hedeflemektedir.

Memorial Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel sağlık hastaneleri arasında her zaman öncü olmayı hedefleyen Memorial hastanesi, alanında en iyi hizmetleri de gelişmiş teknolojileriyle beraber sunmayı hedeflemektedir. Her hastanede olduğu gibi bu özel sağlık hastanesinde de hastanın memnuniyeti ve iyileşme süreci boyunca sağlanan hizmetlerin en iyisi olması hedeflenmektedir. Bu bağlamda pratik çözümler sunmak isteyen Memorial hastanesi iletişim numarası ile birlikte olası tüm problemlerde, sorunlarda çözüm arayabilir ve bulabilirsiniz.

Özel hastane olduğu gibi Türkiye’de en iyi hizmetleri sunma vizyonuna sahip Memorial Hastanesi ile ilgili yaşayacağınız tüm problemlerde Memorial iletişim numaraları ile beraber çözüm bulacaksınız. Bu noktada hastanenin müşteri hizmetleriyle beraber sunmak istediği destek sayesinde, en iyi çalışma planıyla beraber %100 hasta memnuniyeti sağlaması, hastanede kaldığınız süre boyunca iyileşmenizin pratik ve hızlı şekilde sağlanması konusunda desteği en doğru şekilde sağladığı bilinmektedir.

Memorial Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 78 88

Memorial Şikâyet Hattı

Tamamen hizmetleriyle ilgili yaşamış olduğunuz problemlerde irtibata geçmek, şikayetlerinizi dile getirmek istediğinizde Memorial Hastanesi şikayet hattı özel şekilde bulunmasa da, iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezi telefon numarasıyla Memorial hastanesi rezervasyon direkt bağlanma ile görüşme yapacağınız müşteri temsilcilerine şikayet kaydınızı bırakabilirsiniz. Bu konuda faydalı bir şekilde yardımcı olacak olan, kısa ve pratik çözümler üreten Memorial Hastanesi çağrı merkezi temsilcileriyle en iyi desteği görmek de bu sayede mümkündür.

Memorial iletişim formu: https://www.memorial.com.tr/iletisim/

Memorial İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Her özel hastane müşteri memnuniyetini en iyi seviyede tutmak ve en iyi hastane tecrübesi yaşatmak istediği gibi, Memorial Hastanesi de bu konuda en iyi memnuniyeti sağlamak isteyen hastanelerden biridir. Memorial Hastanesi randevu telefon numarası dışında iletişim bilgileri de bu sayfada olduğu gibidir. Müşteri hizmetleriyle direkt olarak aşağıdaki bilgilerle görüşebilir ya da Memorial Hastanesi sosyal medya hesaplarından da talepleriniz hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Memorial Hastanesi Posta Adresi: Burhaniye Mah. Nagehan Sk. A Apt. No: 4 A / 1 Üsküdar – İstanbul

MEMORİAL Facebook

MEMORİAL Twitter

MEMORİAL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!